Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Na testach w Śląsku Wrocław

Opublikowano 20.02.2024 09:19:00 Zaktualizowano 21.02.2024 09:45:32 jaca
2 1754

Utalentowana zawodnika Akademii Piłkarskiej Mam Talent Limanowa, Wiktoria Kocoń odbyła dwudniową konsultacje w drużynach kobiecych Śląska Wrocław, gdzie miała okazję trenować z grupami U13 i U16.

- Świetna postawa zaowocowała chęcią dalszej współpracy z czego niezmiernie się cieszymy – podkreśla limanowska szkółka piłkarska. To ogromny sukces! Wika wzięła także udział w tygodniowym zgrupowaniu kadry Małopolski u13!

Wiktoria Kocoń w styczniu 2023 wywalczyła halowe Mistrzostwo Małopolski. Zawodniczka AP Mam Talent Limanowa reprezentowała w futsalowych rozgrywkach zespół Respekt Myślenice. W drodze do mistrzowskiego tytułu zdobyła dla swojego zespołu 10 goli. Wcześniej w starszej o dwa lata kategorii została wybrana najlepsza zawodniczką podczas turnieju dziewcząt.

Przez cały rok była regularnie powoływana do Kadry Małopolskiej dziewcząt w swojej kategorii wiekowej (U11). Największy sukces nadszedł jesienią. W Turnieju 1x1 dotarł do ogólnopolskiego finału. Walczyła na Stadionie Narodowym w Warszawie, w klasyfikacji końcowej zajęła znakomite 3 miejsce. Zawodniczka AP Mam Talent Limanowa wystąpiła w kategorii dziewcząt do lat 11. Wiktoria Kocoń wcześniej okazała się najlepsza w eliminacjach wojewódzkich.  Po występie w Warszawie otrzymała także nagrodę dodatkową dla najlepszego obrońcy turnieju.

Wiktoria Kocoń efektownie zakończyła 2023 rok. Była liderką zespołu AP Mam Talent Limanowa w turnieju „Małopolska Zima”, organizowany przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. Jako jedyna dziewczyna w składzie spisała się znakomicie. Limanowski zespół zwyciężył w kategorii do lat 11. Natomiast Wiktoria Kocoń została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.