14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Restauracja lub firma cateringowa na chrzest

Arvena30 2016-03-25 19:11:28
Czy możecie mi polecić jakaś dobrą restaurację w Limanowej (lub firmę cateringową) gdzie można zorganizować chrzciny? Restauracji jest sporo ale zapewne nie w każdej można liczyć na dobre jedzenie dlatego proszę o pomoc :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Restauracja lub firma cateringowa na chrzest
ianmahoney 2016-03-26 12:27:50
Jeżeli zależy Wam na dobrym jedzeniu to polecam Arkadię. Jedzenie wyśmienite a cenowo bardzo przystępnie. Co prawda nie robiliśmy stricte chrzcin, natomiast razem z gośćmi mieliśmy tam zamówiony obiad po uroczystościach. Jeszcze raz powiem: jedzenie - bajka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Restauracja lub firma cateringowa na chrzest
patty789 2016-03-26 12:36:04
Zdecydowanie Arkadia ze względu na prawdziwe domowe jedzenie. Chyba w Limanowej nie można lepiej zjeść.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Restauracja lub firma cateringowa na chrzest
d6nonac 2016-03-26 19:57:08
jak o "jedzenie" chodzi to faktycznie tylko Arkadia; nie wiem czy ogarniają catering :/ zdecydowanie odradzam tą budkę z hamburgerami "jackówkę". chyba że ktoś gustuje w zimnym mięsie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Restauracja lub firma cateringowa na chrzest
Manuella 2016-03-29 13:09:50
Jeśli masz gdzie zorganizować chrzciny to z cateringu polecam Lis ze Słopnic. Ja ich miałam, jedzenie przepyszne, ogólne zadowolenie ze współpracy - rewelacja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Restauracja lub firma cateringowa na chrzest
juditha 2016-03-29 13:39:02
Jeżeli macie gdzie przyjąć gości to polecam popytać po znajomych o dobrą kucharkę.
Ja pocztą pantoflową znalazłam w mojej miejscowości Panią, która przyszła z córką przygotowała wszystko.
obsłużyła gości - ani na chwilę nie wstaliśmy od stołu....
było pozmywane posprzątane, a gości mieliśmy 40szt!
mamy dużą rodzinę
Jedzenie było pyszne domowe przystawki sałatki itd...
i kosztowało nas to śmieszne pieniądze....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Restauracja lub firma cateringowa na chrzest
marines 2016-06-13 22:34:09
Jeżeli szukacie dobrego cateringu to polecam zajrzeć na stronę http://www.prokonferencje.pl
Znajdziecie tam ogromny zbiór firm zajmujących się tym tematem. Strona co prawda traktuje głównie o organizacji konferencji czy szkoleń ale w to wszystko wlicza się przecież catering. Polecam również zajrzeć do poradnika organizatora jeżeli organizujecie jakąś większą imprezę bo jest tam wiele ciekawych wskazówek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in