Baner
22°   dziś 20°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
Dodane: 22.04.2024

Praca w Sklepie Internetowym - Specjalista E-Commerce

Dodał: Anonim
Lokalizacja Mszana Dolna
Adres: Mszana Dolna

Opis

PRACA - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ!

Poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego człowieka na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Internetowej do naszego zespołu e-commerce. Jeśli jesteś osobą, która potrafi wykorzystać potencjał e-commerce do maksymalizacji wyników sprzedażowych i masz pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań marketingowych, zapraszamy do aplikowania!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne, tj.: administrowanie sklepem internetowym lub kontem w portalu aukcyjnym;
  • opracowywanie i wdrażanie strategii działu e-commerce w ramach pracy z produktami znajdującymi się w ofercie firmy;
  • wprowadzanie artykułów do sprzedaży internetowej;
  • opracowywanie opisów produktów do sprzedaży internetowej;
  • wstawianie opisanego produktu do oferty sklepu i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online;
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklepu internetowego;
  • doradzanie klientom w procesie zakupu przez Internet;
  • obsługa klientów w procesie sprzedaży w formule: telefonicznej i e-mailowej, obejmująca m.in.: udzielanie klientom informacji o wszelkich sprawach związanych z realizacją zamówień, prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych, zapewnianie wysokiej jakości obsługi;
  • dokonywanie analiz sprzedażowych;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum Średnie Ogólnokształcące lub Średnie Techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą internetową
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Staranność i dbałość o szczegóły w trakcie wykonywania powierzonych obowiązków
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • W przypadku braku doświadczenia istnieje możliwość przyuczenia/szkolenia.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe oraz możliwość pracy w zespole, który stawia na innowacyjny i ciągły rozwój. Gwarantujemy atrakcyjne środowisko pracy oraz narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych zadań.Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, prześlij swoje CV na adres sprzedaz@worwex-esklep.pl W temacie wiadomości proszę wpisać "Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej".

Pamiętaj również o klauzuli RODO !

Wyświetleń: 218