Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

PKS Pasyk & Gawron Limanowa

Hexe 2018-04-13 12:12:18
Uwaga!! Ważne!!
Dziś na przystankach autobusowych w Dobrej pojawiła się informacja, że PKS Pasyk & Gawron od 18 kwietnia b. r. zawiesza WSZYSTKIE kursy z Limanowej i Łukowicy do Krakowa.
Znajoma jeszcze takie potwierdzenie otrzymała od kierowcy w autobusie dzisiaj.

Rozgłaszam więc wszem i wobec, że nie będzie możliwa jazda autobusem tej zacnej firmy do Krakowa.
I miejscowości od Podłopienia do Mszany Dolnej zostają tym samym bez bezpośredniego połączenia ze stolicą Małopolski. Przypominam, iż jeżdżący do tej pory z Jurkowa do Krakowa bus firmy Michalus został od 1 kwietnia skrócony do Skrzydlnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKS Pasyk & Gawron Limanowa
Boboojaga 2018-04-14 20:26:31
Witam. Nawiazujac do poprzedniej informacji oraz ogłoszen na przystankach jak pasyk-gawron maja miec wiecej pasazerów jak mało kiedy jezdza wg rozkladu jazdy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKS Pasyk & Gawron Limanowa
Hexe 2018-04-15 12:31:14
Wiem. Sami do tego doprowadzili. Nie wydając biletów, albo wydając bilety, które już ktoś zwrócił kierowcom. Tylko szkoda ludzi, którzy nie mając samochodu, z miejscowości między Podłopieniem a Mszaną Dolną nie wyjadą w ogóle poza obręb swoich miejscowości, lub do Krakowa będą musieli po kilka razy się przesiadać, a podróż będzie trwała 3 i więcej godzin.

XXI wiek!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKS Pasyk & Gawron Limanowa
Maka5 2018-06-08 00:18:40
Przez wiele lat cieszyłam się że mogę bezpośrednio dojechać do swojej miejscowości z Krakowa i z powrotem przez przełęcz gruszowiecką.
Teraz wygląda to tak, że nie sposób jest zdążyć nawet na ostatni bus o 17:50 wyjeżdżający z Mszany Dolnej do Limanowej, jadąc z Krakowa na przykład w piątek bezpośrednio po pracy.
Do Limanowej owszem, jest wiele połączeń z Krakowa ale nie przez Mszanę Dolną i dalej do Kasiny Wielkiej, Gruszowca i Dobrą.
Ubolewam nad tym, że zostalam odcięta od świata w niedzielę, gdy chcę dojechać do Krakowa czy nawet do Mszany.
To jest XXI wiek!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in