Baner
20°   dziś 23°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
2168

Wydarzenia

ul. Kopernika - remont

marcins87 2012-05-18 12:30:20
Witajcie,
Czy rozpoczął się już remont ul. Kopernika? Pytam z ciekawości, ponieważ jestem poza Limanową :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ul. Kopernika - remont
pytajnik 2012-05-18 15:11:14
Jak narazie, jeszcze nic się nie dzieje - ruch odbywa się normalnie ( o ile można nazwać normalnością jazdę po torze przeszkód). Na poboczu są tylko jakieś znaczki pomalowane farbą.

Ale mam właśnie pytanie związane z tym remontem. Czy ktoś wie, kiedy faktycznie rozpocznie się remont, od której strony się zacznie, kiedy i jakie odcinki tych dróg będą zamhykane? czy będą całkiem wyłączone z ruchu?
dzie można znaleźć info na ten temat? gdzie szukać czy na stronie urzędu Miasta limanowa czy starostwa?
zastaniawma się gdzie można parkować - przecież w chwili obecnej przy ul. kopernika parkuje prawie 100 aut?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ul. Kopernika - remont
pinokio12 2012-05-18 19:51:17
może to raczej budowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ul. Kopernika - remont
marcins87 2012-06-03 19:25:17
Dziękuje za wcześniejsze informacje. Nadal nic się nie dzieje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ul. Kopernika - remont
Michel 2012-06-03 22:38:17
Z remontem jest "kicha" firma wygrała za marne pieniądze ,przetarg w zimie ,kryterium "cena" ,szuka frajerów z Limanowskiego na podwykonawców ,na razie ich niema ,bo się wycofują, prawdopodobnie zrezygnuje z realizacji tego zadania. Ewenementem jest także ,ratowanie zadka przez p, burmistrza , śliski przetarg ofertowy na parking przed LDK , myślę ,że w normalnym państwie powinien być obciążonym za zniszczenie płyt granitowych ,jak się coś robi z pompą , to trzeba wiedzieć co,nie jest sztuką otwarcie paru miejsc parkingowych ,a potem podatnicy (czyli my) i tak za to zapłacą dwa razy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ul. Kopernika - remont
marcins87 2012-06-03 23:19:09
Czyli "kicha", już chyba dawno powinni zacząć tą inwestycję, a tu tygodnie mijają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ul. Kopernika - remont
konto usunięte 2012-06-04 00:21:41
Ja nie wiem czego nie ma dalej remontu... może w zimie będzie?. Tam po prostu nie da się śmigać normalnie autem, tylko zygzak...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ul. Kopernika - remont
narciarz123 2012-06-04 10:10:16
rzeczywiście remontu nie widać a nie wiem czy są znaki ostrzegające przed tymi dziurami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ul. Kopernika - remont
marcins87 2012-06-04 18:30:05
Miejmy nadzieję, że remont się w końcu zacznie. Może firma, która ma wykonać inwestycje ma jakieś problemy? Oby się nie wycofała...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in