10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1205

Hyde Park

Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora

limanowa1 2013-01-08 20:08:57
Witam! Chciałbym wyciąć katalizator u siebie i zastąpić go rurką/atrapą. Kto w Limanowej mógłby się tym profesjonalnie zająć i ile mnie taki zabieg będzie kosztował (razem z rurką)? Katalizator oczywiście chcę zabrać ze sobą z powrotem na sprzedaż, głupi nie jestem. Kogo polecacie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
riki1213 2013-01-08 20:57:21
Większość mechaników to spokojnie zrobi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
misiek33 2013-01-08 21:28:02
limanowa1- albo jestes głupi albo udajesz głupiego robiac z innych nieudacznikow ze to niby sztuka wyciac katalizator i myslisz ze na swoim zarobisz fortune sprzedajac go. a po kolejne to jakie masz auto ze chcesz usunac katalizator?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
konto usunięte 2013-01-08 21:43:33
Jaki jest cel takiego przedsięwzięcia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
dex 2013-01-08 22:20:17
Cel jest taki żeby nie wyrzucać bezsensownie kilku tysięcy złotych w błoto. A co jeśli są dwa katalizatory po np. 4000 za sztukę?
Misiek33- wyciąć kata potrafi każdy mechanik ale w niektórych autach po takiej operacji ECU łapie błędy jak są dwie sondy lambda a tego zwykły mechanik nie zrobi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
limanowa1 2013-01-09 23:37:00
Silnik 1.9TDI. Nie jestem głupi i nie obrażaj mnie, bo nie masz do tego prawa. Bardzo dobrze znam się na samochodach oraz wiem co wolno, co powinno się, a czego należy unikać przy ich obsłudze, więc daruj sobie takie głupie docinki. Wycinam katalizator ponieważ chcę na nim po pierwsze trochę zarobić (orientowałem się dobrze w cenach i za kat z moimi oznaczeniami jestem w stanie wyciągnąć 700-800zł) oraz planuję dalsze modyfikacje silnika jak większa turbina i program pod to wszystko, a przy takich modernizacjach bardzo zalecane jej wycięcie katalizatora. Siedzę w tym nie od dziś i nie rób ze mnie idioty. Polećcie kogoś konkretnego co mi kata wytnie i wstawi atrapę, tak żeby wszystko było zrobione szybko i solidnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
misiek33 2013-01-10 07:08:06
na takich cwaniaków jak ty sie uwazasz potrzeba tylko zaostrzenia kontroli na diagnostyce i swoje auto bedziesz mogł odwiezc na złom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
krzychu12 2013-01-10 07:59:15
czy to znowu jakiś gulf tdi z naklejkami spojlerami i tłumnikami mocy >:-D i znów ktoś nie będzie mógł spać w nocy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
MAGNUM 2013-01-10 08:47:13
Za ZUSem w kierunku Słopnic(tam gdzie jest wulkanizacja kół),w tym samym budynku masz warsztat..Mnie ten gość wycinał kata z 1.9 TDI i jestem zadowolony..pozdro..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
Trance 2013-01-10 09:26:53
No krzychu12 jego samochód to akurat nie golf 3 1.9tdi...
może wszystkim tutaj pochwalisz się swoim samochodem? co to będzie opel astra 1,6lpg czy calibra???

misiek33 jak nie masz kultury i cie rodzice odpowiednio nie wychowali do użytkowania internetu to pomiń ten dział w swoim życiu. Forum jest dla poważnych ludzi którzy się chcą czegoś dowiedzieć mają z czymś problem. A tobie polecam na forum napisać gdzie w okolicy można się nauczyć kultury...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
limanowa1 2013-01-10 12:39:19
W przeciwieństwie do Panów krzychu12 i misiek33 nie muszę dowartościowywać swojego przyrodzenia jakimiś tłumikami typu V8 TURBO i naklejkami PIONEER na tylnej szybie swojej Bawarki E36, żeby z pełną klasą zaprezentować swój bolid pod okolicznymi remizami, późnymi godzinami wieczornymi. A nuż trafi się jakaś panienka o bardzo "zaawansowanym" IQ, która na widok 8 rur wystających spod tylnego spoilera waszego V8 1.4 16v TURBO, która z prędkością światła będzie ściągać bieliznę przez głowę. No cóż, tak to już jest, że u nas lepiej pochwalić się swoim brakiem kultury, zawiścią i zrobić sobie wycieczki osobiste niż wesprzeć i doradzić. Bez Was to internet byłby nudny :) Dziękuję Wam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tłumikarz limanowa, wycinanie katalizatora
REP 2013-01-10 12:58:53
Jesli planujesz wyciecie katalizatora w celu dalszych modyfikacji majacych na celu podwyzszenie mocy, sugeruje odrazu w jego miejsce wstawienie strumienicy, pozwoli to poxniej na dalsze modyfikacje ukladu dolotowego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in