20°   dziś 20°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola
4272

Porady

firma ubezpieczeniowa???

oki22 2012-10-17 18:49:35
Potrzebuje ubezpieczyć auto :) lecz nie wiem która firma będzie lepsza ??? Możecie mi podpowiedziec która lepsza ?? Bardzo proszę o sprawdzone firmy :) Pozdrawiam i Dziękuje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
konto usunięte 2012-10-17 20:29:28
Jakie ubezpieczenie: AC, OC, NW, ile masz lat, jakie masz zniżki, jakie to auto: marka, typ i pojemność silnika, wiek auta?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
ABC1990 2012-10-17 20:42:54
Wszędzie ubezpieczałam ale najtaniej i naprawde najlepiej ubezpiecza Pan w budynku banku PKO BP na ulicy Jana Pawła firma sie nazywa CARCOMPLEX... Polecam!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
HONZIK 2012-10-18 21:29:40
EJ Ilona Ilona po pierwsze primo: na Jana Pawła nie ma banku PKO BP ,a po drugie primo : podszywanie się pod osobę niezależną i pisanie o firmie chłopaka świadczy o wiarygodności tej firmy.ŻENUA:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
djdeejay 2012-10-18 22:28:46
Już pisałem na temat udawania osoby niezależnej, racja, żenujące. Lepiej napisać "Mój chłopak/brat/siostra/pradziadek tam pracuje, a nie cudować.

Ubezpiecznie? Dziś za mojego 2.9 Cosworth w Hestii wyliczyli mi niecały 1000, natomiast w Axa gdzie do tej pory się ubezpieczałem, mam 1200 z haczykiem. Z tym że Axa dała mi 35% zniżki a Hestia 60%. Pytaj w ubezpieczalni obok Wydziału Transportu i ewentualnie sprawdź kaklulator ubezpieczeń na Axa, lub w Rankomacie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
sheitacid 2012-10-19 07:27:25
Jeżeli chodzi o samo OC to nie zastanawiaj się nad najlepszym tylko najtańszym bo w razie szkody nie Ty i tak korzystasz z niego. Najtańsze ubezpieczenia to MTU i HESTIA. Jeżeli chodzi o ubezpieczenie AC i całego pakietu wiem, że ludzie zadowoleni są z firmy INTER RISK.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
Bimba 2012-11-06 01:02:59
A gdzie jest Hestia albo MTU w Limanowej????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
sheitacid 2012-11-06 10:16:50
Te firmy ubezpieczeniowe mają przeważnie na Poczcie, ale również możesz coraz częściej je znaleść u Agentów Ubezpieczeniowych. Dokładniej nie orientuję się gdzie i u kogo szukać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
anonim23 2012-11-06 10:23:07
na ul. Matki Boskiej Bolesnej jest Pan co ubezpiecza w MTU i w Hestii tam koło Reportera. Nie pamiętam jak się on nazywa ale mam tam samochód ubezpieczony właśnie w MTU i jest naprawde tanio.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
Szyderca 2012-11-06 10:36:38
Na pewno nie Warta i MTU - Banda złodziei.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: firma ubezpieczeniowa???
anonim23 2012-11-06 10:49:12
Wiadomo że każdy ma swojego ubezpieczyciela który mu odpowiada. Mój tata ma w MTU od dobrych kilku lat ubezpieczone auto i sam się dziwi że mało płaci, ja od 2 i też nie narzekam. Ale o gustach się nie dyskutuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in