14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Zespół na wesele

magda1995 2016-01-09 15:31:11
Witam, poszukuję zespołu na weselę, który ma w swoim repertuarze zarówno polskie jak i zagraniczne piosenki. Polecacie coś? ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
haliskaband 2016-01-09 16:46:50
Witam, zapraszam na stronę naszego zespołu http://haliskaband.republika.pl, mamy bardzo szeroki repertuar ( http://haliskaband.republika.pl/REPERTUAR.pdf ), utwory polskie i zagraniczne, najnowsze hity i "złote przeboje", dla każdego coś dobrego !
Zapraszamyhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
renesa 2016-01-15 16:32:51
polecam zespól TO & OWO, grajá polskie i zagraniczne piosenki, majá tezwøasne ytwoey,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
swidnik 2016-01-15 21:08:50
Witam
Mam pytanie czy ktos z Was mial na weselu i moze polecic takie zespoly jak, Sykowni, Skalim, albo Tatre?
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
rozia25 2016-01-18 16:14:47
Byłam na kilku weselach, na których grał zespół Tatra i szczerze polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
konto usunięte 2016-01-18 17:12:36
Slyszalem ze zespol AKCENTT nagrywa plyte fajnie tylko szkoa ze dopiero teraz gdy stracil naprawde fajnych chlopakow takich jak Rybka Pigi Grzesiek Robert Wojtek i z tego co widzialem to Daniel ktorzy naprawde robili tam bardzo dobra robote...
szkoda bo za Pigiego Rybki Oli to byla super paka pozniej Wojtek, Dziadon Robert tez robili rewelacyjna robote tylko podobno odeszli ze wzgledu na klawiszowca i chlopaki pozmieniali zesply do grania!! Szkoda wielka szkoda bo wystarczylo by zmienic klawiszowca i paka zajebista!!!

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
Mawina 2016-01-20 10:29:07
Ja wole mieć na weselu DJ. Ostatnio wiele osób mi mówiło że o wiele lepiej się bawili z DJ niż z zespołem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
konto usunięte 2016-01-22 22:18:41
ciekawe kto dogra klawisz bo tu moga byc schody
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
kaczusia223 2016-02-09 19:20:55
witam odnośnie zespołu na wesele to polecam avangarde bo miałam ich na własnym ślubie i szczerze polecam a także Alvaro:)p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
Aerwin 2016-02-10 08:16:45
Wszystko zależy od DJa i od ludzi. Nie ma zasady, że DJ jest gorszy albo lepszy niż zespół. Bywałem na weselach gdzie był zespół i ludzie się bawili. Bywałem na weselach gdzie był zespół i była tragedia. To samo z DJem. Zdarzały się wesela gdzie nikt sie nie bawił, a były wesela gdzie DJ super pociągnął ludzi za sobą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
konto usunięte 2016-02-10 11:14:11
Remedium Band - polecamy po naszym weselu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele
QulikSter 2016-02-19 12:39:57
Zespół Folkland - zespół nie znany w naszych okolicach a naprawde świetny!
Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in