21°   dziś 21°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola
2168

Wydarzenia

Czy pan Jan Puchała zostanie starostą na 4-tą kadencję?

NoName7 2018-11-12 19:43:52
Znacie dobrze temat: 16 listopada 2018 kończy się jego kadencja, potem jest 7 dni na powołanie nowych władz. Nawet PiS ma wątpliwości czy ta kandydatura jest odpowiednia. A sam pan Jan P. niczym kot zawsze spada na cztery łapy. Tyle że tym razem lepiej byłoby żeby poszukał dalszej kariery w innym miejscu. To było moje zdanie, teraz Wasza kolej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy pan Jan Puchała zostanie starostą na 4-tą kadencję?
NoName7 2018-11-13 09:09:58
https://limanowa.in/aktualnosci/jan-puchala-o-procesie-z-internauta-i-tasmach-prawdy/43388
Artykuł wart przeczytania, zwłaszcza jego komentarze i duża ilość linków do pozostałych tekstów o panu staroście.
@patriota77 bardzo się postarał, mógł co prawda skumulować większą ilość linków w kilku postach i dodać do nich tytuły ale to tylko uwaga na przyszłość.
Warto poczytać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy pan Jan Puchała zostanie starostą na 4-tą kadencję?
NoName7 2018-11-22 01:43:10
https://limanowa.in/aktualnosci/jutro-pierwsze-sesje-jak-beda-wygladaly-prezydia-rad/43477
"Wciąż nieznany jest skład prezydium Rady Powiatu Limanowskiego. Radni Prawa i Sprawiedliwości, którzy prawdopodobnie będą rządzić samodzielnie, a także inni działacze tej partii nie zdradzają nazwisk kandydatów, którzy będą ubiegać się o najważniejsze funkcje w samorządzie powiatu."

Mój komentarz do powyższego cytatu:
Przypuszczam że pan Jan P. jest zbyt kontrowersyjny dla PiS i każdy inny kandydat będzie lepszy.
Pora na Dobrą Zmianę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy pan Jan Puchała zostanie starostą na 4-tą kadencję?
NoName7 2018-11-23 14:19:23
Koniec. Pan Jan nie jest już starostą.
To było jak gaszenie pożaru ogniem.
Nie liczyłem że się uda.
Cuda jednak się zdarzają.
A tak prywatnie sądzę że PiS wykorzystał chwilową słabość "dożywotniego" starosty by zniszczyć go jego własną nadmierną pewnością siebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in