Baner
20°   dziś 23°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
2168

Wydarzenia

Witam serdecznie co tam słychać nowego w SPAR lub TESKO oraz w BIEDRONCE są jakieś promocje

konto usunięte 2012-05-15 12:14:32
Może tak porównajmy ceny na kiełbaski na grilla bo w sobotę zapowiada się ładna pogoda i pasuje sobie po grillować z przyjaciółmi ale gdzie jest tanio to mi może napiszecie. Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Witam serdecznie co tam słychać nowego w SPAR lub TESKO oraz w BIEDRONCE są jakieś promocje
mari 2012-05-15 12:38:31
Jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem to proszę:
www.biedronka.pl
www.tesco.pl
www.spar.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Witam serdecznie co tam słychać nowego w SPAR lub TESKO oraz w BIEDRONCE są jakieś promocje
chlop 2012-05-15 13:15:16
mari- super odpowiedź na coraz częściej pojawiające się głupie pytania na forum.Lenie myślą , że ktoś obleci wszystkie sklepy ,sprawdzi jakie są ceny ,zrobi zestawienie i poda na tacy.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Witam serdecznie co tam słychać nowego w SPAR lub TESKO oraz w BIEDRONCE są jakieś promocje
konto usunięte 2012-05-15 14:01:03
adi33 zapraszasz przyjaciol i chcesz ich ugoscic najtansza kielbasa???
:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Witam serdecznie co tam słychać nowego w SPAR lub TESKO oraz w BIEDRONCE są jakieś promocje
DGE 2012-05-17 21:53:09
bier z Biedrony bo najtańsze i lepsiejsze niz nigdzie indziej ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Witam serdecznie co tam słychać nowego w SPAR lub TESKO oraz w BIEDRONCE są jakieś promocje
hefajstos 2012-05-18 07:55:25
ty adi333 jesteś inwalidą czy leniem śmierdzącym że sam swojej d..y nie możesz ruszyć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Witam serdecznie co tam słychać nowego w SPAR lub TESKO oraz w BIEDRONCE są jakieś promocje
konto usunięte 2012-05-18 10:05:14
Nie nie jestem leniem tylko nie pracuję na terenie limanowej tylko jestem w delegacji i tak pytam po prostu .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in