Nocne pożary wiat śmietnikowych. 46-latek usłyszał zarzuty
Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o podpalenie trzech wiat śmietnikowych na terenie miasta. Ogień zniszczył kilkanaście kontenerów i uszkodził konstrukcje zadaszeń, a zatrzymany odpowie dodatkowo za wcześniejszą kradzież roweru.