Wielki finał w najbliższą sobotę | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
limanowa.in
Niedziela, 17 grudnia, Olimpia, Łazarz, Jolanta, Florian, Łukasz
Rejestracja »

Sport

2017-11-22 18:07:50

Wielki finał w najbliższą sobotę

Wielki finał w najbliższą sobotę
Liga Biegów Górskich. Przed wielkim finałem kolejność zawodników w TOP 10 Ligi Biegów Górskich Dare 2b się nie zmieniła. Wielkie szanse na końcowe zwycięstwo ma Robert Faron, 43-letni zawodnik z Zalesia.

Wielki finał odbędzie się w Ustroniu (25 listopada).

 

Oto poszczególne klasyfikacje:

Klasyfikacje Kobiet:

Pierwsza dziesiątka open kobiet (w nawiasie miejsce w poprzednim zestawieniu)

1.(1) Iwona Kik (Wosik Tervel Team/KW Kraków) – 1.880 pkt

2.(2) Dominika Wiśniewska – Ulfik (Alpin Sport Team) – 1.840 pkt 

3.(3) Sylwia Bondara (Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team) – 1.770 pkt 

4.(4) Paulina Janik (KARKONOSZ RUNNING TEAM) – 1.690 pkt

5.(5) Michalina Mendecka (Mosir Łaziska Górne/ 1 Second Team) – 1.680 pkt

6.(6) Anna Bieniecka (Alpin Sport Team/OTK Rzeźnik) – 1.390 pkt

7.(7) Katarzyna Piechula (Team Papry 20) – 1.340 pkt

8.(8) Martyna Kantor (Salco Garmin Team) – 1.240 pkt

9.(9) Dominika Bolechowska (Attiq) – 1.220 pkt

10.(10) Anna Kącka (Dare2b) – 1.130 pkt

———————————————————————————————————————

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorki(K16-19):

1.(48) Justyna Wandzel (KS SPRINTBIELSKO-BIAŁA/SMS SZC) – 585 pkt

2.(53) Ewa Błauciak (Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN) – 540 pkt

3.(102) Anna Stelmach (Kamienica) – 380 pkt

 

Seniorki I(K20-29):

1.(5) Michalina Mendecka (Mosir Łaziska Górne/ 1 Second Team) – 1.680 pkt

2.(8) Martyna Kantor (Salco Garmin Team) – 1.240 pkt

3.(10) Anna Kącka (Dare 2b) – 1.130 pkt

 

Seniorki II (K30-39):

1.(1) Iwona Kik (Wosik Tervel Team/KW Kraków) – 1.880 pkt

2.(2) Dominika Wiśniewska – Ulfik (Alpin Sport Team) – 1.840 pkt

3.(3) Sylwia Bondara (Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team) – 1.770 pkt

 

Masters (K40-49):

1.(7) Katarzyna Piechula (FERIE:TP20) – 1.340 pkt

2.(9) Dominika Bolechowska (Attiq Team Zakopane) – 1.220 pkt

3.(12) Kinga Pachura (Mszana Dolna) – 1.050 pkt

 

Weteranki I (K50-59):

1.(16) Katarzyna Kanclerz-Januszewska (Kobiety na 5+) – 990 pkt

2.(37) Maria Domiszewska (Ustrzyki Dolne) – 650 pkt

3.(44) Izabela Zatorska  (Alpin Sport Taem) – 605 pkt

 

Weteranki II (K60+):

1.(196) Alicja Sikora (Team Sikora Bielsko -Biała) – 251 pkt

2.(205) Krystyna Świerk (Naturalnie Janowice) – 249 pkt

3.(915) Renata Jakubowska (-) – 65 pkt

 

Najlepsze zawodniczki w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Dominika Wiśniewska – Ulfik (Alpin Sport Team) – 850 pkt

2.(5) Michalina Mendecka (Mosir Łaziska Górne/ 1 Second Team) – 740 pkt

3.(1) Iwona Kik (Wosik Tervel Team/KW Kraków) – 570 pkt

 

Najlepsze zawodniczki w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(5) Michalina Mendecka (Mosir Łaziska Górne/ 1 Second Team) – 670 pkt

2.(2) Dominika Wiśniewska – Ulfik (Alpin Sport Team) – 590 pkt

3. (3) Sylwia Bondara (Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team) – 520 pkt

 

Najlepsze zawodniczki na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(4) Paulina Janik (KARKONOSZ RUNNING TEAM) – 740 pkt

2.(18) Magdalena Kozielska (Dynafit Team) – 700 pkt

3.(3) Sylwia Bondara (Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team) – 650 pkt

 

Najlepsze zawodniczki na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Iwona Kik (Wosik Tervel Team/KW Kraków) – 760 pkt

2.(15) Magdalena Łączak (Salomon Suunto Team) – 600 pkt

3.(29)  Aysen Solak (SMALL GIRL MEDIUM BOY) – 560 pkt

 

Klasyfikacje mężczyzn:

Pierwsza dziesiątka open mężczyzn (w nawiasie miejsce w poprzednim zestawieniu)

1.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 2.280 pkt 

2.(2) Bartłomiej Przedwojewski (Salomon Suunto Team) – 2.020 pkt 

3.(3) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 1.900 pkt

4.(4) Piotr Biernawski (ATTIQ) – 1.625 pkt

5.(5) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 1.596 pkt

6.(6) Dominik Grządziel (ATTIQ) – 1.550 pkt

7.(7) Tomasz Gawroński (UMKS NADIR Jędrzejów) – 1.393 pkt

8.(8) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 1.370 pkt

9.(9) Michał Sedlak (lubietobieganie.pl) – 1.233 pkt

10.(15) Wojciech Probst (Inov-8) – 1.220 pkt

————————————————————————————————————————-

 

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(22) Marcin Kubica (KS Sprint Bielsko Biała/INOV-8 TEAM ) – 1.055 pkt

2.(97) Mateusz Grzyb (ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA/TEAM KOPEĆ) – 508 pkt

3.(102) Błażej Knutelski (UKS Gimpel) – 480 pkt

 

Seniorzy I (M20-29):

1.(2) Bartłomiej Przedwojewski (Salomon Suunto Team) – 2.020 pkt

2.(3) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 1.900 pkt

3.(7) Tomasz Gawroński (UMKS NADIR Jędrzejów) – 1.393 pkt

 

Seniorzy II (M30-39):

1.(5) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 1.596 pkt

2.(6) Dominik Grządziel (ATTIQ) – 1.550 pkt

3.(10) Wojciech Probst (Inov-8) – 1.220 pkt

 

Masters (M40-49):

1.(1) Robert Faron (Salco Sport Team) – 2.280 pkt

2.(4) Piotr Biernawski (ATTIQ) – 1.625 pkt

3.(9) Michał Sedlak (lubietobieganie.pl) – 1.233 pkt

 

Weterani I (M50-59):

1.(33) Jacek Gardener (Alpin Sport Team/JacekBiega Raunning Team) – 828 pkt

2.(45) Jerzy Słobodzian (Nysa Biega) – 706 pkt

3.(87) Janusz Pytel (TG Sokół Zakopane /Sosnowiec) – 529 pkt

 

Weterani II (M60+)

1.(59) Zbigniew Radomski (TKKF Beskidek) – 643 pkt

2.(67)  Janusz Ferenc (UKS Ludwikowice) – 615 pkt

3.(79) Piotr Faron (Forrest Limanowa) – 573 pkt

 

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(3) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 720 pkt

2.(5) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 610 pkt

3.(47) Andrzej Długosz (UBIQUINOL / Młodów) – 600 pkt

 

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(3) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 900 pkt

2.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 610 pkt

3.(5) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 600 pkt

 

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Bartłomiej Przedwojewski (Salomon Suunto Team) – 900 pkt

2.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 650 pkt

3.(8) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 550 pkt

 

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 960 pkt

2.(29) Piotr Huzior (Attiq) – 600 pkt

3.(31) Paweł Dybek (Salomon Suunto) – 560 pkt

Fot. archiwum Ligi Biegów Górskich.

Komentarze
Nikt nie napisał jeszcze komentarza. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz
2017-12-17 dzisiaj
2017-12-16 wczoraj
2017-12-15 przedwczoraj
Kto był najpopularniejszym piłkarzem IV ligi na Ziemi Limanowskiej w 2017 roku?
Intersieć Internet + telewizja
X
Topcezar