Zacięta walka o awans w IV lidze i okręgówce. Terminarz na weekend | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
limanowa.in
Środa, 23 maja, Emilia, Iwona, Leoncjusz, Michał, Renata
Rejestracja »

Sport

2018-05-18 08:12:14

Zacięta walka o awans w IV lidze i okręgówce. Terminarz na weekend

Zacięta walka o awans w IV lidze i okręgówce. Terminarz na weekend
Terminarz piłkarskich spotkań ligowych w rozgrywkach seniorów na weekend z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego.

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

26 kolejka:

KS Tymbark - Wolania Wola Rzędzińska, 19 maja, 18:00

MLKS Żabno - Bocheński KS, 19 maja, 17:30

Tuchovia Tuchów - Olimpia Pisarzowa, 19 maja, 18:00

Watra Białka Tatrzańska - Sandecja II Nowy Sącz, 19 maja, 17:00

Tarnovia Tarnów - Glinik Gorlice, 19 maja, 17:30

Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa, 20 maja, 16:00

Poprad Rytro - Poprad Muszyna, 20 maja, 16:00

GKS Drwinia - Barciczanka Barcice, 20 maja, 17:00

1.  Limanovia Limanowa 25 49 15 4 6 66-30
2.  Sandecja II Nowy Sącz 24 47 15 2 7 60-36
3.  Barciczanka Barcice 25 46 14 4 7 51-30
4.  Watra Białka Tatrzańska 25 46 13 7 5 48-41
5.  Lubań Maniowy 25 45 12 9 4 42-28
6.  Bocheński KS 24 40 12 4 8 43-28
7.  Glinik Gorlice 24 39 12 3 9 45-41
8.  Poprad Muszyna 24 37 11 4 9 43-34
9.  Tarnovia Tarnów 25 35 10 5 10 36-33
10.  GKS Drwinia 25 31 9 4 12 37-42
11.  MLKS Żabno 25 31 8 7 10 32-37
12.  Olimpia Pisarzowa 25 30 9 3 13 40-53
13.  Wolania Wola Rzędzińska 25 30 8 6 11 40-37
14.  Poprad Rytro 25 24 7 3 15 31-50
15.  Tuchovia Tuchów 25 15 3 6 16 28-66
16.  KS Tymbark 25 13 4 1 20 16-72

 

V LIGA, „okręgówka”, NOWY SĄCZ:

Orzeł Wojnarowa - Sokół Słopnice, 19 maja, 18:00

Gród Podegrodzie - AKS Ujanowice, 19 maja, 17:00

Kolejarz Stróże - LKS Rupniów, 19 maja, 17:00

LKS Szaflary - Huragan Waksmund            19 maja, 17:00

Zalesianka Zalesie - Ogniwo Piwniczna Zdrój, 19 maja, 17:00

Płomień Limanowa - Orkan Raba Wyżna   20 maja, 18:00

Skalnik Kamionka Wielka - Orkan Szczyrzyc, 20 maja, 18:00

Jarmuta Szczawnica - KS Bobowa, 20 maja, 14:00

1.  Orkan Szczyrzyc 24 65 21 2 1 76-21
2.  Sokół Słopnice 24 56 18 2 4 78-22
3.  Jarmuta Szczawnica 24 55 18 1 5 83-26
4.  LKS Szaflary 23 54 17 3 3 68-29
5.  Skalnik Kamionka Wielka 24 48 16 0 8 68-29
6.  Huragan Waksmund 24 36 10 6 8 50-35
7.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 24 36 11 3 10 46-46
8.  Kolejarz Stróże 24 30 9 3 12 44-54
9.  Zalesianka Zalesie 24 30 9 3 12 38-49
10.  Orzeł Wojnarowa 24 30 9 3 12 38-63
11.  LKS Rupniów 24 26 7 5 12 35-58
12.  Orkan Raba Wyżna 24 25 7 4 13 43-61
13.  Gród Podegrodzie 23 25 7 4 12 38-59
14.  AKS Ujanowice 24 21 6 3 15 35-62
15.  KS Bobowa 24 7 2 1 21 18-79
16.  Płomień Limanowa 24 6 1 3 20 17-82

 

KLASA A, LIMANOWA:

Wierchy Pasierbiec - Słomka Siekierczyna, 20 maja, 17:00

Gorce Kamienica - Orkan Niedźwiedź, 20 maja, 17:00

Dobrzanka Dobra - Laskovia Laskowa, 20 maja, 15:00

Turbacz Mszana Dolna - Krokus Przyszowa, 20 maja, 17:30

LKS Mordarka - Stradomka Skrzydlna, 20 maja, 17:00

Pauza: Zenit Kasinka Mała.

1.  Laskovia Laskowa 16 45 15 0 1 60-14
2.  Turbacz Mszana Dolna 16 36 11 3 2 58-23
3.  Dobrzanka Dobra 16 27 8 3 5 44-38
4.  Stradomka Skrzydlna 17 23 6 5 6 28-31
5.  Gorce Kamienica 16 23 7 2 7 33-44
6.  Słomka Siekierczyna 16 21 6 3 7 27-30
7.  LKS Mordarka 17 20 6 2 9 32-39
8.  Krokus Przyszowa 17 17 5 2 10 32-39
9.  Orkan Niedźwiedź 15 16 4 4 7 27-36
10.  Zenit Kasinka Mała 16 13 3 4 9 28-49
11.  Wierchy Pasierbiec 16 10 2 4 10 21-47

 

KLASA B, LIMANOWA:

Witów Mszana Górna - Uran Łukowica, 20 maja, 14:00

Jaworzanka Jaworzna - Rybie Nowe Rybie, 20 maja, 11:00

1.  Uran Łukowica 13 26 8 2 3 37-18
2.  Rybie Nowe Rybie 11 25 8 1 2 39-14
3.  Witów Mszana Górna 12 20 6 2 4 31-24
4.  Jaworzanka Jaworzna 12 20 6 2 4 39-29
5.  KS II Tymbark 11 6 2 0 9 16-51
6.  Płomień II Limanowa 13 7 2 1 10 14-40

 

Komentarze
Nikt nie napisał jeszcze komentarza. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz
2018-05-23 dzisiaj
2018-05-22 wczoraj
2018-05-21 przedwczoraj
Czy w centrum Limanowej potrzebne są światła?
Zobacz wyniki »
Intersiec
X
Topcezar