Baner
14°   dziś 15°   jutro
Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna
4272

Porady

Garnitury męcina ODRADZAM!!!!

ewelinat123 2012-10-14 10:19:50
Przestrzegam wszystkich którzy się tam wybierają-NIE WARTO!!!
Ta pani traktuje ludzi jak intruzów.Macie pytania-piszczie na priva.
Jeszce z taką ignorancją się nie spotkałam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
malinowa 2012-10-15 22:28:16
No trochę racji masz. Zachowanie pozostawia wiele do życzenia, ale garnitur dla mojego męża na nasz ślub dobrała idealnie i wyglądał w nim jakby dla niego szyty był.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
ewelinat123 2012-10-17 14:41:34
Tak,jakośc jest w porządku,ale człowiekowi się odniechciewa kiedy mówisz że rękawy trochę za krótkie a ona ci wmawia że są dobre.Albo chcieliśmy przymierzyć koszulę a ona,że najpierw trzeba ją kupić(!).
W sączu kupilismy wszystko bezkonfliktowo i wtych samych cenach oraz jakości.Zawiodłam się tam i tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
GregorMeskowski 2012-10-18 20:06:19
Fajnie jest czasem wejść na forum, bo człowiek może się pośmiać :D W zakładzie w Męcinie byłem już obsługiwany trzy razy i zawsze świetnie dogadywałem się z paniami tam pracującymi. Pomogły mi dobrać garnitur i zostałem "wymierzony" tak, że wszystko leżało idealnie. Jakość ubrań jak i obsługi oceniam bardzo dobrze!!! SERDECZNIE POLECAM!!! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
ewelinat123 2012-10-19 08:49:35
A mnie nie obsługiwały "Panie" tylko jedna starsza co miała taką minę jak weszliśmy ,że człowiek się zastanawiał co zrobił nie tak już na starcie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
elka43 2012-10-19 10:33:49
Ja nie byłam w Męcinie ale w Limanowej koło starostwa jest sklep z ubraniami męskimi i jest tam i tanio i dla każdego a pani z obsługi bardzo miła, koszulę dała do przymierzenia i dobrze bo jakbyśmy kupili to by była za mała a rozmiar niby ten.Wszystko tam można dobrać nawet poprawki krawieckie są na miejscu i wybór co kto chce nawet buty męskie, ja polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
sheitacid 2012-10-19 10:41:51
Gregor może im się spodobałeś i dlatego takie miłe były. Ta starsza Pani to chyba właścicielka. Pytając się ich coś odpowiadały z łaską. Też zrobiły nie miłe wrażenie na mnie. Brat kupował tam garnitur i jak się powiedziało że coś nam nie pasuje to zrypała nas że ona lepiej się zna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
sheitacid 2012-10-19 10:44:23
Też polecam sklep koło starostwa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
malinowa 2012-10-19 21:49:10
Faktycznie, sklep obok starostwa jest niedrogi, ma duży wybór, a garnitury i dodatki są dobrej jakości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury męcina ODRADZAM!!!!
djdeejay 2012-10-20 10:30:31
Tak, koło starostwa też polecam, sam wybieram się tam po fajną koszulkę. Przymierzyć można wszystko, można liczyć na poradę, pomoc w wyborze itp. No i ceny też bardzo fajne, atmosferka miła. Nie jestem pracownikiem tam, ja tam kupuję, odrazu uprzedzam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in