10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Serwis klimatyzacji samochodowych

qwerty7 2017-04-05 16:10:00
Witam gdzie w Limanowej lub okolicy zrobię pełna obsługę klimy. Ewentualnie naprawie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis klimatyzacji samochodowych
JacekRabinek 2017-04-06 11:31:51
Podbijam temat potrzebuje kogoś do naprawy klimatyzacji - (po nabiciu w ciągu 1-2msc klimatyzacja kończy się - gdzieś jest prawdopodobnie nieszczelność + głośna praca sprężarki powietrza) znacie kogoś kto by się nie bał takiego problemu?
Tylko nie polecajcie mi tego pana z granicznej bo on tylko kasować umie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis klimatyzacji samochodowych
Karamel 2018-05-08 11:00:31
Powiem tak. Każdy oprócz Pana z Granicznej, który stwierdza szczelność klimatyzacji a okazuje się, że jednak jest nieszczelna. Ja robiłem klimatyzację w Jurkowie u pana Kawuli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis klimatyzacji samochodowych
nancy 2018-05-08 18:46:07
I tu jest problem..... Przez ostatnie lata byłem w tu i tam do sprawdzenia klimatyzacji w samochodach. Nie będę pisał gdzie byłem bo wszędzie mówili mi, że mam szczelną klimę i kasowali za dobicie i "obsługę klimy". Niestety, ale po 3-4 miesiącach okazało się, że klima jest nieszczelna...
Też w końcu chciałbym trafić do kogoś kto nie tylko skasuje kase, ale sprawdzi klimę tak jak trzeba!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis klimatyzacji samochodowych
qwerti 2018-05-12 22:49:53
Ja jeżdżę do mechanika, który nabija klimę z jakąś farbą , tak że przy nieszczelności są jakieś widoczne odbarwienia, tak mówił, ale jeśli to już przerabiałeś to nie ma tematu, a jeśli jesteś zainteresowany to daj znać na PW podeślę nr. tel.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis klimatyzacji samochodowych
JacekRabinek 2018-11-07 11:29:57
qwerti podeślij numer
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in