Chciała zarobić w sieci, straciła tysiące. Oszustwo na platformę inwestycyjną
Mieszkańcy regionu wciąż padają ofiarą cyberprzestępców obiecujących szybkie zyski w internecie. Funkcjonariusze policji z Nowego Sącza przyjęli zgłoszenie od kobiety, która w wyniku manipulacji fałszywych doradców finansowych straciła 17 tysięcy złotych.