Olimpia w awaryjnym trybie pozyskała bramkarza | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
limanowa.in
Sobota, 23 września, Tekla, Bogusław, Linus, Liwiusz
Rejestracja »

2017-08-16 09:37:34

Olimpia w awaryjnym trybie pozyskała bramkarza

Beniaminek IV ligi, Olimpia Pisarzowa ma duży problem z bramkarzami. Po kontuzji Tomasika w I kolejce na tej newralgicznej pozycji zrobiła się duża luka. W pospiechu do rozgrywek został zgłoszony 19-latek, który ze względu na kontuzję miał dwuletnią przerwą i nie zamierzał wracać do futbolu.

Pierwszym bramkarzem Olimpii Pisarzowa został Tomasz Orzeł. Ma 19 lat i występował w drużynach młodzieżowych Sandecji Nowy Sącz. Niestety ze względu na kontuzję od dwóch lat miał przerwę w grze. Będąca w trudnej sytuacji Olimpia zdołała go namówić, aby wrócił na boisko. Zagrał w spotkaniu z BKS Bochnia (zwycięstwo Olimpii 3-1), wprawdzie wbił sobie gola samobójczego, ale ogólnie w kilku sytuacjach zaprezentował się bardzo solidnie. W tej chwili trudno powiedzieć jak długo Tomasz Orzeł pozostanie w Olimpii.