Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

MTB Rowery

konto usunięte 2012-03-16 19:12:09
Forumowicze orientujecie się może czy istnieje na terenie Limanowej jakiś rowerowy klub MTB (bo wiem, że downhillowy jest) do którego można by się przyłączyć? Albo ewentualnie czy są jacyś chętni na wspólne rowerowe wypady po naszych Beskidach? Chodzi mi bardziej o jazdę turystyczną niż wyczynową.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-03-16 19:20:38
Rowerowe wypady w nasze Beskidy to fajny pomysł. Jak tylko kupie rower(kupuje juz od 3 lat :( ) to sie wybiore.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-03-16 19:25:59
to kupuj i jedziemy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
dziewczyna 2012-03-16 20:14:25
Witam, także się dołączam do wypadów rowerowych....niezły pomysł i ludzie zgłaszać się bo ruch to zdrowie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
darek05l 2012-03-16 21:43:05
No jasne, że są ludzie uprawiający MTB! są wśród nas zarówno zawodnicy, jak i turyści. Wspólnie wybieramy się na wypady w Beskidach polskich, słowackich, może również czeskich, ale nie tylko (w kwietniu Jura) :)
Zapraszam na PW. Im więcej tym lepiej ! Jeśli nie masz super sprzętu, to się nie przejmuj. Liczy się zabawa, a dziewczyny oczywiście mile widziane :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
dziewczyna 2012-03-16 22:09:45
darek05l - dobrze ze dodałeś "dziewczyny oczywiście mile widziane" ;)
Pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
tamaryszek78 2012-03-16 23:47:32
Chętnie bym dołączyła, tylko czy przyjmiecie dziewczynę, która jeździ od niedawna i jak na razie bardziej turystycznie niż wyczynowo??? :-)Pozdrawiam :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
cheffos 2012-03-17 08:38:45
Też bym się może przejechał w jakiejś bardziej zorganizowanej grupie! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
darek05l 2012-03-17 09:20:17
tamaryszku78 jasne, że przyjmiemy :) również jeździmy raczej turystycznie więc nie ma się czego obawiać. Może jutro jak czas pozwoli?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
ABS0LLUT 2012-03-17 13:07:24
Darku, chyba musimy wreszcie założyć oficjalną Sekcję MTB w Forreście - trochę miłośników tego sportu już mamy, a widzę sporo potencjalnych chętnych do wspólnej zabawy. :)

A tak przy okazji - nie przeszedłbyś się dzisiaj trasą downhillową, tak dla relaksu i przetestowania? (oczywiście na nogach)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
tamaryszek78 2012-03-17 23:24:54
mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje jutro planów.. mam nadzieję choć trochę pojeździć.. :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-03-19 19:08:01
w lecie kupuje rowerek:) musze jeszcze zadbać o kondycje...

@Darek05l: może zrealizujemy nasz plan w tym roku???B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-03-19 19:57:14
to może na Mogielicę, aczkolwiek bez stuptutów się jeszcze nie obejdzie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
zalwa2 2012-03-19 20:19:42
a moze ktos jest z limanowej czy okolic zainteresowany kupnem roweru do Xc/enduro na bardzo dobrych czesciach! rower wrecz nowy i za dobre pieniadze! info na PW
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-03-19 20:50:43
jak zaczekasz do wrzesnia to bede:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
zalwa2 2012-03-19 20:53:53
nie spieszy mi sie ze sprzedaza :) Bo jak narazie sam jezdze na nim ale juz coraz mniej czasu...pisz na pw
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
mtb20 2012-03-19 22:06:20
Nawet nie wiecie jak się cieszę z tego pomysłu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-04-06 22:50:25
i jak tam, udało się komuś umówić na jakąś trasę, czy skończyło się tylko na pisaniu portów:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
darek05l 2012-04-07 01:19:20
Niestety z powodu pogody, póki co plany rowerowe trzeba trochę odłożyć. Może w niedzielę lub poniedziałek coś się uda pojeździć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
Janek64 2012-04-07 05:28:42
Zapisuje sie do waszej bandy. Juz trenuje w okol jeziora Michigan.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-04-07 09:39:59
nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
leszek87 2012-04-07 13:04:33
Już wkrótce będą informacje o wspólnych wyjazdach i zawodach na stacji narciarskiej w Lubomierzu - planowany termin rozpoczęcia wyjazdów to weekend majowy. Informacje będą oczywiście na stronie www.lubomierz.com
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-04-07 18:50:00
"nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie" - racja szyszo. Jestem tak zdeterminowany, że jutro choćby śnieg sypał to na pewno gdzieś pojadę.:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-04-07 20:00:34
Asgard i to mi się podoba, a nie teksty typu, że zimno, deszcz i Bóg jeden wie co, jak ktoś kupuje rower MTB to nie po to żeby jeździć w niedzielę po bulwarach( i wydzierać się za uchem UWAGA UWAGA :) )moim skromnym zdaniem najwięcej przyjemności daje jazda po błocie, kamieniach, korzeniach itp i do tego w deszczu:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-04-07 21:54:06
Frajda jest, tylko potem mycia dużo :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-04-07 22:15:21
oj tam oj tam, jedziesz na myjkę do pomu i za złotówkę masz rower jak ze sklepu:)a ubranie no cóż, nikt nie mówił że będzie łatwo:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
Sniper 2012-04-07 23:23:57
Szyszo, widzę, że niewiele wiesz o MTB skoro utożsamiasz go z brudem i z błotem. Żadna przyjemność się w deszczu moczyć lub w totalnym błocie koła lepić, to nie jest bynajmniej fundament kolarstwa. I wiem co mówię bo kilka lat spędziłem na rowerze bez względu na pogodę. Jazda ma dawać przyjemność więc i czasem urozmaicenie się przyda jak gdzieś kałuża jest, ale jeśli jest takie błoto, że jest problem jeździć to nie ma sensu robić z siebie harkora, żeby pokazać, że "dla mnie nie ma początku ani końca sezonu". Początek oraz koniec sezonu jest i tego nikt nie zmieni, choć byście na kolcach jeździli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
Sniper 2012-04-07 23:25:47
I jeśli to nie żart, a faktycznie traktujesz rower myjką to tylko potwierdza moje słowa, że MTB widziałeś na zdjęciach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-04-08 08:28:49
po pierwsze powiedz mi co to jest koniec a co początek sezonu bo tego nie rozumiem, żeby tak było trzeba wcześniej ustalić ok jeżdżę od 1 kwietnia do 1 października, wtedy ktoś może powiedzieć że ma koniec sezonu, albo Pani Basia czy Pan Janek, którzy jeżdżą raz na miesiąc i tylko latem, mogą powiedzieć, że kończą sezon:)a może zima to nie jest "sezon" ma rower, ale dlaczego, chyba tylko dlatego "bo ludzie tak mówią", nie ma czegoś takiego jak koniec sezonu, po prostu biorę rower i jadę:)co do jazdy po błocie jaką opisałeś to coś takiego zdarza się bardzo rzadko, żeby było aż tak grząsko, to musiałbyś na poligonie między czołgami jeździć:)każdy rower ma swoje przeznaczenie, mój został stworzony po to żeby pracować w trudnym terenie i w ciężkich warunkach i nie zamierzam go oszczędzać, jeżeli mówisz że jazd ma sprawiać przyjemność, masz rację, tylko postaw przed sobą 1000 osób i zapytaj ich co dla nich jest przyjemnością w jeździe na rowerze, przynajmniej połowa będzie miała różną wizję od Ciebie co do jazdy i powiesz im że to nie jest przyjemność,bo to bo tamto, wyśmieją Cie:) otóż dla nich będzie i to wielka, tak jak dla mnie kiedy z 60 przejechanych kilometrów 40 było po błocie,kamieniach,dziurach, strumykach i najlepiej wszystko to w lasach:)jeszcze raz powtórzę po to mam tak a nie inny rower:)a co do myjki to nie mam zamiaru się pieścić z rowerem przed blokiem ze szmatką i miską, rower rzecz nabyta, zresztą co Ci w myjce nie pasuje, chemia hmmm możesz umyć rower samą woda, jest taka opcja, ciśnienie za duże, oddal się trochę i po kłopocie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-04-27 22:39:23
Może w końcu zorganizujemy jakiś wspólny, dalszy wypad? Pogoda w nadchodzący długi weekend będzie na pewno dobra i nie ma już narzekania, że za zimno albo pada. Macie jakieś propozycje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
markus123 2012-04-28 17:55:40
jestem z klubu rowerowego Dobra, chetnie przyjmiemy jakas kobietke ktora lubi jazde na rowerze bez siodelka, zapraszamy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
mtb20 2012-04-29 17:35:57
Spotkał się ktoś z forum na wypad rowerowy?? Czy jedynie kończy się na pisaniu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-05-01 11:12:46
kończy się na pisaniu niestety....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-05-05 21:07:45
jutro godzina 10:30 spod starego urzędu pracy, trasa do Tymbarku przez Piekiełko do Dobrej i na Chyszówki i Słopnice, trasa znana i lubiana, zobaczymy ilu chętnych się znajdzie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
zalwa2 2012-05-09 21:32:43
Fajnie by bylo jak by ustalony termin podany byl 2-3dni wczesniej ;) mysle ze wiecej osob by bylo chetnych. ogolnie kiedy nastepny wypad?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-05-10 09:22:58
racja racja co do terminu:) planuję dłuższą wyprawę na Turbacz, ale to raczej odpada bo trasa ciężka i cały dzień na rowerze, więc pewnie nikt się nie skusi, ale bardziej przystępna trasa na Rożnów przez Sałasz i Jaworz w sobote??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-05-10 21:09:14
Pomysł sobotniej wycieczki bardzo dobry, tylko jak wynika z prognoz mogą być problemy z pogodą. Ja się pisze na to w każdym razie. Co do szczegółów proponuję kontakt na PW... Turbacz też jak najbardziej wchodzi w grę tylko w innym terminie;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-05-11 06:02:49
pogoda na jutro: http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=534 padac to raczej tak od 15 może, znaczy się ja jadę tak czy tak:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
BialyRumun 2012-05-11 09:48:00
kurcze pojechałbym ale mam zjazd na studiach : ale będę śledził temat bo na chwilę obecną to sam nabijam kilometry, a czasem po 50tym już pasowałoby się do kogoś odezwać :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-05-11 20:22:32
heh to dobry jesteś, bo ja po 50 to raczej nie mam już ochoty na rozmowy;)dzisiaj 65km trasa raczej ciężka: ul słoneczna do góry, tam jest taki skrót na wyciąg:)Sałasz-kierunek Jaworz-zielonym szlakiem do Pisarzowej-Chomranice-Tęgoborze-Wronowice-Laskowa-Lososina G i na dojechanie z Łososiny przez Zarębki na Paproć, powrót przez Zamieście:)jutro mogę powtórzyć trasę, jeśli się ktoś zgłosi, Asgard był chętny, proszę dać znać bo samemu już drugi dzień z rzędu nie chcę mi się tam jechać;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
mtb20 2012-05-11 21:51:00
Ostatnio bardzo mi się spodobał zjazd z Miejskiej Góry na ul.Słoneczną do tego stopnia, że jestem tam codziennie :D szyszo na tą trasę o której piszesz chętnie bym się wybrała :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-05-11 22:20:36
Uwaga uwaga! Jutro około godziny 9.30 spotkanie na rynku w Limanowej. Planowana trasa: drogą asfaltową przez Mordarkę, Pisarzową, Męcinę i Chomranice, następnie Białowodzka Góra zielonym szlakiem do Tęgoborzy i dalej tak jak w poprzednim poście napisał szyszo:) Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze. :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
darek05l 2012-05-11 23:46:57
Kurcze, człowiek na chwilkę wyjedzie, a już taka dyskusja na tematy filozoficzne :D Leszku, czekam z niecierpliwością na zawody w Lubomierzu. Niestety, w tą sobotę jestem w pracy więc nie dam rady, ale niedziela jak najbardziej. Dziś odkurzyłem mój rower i okazuje się, że po przerwie w jeździe nie potrzebuję bocznych kółek. Niestety nie wiem, czy poziomem jazdy dorównam niektórym specjalistom, więc proszę o wyrozumiałość ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
zalwa2 2012-05-12 13:18:46
Nie ma jakiegos chetnego przypadkiem ktory jest na kupnie roweru lub ramy z damperkiem czy foxa?
GG:683158
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
DGE 2012-05-17 21:54:27
PEDAŁY !!! Koko koko w czoko jest spoko ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-05-19 21:31:38
jutro z Asgardem jedziemy gdzieś tam w stronę Cichonia, którędy to się jutro okaże:)wyjazd o 9 z rynku jeśli by ktoś chciał:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-05-22 08:12:45
W przyszłą sobotę jeśli będzie pogoda, planuję wypad na Turbacz przez Łopień-Mogielicę-Jasień-Turbacz-Nowy Targ i powrót przez Ochotnicę Górną Dolną- Kmienicę, dalej już wiadomo:)podejrzewam, że jedne chętny już jest;)wiem że jak pojedzie to da radę, gdyż trasa długa i ciężka, więc radzę się dwa razy zastanowić przed podróżą;)więcej informacji na privie, pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-05-25 09:18:31
Mała zmiana trasy, mianowicie z Turbacza bezpośrednio na Jaworzynę Kamienicką potem Gorc i do Kamienicy i do domu, znacznie to skróci trasę, chętni;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-05-27 09:30:54
W piątek, 1.06 wypad dookoła Jeziora Rożnowskiego,przybliżony przebieg trasy i jej opis można zobaczyć tutaj: http://ww.sadeczanin.info/rowerem-wokol-nowego-sacza/282 , w razie jakichś pytań proszę o kontakt na PW. Pozdrawiam;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
konto usunięte 2012-05-31 20:38:27
Wycieczka przełożona, ze względu na warunki pogodowe na niedzielę 3.06, start ok. 8.45
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
mtb20 2012-06-07 23:48:21
Jak ktoś ma ochotę na wycieczkę rowerową to jutro o godzinie 12:00 zbiórka na limanowskim rynku :)Kierunek Modyń, a później to się zobaczy :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
BialyRumun 2012-07-10 11:48:54
co tu taka cisza ? nikt się nigdzie nie wybiera ? :o)B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
mtb20 2012-07-10 16:52:02
Cisza bo niektórzy chcieli się przywitać z asfaltem ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
BialyRumun 2012-07-12 20:02:02
apropos asfaltu :D zrobiłem sobie w poniedziałek taki mały rekonesans.. ~80 km, reflektuje ktoś ?
http://tnij.org/rdnq/ </> Czas około 4 godziny przy średniej 21km/h, także do zrobienia spokojnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-07-18 19:11:41
.........:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-10-02 09:54:56
temat chyba zmarł śmiercią naturalną niestety.......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
puchatek64 2012-10-25 19:21:57
http://www.traseo.pl/profil/jkostrz udostępniam swoje przykładowe trasy po Beskidzie Wyspowym i Gorcach, jestem początkujący, i szukam chętnych do wspólnej jazdy. W tym roku nie wiem jak długo pojeżdżę ( nie lubię dużego błota). Jestem z Mszany D., 26 lat. pisać na gg: 5548185
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MTB Rowery
szyszo 2012-11-09 21:36:49
jutro jadę z Asgardem, trasę wokół jeziora Rożnowskiego, strat z mostu we Wronowicach na trasie 75 o 10.00:)chętni wiedzą co zrobić.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in