Kierowcy na podwójnym gazie
Niedźwiedź/Raba Niżna. Dwóch kierowców straciło prawa jazdy podczas minionego weekendu na drogach powiatu limanowskiego. Jeden z nich prowadził samochód mając w organizmie 0,7 promila alkoholu, drugi wpadł podczas kontroli z wynikiem 0,4 promila. Obaj odpowiedzą przed sądem.