"Alpe Cermis pozamiatane", dobra forma przed sezonem | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
Piątek, 15 grudnia, Nina, Celina, Walerian, Ireneusz
Rejestracja »

2017-09-19 07:21:24

"Alpe Cermis pozamiatane", dobra forma przed sezonem

Justyna Kowalczyk wygrała w zawody na wzgórzu Alpe Cermis (Włochy). Utytułowana polska biegaczka narciarska w okresie przygotowawczym po raz kolejny zdecydowała się na udział w zawodach nartorolorkowych. Zwyciężyła na dystansie 50 km, podczas imprezy sportowej Fiemme Rollerski Cup.

- No i Alpe Cermis pozamiatane! Spokojne, taktyczne, bezproblemowe. Kolejny maraton na duży plus - podsumowała Justyna Kowalczyk na Twitterze.

Dla znakomitej zawodniczki z Kasiny Wielkiej sart w ostatnim etapie Guide World Classic Tour był debiutem w zespole Team Trentino Robinson Trainer. Polka 50 kilometrową trasę pokonała w czasie 2:28:35 - Astrid Oyre Slind (Norwegia) była cztery sekundy wolniejsza.