Środa, 08 maja Liza, Stanisław, Wiktor, Marek, Miron, Kornel

Limanovia zakończyła sezon

Opublikowano 22.06.2013 17:05:54 Zaktualizowano 04.09.2018 14:15:49 jaca
6 3979

III LIGA MAŁOPOLSKA - WSCHÓD: Limanovia na zakończenie sezonu walczyła na wyjeździe z Wierną Małogoszcz. Limanovia już w środę zapewniła sobie awans do II ligi, dlatego dzisiaj szansę gry otrzymali również zawodnicy, którzy niezbyt często pojawiali się w wyjściowej jedenastce.

WIERNA MAŁOGOSZCZ – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 1 : 1 (1 : 1)

1:0 Foksa 20, 1:1 Kozieł 24.

Sędzia główny: Marcin Bąk (Kielce). Żółte kartki: Foksa – Gadzina, Kozieł, Cebula, Dziadzio.

WIERNA: Mierzwa - Krzeszowski, Pastuszka, Milcarz, Piotrkowski - Kita, Strzębski, Foksa, Malinowski – Gajek (80 Januszek), Wijas (83 Supierz).

LIMANOVIA: Mastalerz - Kępa, Kulewicz, Ruchałowski, Czajka – Serafin (52 Cygnarowicz), Cebula, Zawadzki (80 Skiba), Kozieł (64 Majcher) – Gadzina (56 Dziadzio), Mężyk.

Przebieg I połowy:

4 minuta – strzał z 15 metrów oddał Gadzina, ale bramkarz gości bez problemów złapał piłkę.

6 minuta – po rozegraniu rzutu rożnego niecelnie główkował Czajka.

20 minuta – GOL DLA WIERNEJ: Po okresie przewagi gości bramkę zdobywają... gospodarze. Brak koncentracji w szeregach Limanovii kosztował ich utratę gola.

22 minuta – do wyrównania bardzo szybko mógł doprowadzić Czajka, ale w dogodnej sytuacji uderzył nad bramką.

24 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Po dośrodkowaniu Cebuli w polu karnym gospodarzy zrobiło się duże zamieszanie. Ostatecznie piłkę z bliskiej odległości do siatki wpakował Kozieł.

27 minuta – niecelny strzał Czajki z 20 metrów.

39 minuta – bramkarz gospodarzy broni strzał Serafina z 14 metrów.

Przebieg II połowy:

53 minuta – groźnie zaatakowała Wierna. Strzał Strzębskiego jednak obok bramki.

55 minuta – Kępa w bardzo dobrej sytuacji posłał piłkę wprost w bramkarza gospodarzy.

60 minuta – kolejna szansa na gola dla Limanovii. Mężyk w idealnej sytuacji posłał piłkę nad bramką.

70 minuta – stuprocentowa okazja dla gości. Dziadzio podał w tempo do Mężyk, a ten z 12 metrów uderzył obok słupka.

73 minuta – najlepsza okazja dla Wiernej. Po strzale Wijasa piłka odbiła się od poprzeczki.

82 minuta – Skiba tuż po wejściu na boisko mógł zdobyć gola, ale jemu również zabrakło precyzji.