Środa, 28 września
Luba, Wacław, Wacława, Marek, Tymon

Z Sokoła Słopnice do piłkarskiej wojewódzkiej kadry dziewcząt

21.07.2022 14:45:00 jaca 0 1550

Małopolski Związek Piłki Nożnej ogłosił powołania zawodniczek kadr wojewódzkich U-13 i U-15 na zgrupowanie w Kalwarii Zebrzydowskiej. Kadrę Małopolski do lat 15 reprezentować będzie zawodniczka klubu z powiatu limanowskiego.

Po raz kolejny powołanie otrzymała Małgorzata Niezabitowska z Sokoła Słopnice.

Młodziczki U-13 (1.08-8.08.2022 r.)

Powołane zostały:

UKS Staszkówka Jelna - Nadia Wszołek, Kinga Bobak

Minerlani Krynica Zdrój - Hanna Stachoń

Prądniczanka Kraków - Alicja Kopytko, Barbara Mleczko, Lilianna Malota

Football Success Akademy Kraków - Martyna Gas

LKS Jałowiec Stryszawa - Emilia Popielarczyk

Kabel Kraków - Małgorzata Kruczek

Dąb Zabierzów Bocheński - Sarga Martyna

MKS Tarnovia Tarnów - Julia Skokoń

Wisła Kraków - Julia Wojna, Wiktoria Zoga

AP Przeciszów - Julia Kozłowska

LKS Śledziejowice - Kinga Bogusz

Zaskawianka Wadowice - Julia Michalska, Zuzanna Zychowicz

KS Starówka Nowy Sącz - Olimpia Klimek, Natalia Michalik, Milena Połeć, Izabela Kożuch, Katarzyna Oświęcimka, Wiktoria Kantor

Promień Mikluszowice - Paulina Kicka

Błękitni Modlnica - Karolina Utylska

Respekt Myślenice - Zofia Latocha

KS Filkówka Barwałd Średni - Marta Małecka

AZS UJ Kraków - Aleksandra Słowik, Lena Hajduk, Dominika Baran

Lista rezerwowa:

AZS UJ Kraków - Maja Czapla, Barbara Zawisza

Dąb Zabierzów Bocheński - Zuzanna Jary

UKS Staszkówka Jelna - Wiktoria Ludwin

AP Przeciszów - Karina Kubarek

LKS Naprzód Sobolów - Andżelika Rajca

Respekt Myślenice - Sylwia Kuchnia, Martyna Rusnak, Patrycja Mazur

  

U-15 (31.07-7.08.2022)

Powołane zostały:

Football Success Academy Kraków - Liwia Prochwicz, Paulina Szlachta, Roksana Woźniak, Patrycja Matuszczyk, Emilia Kościelniak

AP Szaflary - Agata Kwarciak

MKS Skawa Wadowice - Lena Romanowska

Wisła Kraków - Joanna Król

AKF Wisła Brzeźnica - Maja Becker, Julia Ostrowska, Emilia Sabuda, Natalia Skrok, Martyna Górecka

Olimpic Kraków - Lidia Kulka

LKS Naprzód Sobolów - Wiktoria Tworzydło

Hutnik Kraków - Nikola Słonka

MKS Tarnovia Tarnów - Karolina Najberek, Blanka Zając, Aleksandra Dziurda, Natalia Gala, Julia Madura

Cracovia - Zuzanna Gniłka

KS Sokół Słopnice - Małgorzata Niezabitowska

 Lista rezerwowa:

Dunajec Nowy Sącz - Joanna Horodyska

Football Success Academy Kraków - Emilia Tętnowska

UKS Staszkówka Jelna - Julia Ciastoń, Jadwiga Ciastoń, Julita Niewola

MKS Tarnovia Tarnów - Milena Gołąb

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in