23°   dziś 25°   jutro
Czwartek, 25 czerwca Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

MOSKIT

Dołączył do portalu: 2013-01-20 20:44:41
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 41

KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI

Po tym temacie do nakładania mięsa zaczęli używać miarek.Jedzenie bardzo dobre tam maja ludzi dużo i trochę zbłądzili. No i obsługa świetna, a szczególnie Pani w blond włosach... :)

2013-01-20 20:44:41
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in