Poniedziałek, 27 czerwca
Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela

Dzisiaj rozpoczyna się XXXIX Limanowska SŁAZA w LDK - szczegółowy program

07.11.2013 10:57:30 LDK 402

Dzisiaj rozpoczyna się XXXIX Limanowska SŁAZA w Limanowskim Domu Kultury.

Gospodarzem i organizatorem Limanowskiej SŁAZY jest Burmistrz Miasta Limanowa oraz LDK.

Festiwal wspierają: Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ.

Szczegółowy program festiwalu poniżej:

CZWARTEK - 7. 11. 2013 r.

Wystąpią:

Olszowianie gr. śpiewacza dzieci Olszówka 14:00

Angelika Trzeciak śpiew solo 12 lat Przyszowa 14:10

Karolina Wierzycka gawęda 13 lat Zalesie 14:15

Oliwia Sochacka śpiew solo 7 lat Olszówka 14:25

Izabela Cedzidło skrzypce solo 13 lat Kamienica 14:30

Urszula Łabuz śpiew solo 12 lat Mszana Dolna 14:35

Kacper Biernat gawęda 9 lat Olszówka 14:40

Sabina Chrustek śpiew solo 12 lat Mszana Dolna 14:50

Izabela Smajda gawęda 14 lat Zalesie 14:55

Dziewczca gr. śpiew ze Szk. Nr 2 w Przyszowej 15:05

Dominika Sopata gawęda 11 lat Zalesie 15:15

Małgorzata Ciężak śpiew solo 12 lat Mszana Dolna 15:25

Maria Franczak gawęda dorosła St. Wieś L-wa 15:30

Gabriela Wąsowicz śpiew solo 13 lat Sadek 15:35

Zofia Michałek gawęda dorosła Dobra 15:40

Maria Franczak śpiew solo dorosła St. Wieś L-wa 15:45

Maria Markiewicz gawęda dorosła Dobra/Porąbka 15:50

Mali Słopniczanie zespół dziecięcy Słopnice 15:55

16:30 – OFICJALNE ROZPOCZĘCIE LIMANOWSKIEJ SŁAZY

Bronisław Kaczor z uczniami Poręba Wielka 17:10

Barbara Stożek piszczałka solo dorosła Mszana Dolna 17:20

Marian Dudzik okaryna solo dorosły Kamienica 17:25

Anna Gajewska śpiew solo dorosła Mszana Dolna 17:30

Maria Nawara gawęda dorosła Olszówka 17:35

Barbara Stożek śpiew solo dorosła Mszana Dolna 17:45

Słomcanki gr. śpiewacza dorosła Mszana Dolna 17:50

Maria Nawara śpiew solo dorosła 18.00

Stanisław Kurek gawęda dorosły Konina 18:05

KGW Olszówka gr. śpiew. dorosła Olszówka 18:10

Magdalena Dudek śpiew solo dorosła 18.20

Porębiański Ród gr. śpiewacza dorosła Poręba Wielka 18:25

Andrzej Krzysztofiak skrzypce solo 18 lat 18:30

Marta Bednarz śpiew solo 15 lat Konina 18:35

Sławomir Kurek skrzypce solo 18 lat Wilkowisko 18:40

Laskowioki muzyka dorosła Laskowa 18:45

KONIEC 19:10 – OMÓWIENIA – Sala Kameralna LDK

PIĄTEK 8. 11. 2013 r.

Wystąpią:

Dolina Słomki zespół dziecięcy Stronie, Przyszowa 15:00

Angelika Hec gawęda 15 lat Męcina 15:25

Mali Męcinianie gr. spiewacza młodzieżowa Męcina 15:30

Mali Szczyrzycanie muzyka dziecięca 15:40

Zofia Pazdan skrzypce solo 12 lat 15:50

Mali Męcinianie zespół młodzieżowy Męcina 15:55

Karolina Nowak skrzypce solo 13 lat 16:25

Szczyrzycanie zespół dzieci/młodzież Szczyrzyc 16:30

Józef Tokarczyk heligonka solo dorosły Mordarka 16:55

Szczyrzycanie muzyka dorosła 17:00

17:10 – 19:00 PRZERWA – omówienia Sala Kameralna LDK

Cyrwone Korole gr. śpiewacza dorosła Kamienica 19:00

Ilona Duda skrzypce solo 16 lat Szczawa 19:05

Gorcanie muzyka młodzieżowa Niedźwiedź 19:10

Jakub Rusiecki z uczniem Niedźwiedź 19:20

Kapela Marka Dudy muzyka dorosła Szczawa 19:25

Marek Duda skrzypce solo dorosły Szczawa 19:35

Zbyrcok ze Słopnic zespół dorosły Słopnice 19:40

Tadeusz Wielgus heligonka solo dorosły 20:05

Spod Kicek zespół dorosły Mordarka 20:10

Jan Lorek gawęda dorosły Przyszowa 20:40

Iwona Cichoń skrzypce solo dorosła Łukowica 20:50

Gorce muzyka dorosła Kamienica 20:55

GORCE zespół dorosły Kamienica 21:05

Przyszowianie muzyka dorosła Przyszowa 21:35

Przyszowianie zespół dorosły Przyszowa 21:45

Zbiyrońce poza konkursem 22:15

KONIEC 22:20

SOBOTA 9.11.2013 r.

Wystąpią:

KGW Podłopień gr. obrzędowa Tymbark 15:00

Rozalia Ciuła śpiew solo dorosła Pisarzowa 15:20

Edward Mąka heligonka dorosły 15:25

Ignacy Tokarczyk śpiew solo dorosły Limanowa 15:30

Dolina Słomki gr. śpiewacza młodzież Stronie 15:35

Antonina Lubera śpiew solo dorosła Pisarzowa 15:45

Dolina Słomki muzyka dorosła Stronie 15:50

Krystyna Wilczyńska gawęda dorosła Stronie 16:00

Pisarzowianie gr. śpiewacza dorosła Pisarzowa 16:10

Zuzanna Franczyk śpiew solo dorosła Limanowa 16:20

Iwona Gawlak piszczałka solo dorosła Mordarka 16:25

Magdalena Dudek śpiew solo dorosła Makowica 16:30

Zasadnioki zespół dziecięcy Zasadna/Kamienica 16:35

PRZERWA 17:00 – 18:00 – omówienia programów Sala Kameralna LDK

18:00 WOLORZE z Orawy

koncert gościa seminarium folklorystycznego

Muzyka Słopniczanie dorosła 18.20

KGW Makowica gr. obrzędowa Makowica 18:30

Anna Kaciczak śpiew solo dorosła Poręba Wielka 18:40

Marian Janik gawęda dorosły 18:45

Pnioki muzyka dorosła Jodłownik 18:50

Stanisław Ptaszek gawęda dorosły Pasierbiec 19:00

Dorota Jędrzjek skrzypce solo dorosła Limanowa 19:05

KGW Laskowa gr. Obrzędowa Laskowa 19:10

Niedziela 10. 11. 2013

14:00 Ogłoszenie wyników festiwalu oraz rozdanie nagród

15:00 Występ MEGITZY

Wstęp na festwial jest wolny.

udostępnij
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in