7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
4270

Porady

Szukanie wody

edison 2011-08-07 21:59:57
Witam,

Proszę o namiary szanownych forumowiczów na różdżkarzy szukających wody metodami tradycyjnymi lub wykrywanie wody używając aparatury geofizycznej. Jakie osoby/firmy Państwo mogą polecić.

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
goralka987 2011-08-07 23:18:13
Polecam pana z Rozdziela bardzo dobry różdżkarz .Nr tel 14 6133026, trzeba po niego jechać , ale jest naprawdę świetny!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
ridetolife 2011-08-08 14:02:09
A JA POLECAM PANIĄ Z KOSTRZY DOBRA JEST. ZNALAZŁA WODĘ OD SZTYCHA TEL.183342060, A NIE POLECAM TEGO Z MORDARKI DWIE WYKOPALIŚMY I NIC NIE BYŁO STRATA CZASU I PIENIĘDZY.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
edison 2011-08-08 16:55:00
Wielkie dzięki za informacje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
konto usunięte 2011-08-08 18:10:49
a ja polecam... najlepszego z najlepszych... Marek ma na imię z Limanowej...telefon 183372566 / jest w książce telefonicznej/ ręczę za trafność Jego wskazania...sam przyjedzie.. wskaże...doradzi jak to najlepiej wykonać...Super Gość!!! POLECAM!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
tomasso 2011-08-14 13:50:49
Ja nie polecam szukania wody w ten sposób, kopiesz tam gdzie Ci odpowiada. Różdżkarstwo nie ma sensu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
pawel188 2011-08-14 16:31:16
tomasso - nie każde na bagnach mieszka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
stefcio 2012-05-05 20:12:53
Witam
Ostatnio u mnie wierciła firma z Bochni - ojciec i syn.Wszystko full profesjonalnie. Znaleźli wodę, mapy doświadczenie, odwiercili studnię, poradzili co do pompy - wszystko śmiga. Wody jest tyle, że mogę nawadniać trawniki i kopać baseny.
POzdro
Stefek:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
konto usunięte 2012-09-13 10:35:03
Mogę prosić o namiary na tą firmę z Bochni???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
flora777 2012-09-17 16:24:25
Szukanie wody za pomocą różdżkarza jest zabronione i niebezpieczne i jest to udowodnione przez Kościół katolicki, a wiedza o tym dobrze ci którzy korzystają teraz z pomocy egzorcysty, bo się bawili w te rzeczy. Są to praktyki okultystyczne i zabobonne studnię można wykopać tam gdzie się chce i nie potrzebny do tego żaden magik.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
konto usunięte 2012-09-17 16:38:51
Horoskopy to też zabobony, co 1 kobieta z tego korzysta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
flora777 2012-09-17 16:55:39
Tak masz rację horoskopy to też zabawa w okultyzm, tak samo jak jacyś uzdrowiciele co leczą z oczu lub za pomocą wahadełka czy z moczu jak np. nie żyjąca już Ewka z pasierbca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
12lp 2012-09-17 17:19:43
flora pier...lisz jak potluczona..co masz do śp Ewy???????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
flora777 2012-09-17 17:52:00
Do samej osoby nic nie mam. Swieć Panie nad jej duszą, ale do tego czym się zajmowała, to się nazywa uzdrowicielstwo okultystyczne czyli tzw. uzdrawianie za pomocą sił których sie nie zna, a dokładnie przy pomocy demona lub samego szatana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
flora777 2012-09-17 18:08:26
Tego typu (uzdrowicieli) jest ponad 40 000 w Polsce czyli więcej niż gabinetów lekarskich a liczba osób odwiedzających te gabinety to minimum 10 osób dziennie czyli w ciągu 10 dni przewija się 4 mln ludzi gdyby to dzialało to w ciągu roku nie powinno być chorych w Polsce, a jednak jest na odwrót.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
flora777 2012-09-17 18:14:20
http://www.youtube.com/watch?v=llpRhtbYQIk&feature=relmfu
dla chętnych konferencja o okultyźmie księdza Bogusława Jaworowskiego, zwłaszcza od 20 minuty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
12lp 2012-09-17 18:41:33
uzdrowieciel to przydalby sie tobie ,bo wiedze ze głowka co nie hello.i nie obrazaj ludzi ,pani ewa pomogła wielu ludziom wiec sie odinstaluj!grzecznie mowiac!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
konto usunięte 2012-09-17 18:52:54
Pani floro777 czytając Pani posty odnoszę wrażenie, że jest Pani zagorzałą katoliczką. Nie chcę Pani do niczego przekonywać może Pani wierzyć sobie w co chce, ale ja powiem, że dla zagorzałych katolików i zwykłych ludzi takie rzeczy jak astrologia, radiestezja, tarot, runy będa się kojarzyły z okultyzmem, czarami, czarną magią itp. Dla kościoła wiara w takie rzeczy jest grzechem. Nie wiem czy Pani wie, ale astrologia, radiestezja, wróżka/wróżbita to zawody które zostały wpisane do informatora o zawodach. Są one wpisane pod kodami:

514390 Pozostali pracownicy zakładów pogrzebowych
5144 Praktykujący niekonwencjonalne metody terapii
514401 Bioenergoterapeuta
514402 Biomasażysta
514403 Refleksolog
514490 Pozostali praktykujący niekonwencjonalne metody terapii
5149 Pracownicy usług osobistych gdzie indziej niesklasyfikowani
514901 Astrolog
514902 Radiesteta
514903 Wróżbita
514990 Pozostali pracownicy usług osobistych gdzie indziej niesklasyfikowani
515 Pracownicy usług ochrony
5151 Strażacy
515101 Strażak
5152 Strażnicy w zakładach dla nieletnich
515202 Strażnik w zakładzie dla nieletnich
5153 Strażnicy ochrony kolei
515301 Funkcjonariusz straży ochrony kolei

radiestezja - zawód radiesteta
Nr rej. Zawodu 5150103. Dziennik Ustaw 22 poz. 98 z dn. 23.04. 1983r.
Radiestezja została uznana i wpisana w 1968 r. do rejestru UNESCO jako nauka.

Centralny Instytut Ochrony Pracy wspólnie z Ministerstwem Pracy i Polityki Socjalnej, Bankiem Światowym i British Council realizuje obecnie projekt Opracowanie charakterystyk zawodowych do klasyfikacji zawodów i specjalności. Celem tego przedsięwzięcia jest m.in. stworzenie zbioru szczegółowych opisów poszczególnych zawodów p.t. Informator o zawodach.

Informator taki już wkrótce znajdzie się we wszystkich urzędach pracy i poradniach zawodowych dla dorosłych i młodzieży na terenie całej Polski*). To wielotomowe kompendium stanowić będzie istotne źródło informacji dla osób poszukujących pracy lub podejmujących decyzję o wyborze zawodu. Wśród 546 zawodów wytypowanych do umieszczenia w tym banku danych znalazł się (po raz pierwszy w Polsce!) zawód astrologa i bioenergoterapeuty. O opracowanie tego pierwszego zwrócono się do Marii Graham jako do kierownika Sekcji Astrologii w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym.

W świetle obowiązujących zapisów Konstytucji oraz Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka Kościół Katolicki ani żadna instytucja państwowa nie mają prawa narzucać nikomu jakiegokolwiek światopoglądu ani kontrolować sumień i poczynań obywateli. Dlatego każdy obywatel, a więc i astrolog, tarocista, radiesteta sam decyduje o tym, czy i jaką religię wyznaje w życiu prywatnym. Katolicyzm nie jest jedyną religią istniejącą na świecie, nie ma również żadnego racjonalnego i niepodważalnego dowodu na to, że rzeczywiście i jako jedyna gwarantuje ostateczne zbawienie.Katolicyzm jest jedną z wielu religii i każdy ma prawo wybrać tę, która mu najbardziej odpowiada lub nie wybierać żadnej. Kościół katolicki nie ma prawa arbitralnie i według własnego światopoglądu ustanawiać i narzucać całemu światu praw, które obowiązywałyby wszystkich, w tym niekatolików.

Art. 53. KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. (...).

POWSZECHNA DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA
ARTYKUŁ 18
Każdy człowiek ma prawo wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo to obejmuje swobodę zmiany wyznania lub wiary oraz swobodę głoszenia swego wyznania lub wiary bądź indywidualnie, bądź wespół z innymi ludźmi, publicznie i prywatnie, poprzez nauczanie, praktykowanie, uprawianie kultu i przestrzeganie obyczajów.

ARTYKUŁ 19
Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.

Jeśli więc ktoś próbuje zwalczać astrologię lub wyszydzać astrologów, tarocistów, radiestetów ośmiesza się, bo robi z siebie pajaca, walczącego z legalnym zjawiskiem. Rolą astrologa, tarocisty, astropsychologa jest naświetlenie sytuacji i dostarczenie obiektywnej wiedzy, która umożliwi wam podjęcie ostatecznej i w pełni samodzielnej decyzji.

Każdy jest kowalem własnego losu, a to, co mu się przydarza jest wynikiem tego, co dzieje się w jego psychice.

C. G. Jung w "Aion" tak to wyraził: "Prawa psychologiczne mówią, że kiedy sytuacja wewnętrzna nie jest uświadamiana, to wydarza się ona w świecie zewnętrznym jako los. Można powiedzieć inaczej, że kiedy dana osoba nie staje się świadoma swoich wewnętrznych sprzeczności, świat musi z konieczności zrealizować ten konflikt w świecie zewnętrznym, który musi zostać rozdarty na przeciwstawne połowy.

Pani Floro777 i inni zagorzali katolicy walczycie z legalnym zjawiskiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
konto usunięte 2012-09-17 18:54:02 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
konto usunięte 2012-09-17 18:56:15
Tutaj jest lista zawodów z Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy. Są tutaj te zawody które wymieniłem w poście wyżej pod wymienionymi kodami:

http://www.abc.com.pl/du-akt/-/akt/dz-u-04-265-2644
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
flora777 2012-09-18 15:35:29
To jest straszne że tego typu praktyki sa wpisane jako zawód! prostytucja też zresztą, ale nic na siłę niech każdy robi co chce i czeka końca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
piotr1 2012-09-19 21:29:19
tel.790 300 260 on jest najlepszy jak masz wodę to ci ją znajdzie jak jej nie masz to ci powie ja z wody korzystam wodę znalazł i wykopał mi studnię na 2 ciekach wodnych i wody mam mnustwo POLECAM. W razie pytań podaję również mój nr tel 533 008 088
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
flora777 2012-09-20 21:42:31
Nie ma czegoś takiego jak cieki wodne czy żyły wodne, w przyrodzie takie zjawiska nie występują.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
izunia 2014-06-16 11:22:58
Tak cieków wodnych w naturze nie ma... bo woda nie cieknie, tylko magicznie się pojawia na miejscach, które kościół wskaże :-). Swoją drogą... ma może ktoś namiar na fajną firmę do szukania wody oraz wiercenia studni? Lub może jakiś różdżkarz z kimś współpracuje? Mamy w okolicach Limanowe działkę- ale jesteśmy z daleka, fajnie byłoby pod jednym sprawę załatwić..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukanie wody
buusia 2014-06-16 17:15:09
witam,
a ja tak trochę z innej beczki. Jaki jest orientacyjny koszt wykopania studni? zastanawiam się nad wykopaniem nowej bo stara ma już 50 lat i jak są upały to rady już nie daje a że poprawiana już chyba z 10 razy była to może nową lepiej wykopywać?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in