Niedosyt Zalesianki po remisie z Gromnikiem

Opublikowano 24.09.2022 17:17:00 Zaktualizowano 24.09.2022 17:19:15 jaca
0 1735

V LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: Zalesianka zremisowała z czołową drużyną rozgrywek.

Zalesianka wystąpiła bez swojego kluczowego zawodnika, Koszuta. Jednak od początku posiadała wyraźną przewagę. Niewykorzystane okazje zemściły się pod koniec pierwszej połowy, gdy piłka po rykoszecie od obrońcy gospodarzy zaskoczyła Opyda. W drugiej połowie Zalesianka wzięła się mocno do odrabiania strat. Doprowadziła do wyrównania i mogła zdobyć zwycięskiego gola. Najlepszą okazję w 90 minucie nie wykorzystał Paweł Opoka.

ZALESIANKA ZALESIE – GLKS GROMNIK 1:1 (0:1)

0:1 D. Słota 35 , 1:1 Wierzycki 65 (strzał z rzutu wolnego z 20 metrów, faulowany Augustyn).

ZALESIANKA: Opyd – Wąchała, Wierzycki, R. Gancarczyk, Hajduk – K. Pietrzak, Patryk Opoka, K. Opoka (60 T. Gancarczyk), Karabin – Augustyn, Paweł Opoka.

GROMNIK: Bąk – Niziołek, Kafel, Łabuz, J. Słota – Barnaś, D. Słota, Gniadek (69 Kieroński), Śliwa – Wiewióra, Łabuz.

Sędzia: Dawid Skonieczny (Kraków). Żółte kartki: K. Pietrzak, Karabin - Wiewióra, Gniadek, J. Słota, Kieroński, D. Słota, Niziołek. Widzów 120.