Środa, 08 maja Liza, Stanisław, Wiktor, Marek, Miron, Kornel

Puchar Polski: pewne zwycięstwo Limanovii

Opublikowano 06.09.2023 16:56:00 Zaktualizowano 07.09.2023 22:06:36 jaca
9 6751

Finał Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Limanovia wygrała, zdobyła puchar w podokręgu i awansowała do 1/8 na szczeblu Małopolski.

Mecz ułożył się po myśli czwartoligowca. W pierwszej połowie w roli głównej wystąpił Paweł Kulig, autor dwóch goli. Dwubramkowa zaliczka uspokoiła grę limanowskiego zespołu, ale Sokół w drugiej połowie nie rezygnował z ataków, ale zamiast kontaktowego gola,słopniczanie stracili trzecią bramkę. Wypracowali ją zawodnicy, którzy na murawie pojawili się w drugiej połowie. Na bramkę uderzył Matras, Nędza zdołał odbić piłkę, ale dobitka Pławeckiego była bezbłędna.