Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława

Zawodniczki Limanowa Forrest z medalami

Opublikowano 22.09.2022 07:46:00 Zaktualizowano 22.09.2022 07:49:37 jaca
0 946

W minioną sobotę na stadionie WKS Wawel Kraków odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Lekkiej Atletyce. Do rywalizacji przystąpiły 2 zawodniczki klubu KS Limanowa Forrest.

Katarzyna Opiela została zgłoszona na dystansie 1000m, natomiast Julia Budka startowała na dystansach sprinterskich: 100m i 300m. Obie zawodniczki były rozstawione bardzo wysoko na listach startowych dzięki bardzo dobrym występom w tym roku. Kasia startowała z najlepszym czasem, Julia miała 2 czas na 300m oraz 4 czas na 100m. Na bieżni jednak bywa różnie i trzeba udowodnić swoją firmę.

Ostatecznie Katarzyna Opiela zdobyła srebrny medal,Julia Budka zajęła 5 miejsce na 100m oraz 2 miejsce na dystansie 300m. Dziewczyny powoli zbliżają się do końca sezonu. Za tydzień zostaje jeszcze start na Mistrzostwach Polski w Lublinie i jesienna sesja biegów przełajowych, w tym 29 października na trasach "Aktywna Mogielnica" na Zalesiu.