9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
1205

Hyde Park

Zjazd w dół

wasylis 2020-04-30 11:16:43
Z przykrością przyjmuję fakt, że limanowa.in zalicza systematyczny zjazd w dół. Kilka lat temu wyróżniający się lokalny dziennik (chyba nawet nagrodzony), reagujący błyskawicznie na wydarzenia, goniący tematy, pomysłowy w formie i bogaty w treść, stał się prowincjonalny i bezpłciowy. 90% wiadomości wiadomości przeklejonych z portali krajowych, 5 tematów każdego dnia dotyczących koronawirusa, przemilczanie kluczowych wydarzeń (chociażby wybory i potężne, bezprecedensowe zamieszanie w tym temacie), brak ankiet czy innych atrakcyjnych form zbierania opinii. Inna sprawa to kontakt z redakcją, ten z poziomu strony nie działa, na maile nie ma odzewu, przyciski o zgłoszeniu naruszenia nieaktywne, a jeżeli czasami zadziałają to bez echa, kompletny brak moderacji wypowiedzi, co sprowadza dyskusję do zwykłych naparzanek (np. nie doprosiłem się o moderację wpisów jakiegoś głupa, więc w ramach eksprymentu zacząłem go częstować epitetami- obaj działaliśmy bezkarnie). Rozumiem, że przychodzi kiedyś zmęczenie materiału, szczególnie działając na niewielkim obszarze nie można liczyć na codzienne rewelacje. Jednak skoro dawniej przychodziło Wam to bez trudu, myślę że problem leży w rutynie i być może jakiś młody redaktor- pasjonat z pomysłami wniósłby coś nowego w treść i formę portalu. Nie wiem, czy ta krytyka (zresztą subiektywna) przejdzie przez cenzurę :-), ale możecie mi wierzyć- nie popełniłem jej ze złośliwości czy chęci zaszkodzenia Wam. Taki portal to rzecz bezcenna dla lokalnej społeczności i tego się trzymajcie :-).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
AdamKnight 2020-04-30 11:41:12
Ludzie lubią jak się coś dzieje, a jak się dzieje niewiele, to i dobry PJ, czy GH, bo sprawią, że dzieje się nawet tam, gdzie się nie dzieje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
wasylis 2020-04-30 13:45:37
AdamKnight, nie żartuj :-) Tak jak teraz się dzieje, nie działo się od od kilkudziesięciu lat, stąd mój lekki żal i zdziwienie niewykorzystaniem sytuacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
AdamKnight 2020-04-30 17:38:27
Ja bym wolał, żeby tu się ukazywały tylko tematy związane z naszym regionem tak bardziej bezpośrednio, a takie przykładowe wybory, to już bardziej ogólny temat i można o tym przeczytać gdzie indziej. Tak samo nie lubię tematów typu: co o wpływie wirusa na samopoczucie Polaków i Polek myśli jakaś psycholożka czy inna loszka. Albo nie wiem, wszelkie ostrzeżenia przed możliwym wystąpieniem kapuśniaczka. Dużo jest właśnie takich zapchajdziur. Co Pan zrobisz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
wasylis 2020-04-30 17:59:37
Co do wyborów, akurat tych!, będę się upierał przy swoim zdaniu :-). Przecież można było, z braku normalnej kampanii wyborczej, zrobić jakiś przegląd kandydatów, być może nawet panel dyskusyjny wyborców o nich (no ale do tego byłby potrzebny moderator), jakaś sonda? Przy jednoosobowym dostępie do mediów NARODOWYCH i lansie Dudy jestem pewien, że niektórzy nawet nie wiedzą że Stanisław Żółtek, Paweł Tanajno czy Mirosław Piotrowski są również kandydatami. I mylisz się sądząc że ten temat nas nie dotyczy, bo dotyczy, i to jak żaden inny chociażby z powodu gwałcenia wszelkich zasad praworządności...
No może ten sam gatunek ma sieć 5G, starałem się wyrwać Panią Grażynę z "wiadomościotoku" i spokojnie o tym pogadać, niestety bezskutecznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
zajec 2020-05-01 23:50:46
Jak to się dzieje, że obywatele Rosji, Prus i Austrii , pochodzenia polskiego , potrafili w 20 Lat stworzyć prężny organizm państwowy, w interesie którego gotowi byli oddać życie , mimo dwu wieków wynaradawiania , a teraz , w latach niebywałego dobrobytu obywatele polskiej monokultury szykują sobie taki rozpiździel ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
wasylis 2020-05-02 01:20:57
Zajec, gdy rozum śpi, budzą się demony. A bywa i tak, że nie ma co spać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
zajec 2020-05-02 07:34:21
Czy to Poczta Polska poda również wynik wyborów ? Miałoby to głęboki sens w dzisiejszych czasach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
wasylis 2020-05-02 10:43:20
Zajec, wprawdzie temat wpisu nie dotyczy wyborów, bo o nich już sie dość "nawyrażałem", ale powiem to jeszcze tak: jeżeli ludzie dadzą sobie wmówić, że wybory to tylko tchniczna strona oddania głosu, to nie zasługują na demokraję i na naszych oczach przestanie ona istnieć. Może faktycznie mamy w sobie jakiś gen niewolnictwa? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt nieprzyswajania lekcji historycznych i destrukcyjne wprost dążenie do bata nad sobą?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
M44 2020-05-02 11:02:39
Portal od dłuższego czasu przypomina fakt badz super Express to już nie to samo co kiedyś szkoda mówić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zjazd w dół
LimanoMan 2020-05-09 15:51:51
Ocenianie komentarzy przywrócona,ale wprowadzenie opcji ich sortowania,np.od najnowszego do najstarszego jest chyba zbyt trudna.Gdyby co to mój synek z szóstej klasy chętnie pomoże Panim Redaktorom w tej sprawie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in