Trening strzelecki Orkana, Bobowa bez szans. | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny

2018-04-15 19:06:40

Trening strzelecki Orkana, Bobowa bez szans.

V LIGA, „OKRĘGÓWKA”, NOWY SĄCZ: Orkan Szczyrzyc łatwo rozprawił się z przedostatnią drużyną w tabeli.

ORKAN SZCZYRZYC - LKS BOBOWA 6:0 (3:0)

1:0 Wsół 1, 2:0 Piekarczyk 15, 3:0 Limanówka 42, 4:0 Tabor 58, 5:0 Ślazyk 80, Wsół 90.

Orkan: Piwowrczyk (80 Piechówka) - Gargas, Boczoń, Olejarz, Wojtasiński - Ślazyk, Wsół, Piekaczyk (75 Kurczab), Wardęga (77 Świerczek), Tabor (85 Śliwa) - Limanówka (70 Kurek).

Zgodnie z przewidywaniami zdecydowany lider tabeli pewnie pokonał przedostatnią drużynę. Do tego gospodarze prowadzenie objęli już w pierwszej minucie wykorzystując koszmarny błąd obrońcy rywali. W 15 minucie Piekarczyk pięknym uderzeniem podwyższył na 2-0 i było już właściwie po meczu. Spotkanie toczyło się cały czas pod dyktando gospodarzy. W drugiej połowie najładniejszego gola bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Tabor. Orkan przeprowadzał składne akcje, a celem gości, była już tylko porażka jak najmniejszą ilością goli.