Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

„Było nerwowo i ciężko, ale wygraliśmy zasłużenie”

Opublikowano 20.06.2013 06:59:42 Zaktualizowano 04.09.2018 14:15:51 jaca
2 3169

Wczoraj Limanovia zapewniła sobie awans do II ligi wygrywając z Łysicą Bodzentyn 1:0. Mecz tuż po ostatnim gwizdku skomentował trener Dariusz Siekliński i główny sponsor Limanovii Zbigniew Szubryt.

Dariusz Siekliński: - Mecz chyba wszystkich kosztował sporo nerwów i na pewno wymagał od drużyn dużo wysiłku. Bardzo ciężko się gra w takim upale. W całym meczu mieliśmy bardzo dużo sytuacji na strzelenie gola, dlatego nasze zwycięstwo uważam za zasłużone. W tej chwili jeszcze nie myślimy o grze w II lidze. Cieszymy się z awansu, ale sezon kończymy w najbliższą sobotę. W ostatnim meczu z Wierną Małogoszcz od pierwszych minut zagrają głównie zawodnicy, którzy do tej pory nie występowali zbyt często w składzie Limanovii.

Zbigniew Szubryt: - Różnie w tym sezonie bywało, ale najważniejszy jest efekt końcowy. Mecz z Łysicą był emocjonującym widowiskiem. Wreszcie zrealizowany został cel, do którego przygotowywaliśmy się od bardzo dawna. Cieszymy się z awansu, ale szybko musimy myśleć o kolejnym sezonie. Ze względu na przełożenie kilku kolejek z początku rundy wiosennej przerwa w rozgrywkach będzie krótka.