Robert Faron nie odpuszcza, będzie walczył o zwycięstwo | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 20 października, Irena, Jan, Kleopatra, Witalis
Rejestracja »

Sport

2017-09-22 08:42:40

Robert Faron nie odpuszcza, będzie walczył o zwycięstwo

Robert Faron nie odpuszcza, będzie walczył o zwycięstwo
W kolejnej opublikowanej klasyfikacji Ligi Biegów Górskich Robert Faron zajmuje drugie miejsce. W końcówce sezonu 42-letni zawodnik z Zalesia powalczy o zwycięstwo w końcowej klasyfikacji.

Klasyfikacje Kobiet:

Pierwsza dziesiątka open kobiet (w nawiasie miejsce w poprzednim zestawieniu)

1.(1) Iwona Kik (Wosik Tervel Team/KW Kraków) – 1.680 pkt

2.(2) Paulina Janik (KARKONOSZ RUNNING TEAM) – 1.420 pkt

3-4.(3-4)  Katarzyna Piechula (Team Papry 20) – 1.340 pkt  

3-4.(3-4) Sylwia Bondara (Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team) – 1.340 pkt

5.(5) Dominika Wiśniewska – Ulfik (Alpin Sport Team) – 1.325 pkt

6.(6) Anna Bieniecka (Alpin Sport Team/OTK Rzeźnik) – 1.280 pkt

7.(7) Martyna Kantor (Salco Garmin Team) – 1.240 pkt

8.(7-8) Dominika Bolechowska (Attiq) – 1.140 pkt

9.(9) Anna Celińska (Byledobiec Anin) – 1.100 pkt

10.(10) Michalina Mendecka (Mosir Łaziska Górne/ 1 Second Team) – 1.070 pkt

———————————————————————————————————————

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorki (K16-19):

1.(59) Justyna Wandzel (KS SPRINTBIELSKO-BIAŁA/SMS SZC) – 405 pkt

2.(87) Anna Stelmach (Kamienica) – 330 pkt

3.(137) Ewa Błauciak (Zabiegani) – 260 pkt

Seniorki I (K20-29):

1.(7) Martyna Kantor (Salco Garmin Team) – 1.240 pkt

2.(10) Michalina Mendecka (Mosir Łaziska Górne/ 1 Second Team) – 1.070 pkt

3.(13) Anna Kącka (Dare 2b) – 1.030 pkt

Seniorki II (K30-39):

1.(1) Iwona Kik (Wosik Tervel Team/KW Kraków) – 1.680 pkt

2.(3) Paulina Janik (KARKONOSZ RUNNING TEAM) – 1.420 pkt

3.(4) Sylwia Bondara (Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team) – 1.340 pkt

Masters (K40-49):

1.(3) Katarzyna Piechula (FERIE:TP20) – 1.340 pkt

2.(8) Dominika Bolechowska (Attiq Team Zakopane) – 1.140 pkt

3.(11) Kinga Pachura (Mszana Dolna) – 1.010 pkt

Weteranki I (K50-59):

1.(14) Katarzyna Kanclerz-Januszewska (Kobiety na 5+) – 930 pkt

2.(43) Dorota Jonkisz  (Rytm Czechowice Dziedzice) – 495 pkt

3.(62) Maria Domiszewska (Ustrzyki Dolne) – 400 pkt

Weteranki II (K60+):

1.(504) Krystyna Świerk (Naturalnie Janowice) – 94 pkt

2.(588) Alicja Sikora (Team Sikora Bielsko -Biała) – 81 pkt

3.(752) Renata Jakubowska (-) – 65 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(5) Dominika Wiśniewska – Ulfik (Alpin Sport Team) – 650 pkt

2.(10) Michalina Mendecka (Mosir Łaziska Górne/ 1 Second Team) – 570 pkt

3.(1) Iwona Kik (Wosik Tervel Team/KW Kraków) – 520 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(10) Michalina Mendecka (Mosir Łaziska Górne/ 1 Second Team) – 500 pkt

2.(7) Martyna Kantor (Salco Garmin Team) – 400 pkt

3. (33) Anita Szklana (Wieprzec) – 400 pkt

 

Najlepsze zawodniczki na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(16) Magdalena Kozielska (Dynafit Team) – 700 pkt

2.(2) Paulina Janik (KARKONOSZ RUNNING TEAM) – 540 pkt

3.(4) Sylwia Bondara (Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team) – 530 pkt

Najlepsze zawodniczki na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Iwona Kik (Wosik Tervel Team/KW Kraków) – 660 pkt

2.(17) Magdalena Łączak (Salomon Suunto Team) – 600 pkt

3.(20)  Aysen Solak (SMALL GIRL MEDIUM BOY) – 560 pkt

 

Klasyfikacje mężczyzn:

Pierwsza dziesiątka open mężczyzn (w nawiasie miejsce w poprzednim zestawieniu)

1.(1) Bartłomiej Przedwojewski (Salomon Suunto Team) – 2.020 pkt 

2.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 1.920 pkt

3.(3) Piotr Biernawski (ATTIQ) – 1.625 pkt

4.(4) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 1.280 pkt

5.(5) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 1.226 pkt

6.(6) Tomasz Gawroński (UMKS NADIR Jędrzejów) – 1.218 pkt

7.(10) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 1.170 pkt

8.(7) Piotr Holly (sportfuel.pl) – 1.166 pkt

9.(8) Rafał Kot (Way Behind Horizon Kb Jurund Szczytno) – 1.084 pkt

10.(9) Daniel Krasulak (WKS Śląsk Wrocław) – 1.080 pkt

 

————————————————————————————————————————-

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(20) Marcin Kubica (KS Sprint Bielsko Biała/INOV-8 TEAM ) – 955 pkt

2.(69) Błażej Knutelski (UKS Gimpel) – 480 pkt

3.(91) Mateusz Grzyb (ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA/TEAM KOPEĆ) – 418 pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(1) Bartłomiej Przedwojewski (Salomon Suunto Team) – 2.020 pkt

2.(4) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 1.280 pkt

3.(6) Tomasz Gawroński (UMKS NADIR Jędrzejów) – 1.218 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1.(5) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 1.226 pkt

2.(8) Piotr Holly (sportfuel.pl) – 1.166 pkt

3.(9) Rafał Kot (Way Behind Horizon Kb Jurund Szczytno) – 1.084 pkt

Masters (M40-49):

1.(1) Robert Faron (Salco Sport Team) – 1.920 pkt

2.(3) Piotr Biernawski (ATTIQ) – 1.625 pkt

3.(14) Michał Sedlak (lubietobieganie.pl) – 1.049 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(35) Jacek Gardener (Alpin Sport Team/JacekBiega Raunning Team) – 687 pkt

2.(58) Janusz Pytel (TG Sokół Zakopane /Sosnowiec) – 527 pkt

3.(76) Jerzy Słobodzian (Nysa Biega) – 464 pkt

Weterani II (M60+)

1.(60) Zbigniew Radomski (TKKF Beskidek) – 514 pkt

2.(85)  Janusz Ferenc (UKS Ludwikowice) – 438 pkt

3.(125) Tadeusz Sitek (Marciszów)  – 365 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(5) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 610 pkt

2.(3) Piotr Biernawski (ATTIQ) – 520 pkt

3.(4) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 500 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(4) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport Team) – 700 pkt

2.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 590 pkt

3.(16) Kacper Piech (etapowatriada.pl/AsicsFrontRunner) – 560 pkt

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Bartłomiej Przedwojewski (Salomon Suunto Team) – 900 pkt

2.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 630 pkt

3.(29) Marcin Rzeszótko (Attiq) – 520 pkt

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 630 pkt

2.(25) Paweł Dybek (Salomon Suunto) – 560 pkt

3.(34) Piotr Huzior (Attiq) – 506 pkt

Opracowanie Ligi: Magdalena Chełmicka (biegigorskie.pl)

Komentarze
Nikt nie napisał jeszcze komentarza. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz
2017-10-20 dzisiaj
2017-10-19 wczoraj
2017-10-18 przedwczoraj
Intersieć Internet + telewizja