Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola

Pierwsze wiosenne zwycięstwo Limanovii. Świetny początek spotkania.

Opublikowano 13.04.2024 17:15:00 Zaktualizowano 17.04.2024 14:05:57 jaca
1 3472

IV LIGA MAŁOPOLSKA: Limanovia pokonała u siebie Wolanię Wola Rzędzińska. Podopieczni Pawła Zegarka już po 10 minutach prowadzili 2:0. Goście spotkanie kończyli w dziesiątkę.

Udany początek spotkania ułatwił zadanie Limanovii. Gospodarze osiągnęli dwubramkową przewagę, ale rywale nie rezygnowali. Mecz obfitował w wiele groźnych sytuacji podbramkowych z obu stron. Pod koniec pierwszej połowy Wolania strzeliła kontaktowego gola i ostatnie pięć minut przed przerwą były bardzo nerwowe. Po zmianie stron gospodarze mieli więcej groźnych sytuacji podbramkowych, a grając w liczebnej przewadze kontrolowali wydarzenia na boisku.

LIMANOVIA LIMANOWA – WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA 3:1 (2:1)

1:0 Łukasz Czachura głową (asysta Tomek Tomasz Kurek) w 5 minucie, 2:0 Paweł Kulig (asysta Fabian Nowak) w 10 minucie, 2:1 Paweł Węgrzyn w 40 minucie, 3-1 Tomasz Kurek (asysta Karol Mus) w 86 minucie.

Żółte kartki: Bodziuch, Tadel, Bornat, Mróz (wszyscy Wolania). Czerwona kartka: Tadel w 67 minucie (za uderzenie przeciwnika).

LIMANOVIA: Mastalerz – K. Mus, Czachura, M. Palacz, Bruliński (52 Hobot) – Krzyżak, Kurczab, Ciesielski (89 Podgórski), F. Nowak (78 D. Zelek) – Kulig (81 O. Mrożek), Kurek (88 Gacal).

Następny mecz Limanovia zagra na wyjeździe z Barciczanką Barcice, 17 kwietnia, godz. 17.