Wstępny terminarz w IV lidze, grupa Małopolska-wschód | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
limanowa.in
Poniedziałek, 16 lipca, Eustachy, Maria, Benedykt, Marika, Benita, Mirella
Rejestracja »

Sport

2018-07-11 15:08:24

Wstępny terminarz w IV lidze, grupa Małopolska-wschód

Wstępny terminarz w IV lidze, grupa Małopolska-wschód
Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przygotował wstępny terminarz rundy jesiennej sezonu 2018/2019.

Na tym szczeblu rozgrywkowym wystąpi m.in.: Limanovia Limanowa, Olimpia Pisarzowa i Orkan Szczyrzyc.

RUNDA I:

Kolejka 1 w dniach 11-08-2018/12-08-2018

1   LKS Szaflary            - Limanovia Limanowa      2018-08-11                         

2   Dunajec Zakliczyn  - GKS Drwinia         2018-08-11                         

3   Orkan Szczyrzyc     - Sandecja II Nowy Sącz    2018-08-11                         

4   Poprad Muszyna      - Unia Tarnów          2018-08-11                         

5   Watra Białka Tatrzańska   - Glinik Gorlice       2018-08-11                         

6   CANPACK Okocimski Brzesko   - Tarnovia Tarnów  2018-08-11                         

7   Lubań Maniowy      - Olimpia Pisarzowa           2018-08-11                         

8   Barciczanka Barcice           - Bocheński Klub Sportowy          2018-08-11                         

 

Kolejka 2 w dniach 15-08-2018

9   Limanovia Limanowa         - Bocheński Klub Sportowy          2018-08-15                         

10            Olimpia Pisarzowa  - Barciczanka Barcice        2018-08-15                         

11            Tarnovia Tarnów     - Lubań Maniowy    2018-08-15                         

12            Glinik Gorlice          - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-08-15                         

13            Unia Tarnów - Watra Białka Tatrzańska 2018-08-15                         

14            Sandecja II Nowy Sącz       - Poprad Muszyna   2018-08-15                         

15            GKS Drwinia            - Orkan Szczyrzyc   2018-08-15                         

16            LKS Szaflary            - Dunajec Zakliczyn           2018-08-15                         

 

Kolejka 3 w dniach 18-08-2018/19-08-2018

17            Dunajec Zakliczyn  - Limanovia Limanowa      2018-08-18                         

18            Orkan Szczyrzyc     - LKS Szaflary         2018-08-18                         

19            Poprad Muszyna      - GKS Drwinia         2018-08-18                         

20            Watra Białka Tatrzańska   - Sandecja II Nowy Sącz    2018-08-18                         

21            CANPACK Okocimski Brzesko   - Unia Tarnów          2018-08-18                         

22            Lubań Maniowy      - Glinik Gorlice       2018-08-18                         

23            Barciczanka Barcice           - Tarnovia Tarnów  2018-08-18                         

24            Bocheński Klub Sportowy - Olimpia Pisarzowa           2018-08-18                         

 

Kolejka 4 w dniach 25-08-2018/26-08-2018

25            Limanovia Limanowa         - Olimpia Pisarzowa           2018-08-25                         

26            Tarnovia Tarnów     - Bocheński Klub Sportowy          2018-08-25                         

27            Glinik Gorlice          - Barciczanka Barcice        2018-08-25                         

28            Unia Tarnów - Lubań Maniowy    2018-08-25                         

29            Sandecja II Nowy Sącz       - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-08-25                         

30            GKS Drwinia            - Watra Białka Tatrzańska 2018-08-25                         

31            LKS Szaflary            - Poprad Muszyna   2018-08-25                         

32            Orkan Szczyrzyc     - Dunajec Zakliczyn           2018-08-25                         

 

Kolejka 5 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

33            Orkan Szczyrzyc     - Limanovia Limanowa      2018-09-01                         

34            Poprad Muszyna      - Dunajec Zakliczyn           2018-09-01                         

35            Watra Białka Tatrzańska   - LKS Szaflary         2018-09-01                         

36            CANPACK Okocimski Brzesko   - GKS Drwinia         2018-09-01                          

37            Lubań Maniowy      - Sandecja II Nowy Sącz    2018-09-01                         

38            Barciczanka Barcice           - Unia Tarnów          2018-09-01                         

39            Bocheński Klub Sportowy - Glinik Gorlice       2018-09-01                         

40            Olimpia Pisarzowa  - Tarnovia Tarnów  2018-09-01                         

 

Kolejka 6 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

41            Limanovia Limanowa         - Tarnovia Tarnów  2018-09-08                         

42            Glinik Gorlice          - Olimpia Pisarzowa           2018-09-08                         

43            Unia Tarnów - Bocheński Klub Sportowy          2018-09-08                         

44            Sandecja II Nowy Sącz       - Barciczanka Barcice        2018-09-08                         

45            GKS Drwinia            - Lubań Maniowy    2018-09-08                         

46            LKS Szaflary            - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-09-08                         

47            Dunajec Zakliczyn  - Watra Białka Tatrzańska 2018-09-08                         

48            Orkan Szczyrzyc     - Poprad Muszyna   2018-09-08                         

 

Kolejka 7 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

49            Poprad Muszyna      - Limanovia Limanowa      2018-09-15                         

50            Watra Białka Tatrzańska   - Orkan Szczyrzyc   2018-09-15                         

51            CANPACK Okocimski Brzesko   - Dunajec Zakliczyn           2018-09-15                         

52            Lubań Maniowy      - LKS Szaflary         2018-09-15                         

53            Barciczanka Barcice           - GKS Drwinia         2018-09-15                         

54            Bocheński Klub Sportowy - Sandecja II Nowy Sącz    2018-09-15                         

55            Olimpia Pisarzowa  - Unia Tarnów          2018-09-15                         

56            Tarnovia Tarnów     - Glinik Gorlice       2018-09-15                         

 

Kolejka 8 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

57            Limanovia Limanowa         - Glinik Gorlice       2018-09-22                         

58            Unia Tarnów - Tarnovia Tarnów  2018-09-22                         

59            Sandecja II Nowy Sącz       - Olimpia Pisarzowa           2018-09-22                         

60            GKS Drwinia            - Bocheński Klub Sportowy          2018-09-22                         

61            LKS Szaflary            - Barciczanka Barcice        2018-09-22                         

62            Dunajec Zakliczyn  - Lubań Maniowy    2018-09-22                         

63            Orkan Szczyrzyc     - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-09-22                         

64            Poprad Muszyna      - Watra Białka Tatrzańska 2018-09-22                         

 

Kolejka 9 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

65            Watra Białka Tatrzańska   - Limanovia Limanowa      2018-09-29                         

66            CANPACK Okocimski Brzesko   - Poprad Muszyna   2018-09-29                         

67            Lubań Maniowy      - Orkan Szczyrzyc   2018-09-29                         

68            Barciczanka Barcice           - Dunajec Zakliczyn           2018-09-29                         

69            Bocheński Klub Sportowy - LKS Szaflary         2018-09-29                         

70            Olimpia Pisarzowa  - GKS Drwinia         2018-09-29                         

71            Tarnovia Tarnów     - Sandecja II Nowy Sącz    2018-09-29                         

72            Glinik Gorlice          - Unia Tarnów          2018-09-29                         

 

Kolejka 10 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

73            Limanovia Limanowa         - Unia Tarnów          2018-10-06                         

74            Sandecja II Nowy Sącz       - Glinik Gorlice       2018-10-06                         

75            GKS Drwinia            - Tarnovia Tarnów  2018-10-06                         

76            LKS Szaflary            - Olimpia Pisarzowa           2018-10-06                         

77            Dunajec Zakliczyn  - Bocheński Klub Sportowy          2018-10-06                         

78            Orkan Szczyrzyc     - Barciczanka Barcice        2018-10-06                         

79            Poprad Muszyna      - Lubań Maniowy    2018-10-06                         

80            Watra Białka Tatrzańska   - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-10-06                         

 

Kolejka 11 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

81            CANPACK Okocimski Brzesko   - Limanovia Limanowa      2018-10-13                         

82            Lubań Maniowy      - Watra Białka Tatrzańska 2018-10-13                         

83            Barciczanka Barcice           - Poprad Muszyna   2018-10-13                         

84            Bocheński Klub Sportowy - Orkan Szczyrzyc   2018-10-13                         

85            Olimpia Pisarzowa  - Dunajec Zakliczyn           2018-10-13                         

86            Tarnovia Tarnów     - LKS Szaflary         2018-10-13                         

87            Glinik Gorlice          - GKS Drwinia         2018-10-13                         

88            Unia Tarnów - Sandecja II Nowy Sącz    2018-10-13                         

 

Kolejka 12 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

89            Limanovia Limanowa         - Sandecja II Nowy Sącz    2018-10-20                         

90            GKS Drwinia            - Unia Tarnów          2018-10-20                         

91            LKS Szaflary            - Glinik Gorlice       2018-10-20                         

92            Dunajec Zakliczyn  - Tarnovia Tarnów  2018-10-20                         

93            Orkan Szczyrzyc     - Olimpia Pisarzowa           2018-10-20                         

94            Poprad Muszyna      - Bocheński Klub Sportowy          2018-10-20                         

95            Watra Białka Tatrzańska   - Barciczanka Barcice        2018-10-20                         

96            CANPACK Okocimski Brzesko   - Lubań Maniowy    2018-10-20                         

 

Kolejka 13 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

97            Lubań Maniowy      - Limanovia Limanowa      2018-10-27                         

98            Barciczanka Barcice           - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-10-27                         

99            Bocheński Klub Sportowy - Watra Białka Tatrzańska 2018-10-27                         

100          Olimpia Pisarzowa  - Poprad Muszyna   2018-10-27                         

101          Tarnovia Tarnów     - Orkan Szczyrzyc   2018-10-27                         

102          Glinik Gorlice          - Dunajec Zakliczyn           2018-10-27                         

103          Unia Tarnów - LKS Szaflary         2018-10-27                         

104          Sandecja II Nowy Sącz       - GKS Drwinia         2018-10-27                         

 

Kolejka 14 w dniach 03-11-2018/04-11-2018

105          Limanovia Limanowa         - GKS Drwinia         2018-11-03                         

106          LKS Szaflary            - Sandecja II Nowy Sącz    2018-11-03                         

107          Dunajec Zakliczyn  - Unia Tarnów          2018-11-03                         

108          Orkan Szczyrzyc     - Glinik Gorlice       2018-11-03                         

109          Poprad Muszyna      - Tarnovia Tarnów  2018-11-03                         

110          Watra Białka Tatrzańska   - Olimpia Pisarzowa           2018-11-03                         

111          CANPACK Okocimski Brzesko   - Bocheński Klub Sportowy          2018-11-03             

112          Lubań Maniowy      - Barciczanka Barcice        2018-11-03                         

 

Kolejka 15 w dniach 10-11-2018/11-11-2018

113          Barciczanka Barcice           - Limanovia Limanowa      2018-11-10                         

114          Bocheński Klub Sportowy - Lubań Maniowy    2018-11-10                         

115          Olimpia Pisarzowa  - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-11-10                         

116          Tarnovia Tarnów     - Watra Białka Tatrzańska 2018-11-10                         

117          Glinik Gorlice          - Poprad Muszyna   2018-11-10                         

118          Unia Tarnów - Orkan Szczyrzyc   2018-11-10                         

119          Sandecja II Nowy Sącz       - Dunajec Zakliczyn           2018-11-10                         

120          GKS Drwinia            - LKS Szaflary         2018-11-10

Komentarze
Nikt nie napisał jeszcze komentarza. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz
2018-07-16 dzisiaj
2018-07-15 wczoraj
2018-07-14 przedwczoraj
Drogi Użytkowniku! Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych (RODO). Dla Limanowa.in bardzo ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dlatego dostosowaliśmy działalność portalu do nowych wymogów. Jeżeli posiadasz konto, bądź korzystasz z innych funkcjonalności jakie oferujemy, zapoznaj się proszę z kilkoma ważnymi informacjami jakie znajdziesz tutaj. Dodatkowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe, znajdziesz też w naszej Polityce Prywatności. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Administratorem.
Intersiec
X
Topcezar