14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?

pawell 2013-03-30 18:32:40
...ciekaw jestem KTO lub CO na nich głosowało?...zobacz
http://www.youtube.com/watch?v=Tf10WQDFwu4
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
piotr2626 2013-03-30 18:40:45 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
czarnywdowiec 2013-03-30 19:39:11
pawell>piotr2626>>Sami widzicie,że nie ma sensu podejmować politycznych tematów bo starsi forumowicze już dawno przestali wierzyć,że można i da się coś w tej materii zmienić a dzisiejsza młodzież nie interesuje się polityką,czyli tym co naprawdę decyduje o ich życiu i przyszłości.Większość młodych ludzi zgodnie z cichymi założeniami polityki unii europejskiej interesuje jedynie sex,alkohol,narkotyki i propagowanie głupoty jako sposobu na szczęśliwe życie tu i teraz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
pawell 2013-03-30 20:16:48
...warto mieć "wpływ" na tu i teraz...a przynajmniej się odważyć...pomyśleć
Wesołego Alleluja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
konto usunięte 2013-03-30 22:52:11
Jakiś czas temu, pisałem już o zmielonych, ale odpowiedzi jak na lekarstwo. Twoje pytanie, kto na nich głosował jest bez sensu. Ludzie wybierają tak a nie inaczej, nigdy nie masz pewności co by się stało gdyby głosowali inaczej, grunt żeby teraz zrobić coś innego.
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
czarnywdowiec 2013-03-31 03:28:10
pawell>>To nie jest żadna odwaga.To tchórzostwo zwyczajne przed brakiem zrozumienia i aprobaty ogółu.To płynięcie z prądem a z prądem płyną śmieci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
pawell 2013-03-31 11:29:24
...co to znaczy..." wybierają tak a nie inaczej"...no nie mów, ze "wybór" polega na "nieznajomości siebie"- to dziecinada, ..a tylko zrobić "coś innego"...to przypomina mi miotającą się rybkę w "sieci"(bez skutecznego działania)
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
pawell 2013-03-31 11:49:09
...na tym sztuka polega,aby w swoim działaniu nie pominąc praw innych...a w prawodawstwie wolę "słowo": ZAPOBIEGAĆ...niż...Karać...
...i nie chcę być traktowany jak "śmieć"..."do zmielenia"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
artko7 2013-04-11 00:55:36
Zapobieganie jest najgorszą z rzeczy - oducza odpowiedzialności, co zresztą widzimy na własne oczy obecnie. Ludzie muszą popełniać błędy i muszą być SROGO karani za ich popełnianie, żeby na drugi raz dwadzieścia razy się zastanowili zanim spróbują jakiejś głupoty. Tylko socjaliści uważają drugiego człowieka za bydlęcie, które trzeba wziąć na łańcuch, żeby sobie przypadkiem główki albo kopytka nie obiło. Tymczasem prawica, uważa, że każdy jest kowalem własnego losu i że chcącemu nie dzieje się krzywda - jeśli ktoś ma ochotę brać amfetaminę, niech bierze później również konsekwencje z tym związane... Żyjemy w czasach kiedy przepływ informacji jest natychmiastowy i każdą jedną rzecz można sprawdzić w kilkunastu źródłach niemal natychmiast. Oddajcie wolność ludziom którzy chcą być wolni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
konto usunięte 2013-04-11 10:36:28
pawell, twoje porównanie z rybką było iście poetyckie ;) chodziło mi o to że wyborów innych ludzi do końca nie przewidzisz i mogą podejmować decyzje jakie chcą. Pisałem gdzieś o nieznajomości siebie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
pawell 2013-04-19 18:21:25
artko 7
...wpierw trzeba nauczyć, aby się oduczyć(odpowiedzialności)...SROGO?...raczej nieuchronność kary...zapobiega(prewencja)...nie odpowiada mi metoda "oko za oko"(lewe czy prawe?)...
wolność nie znaczy dowolność...np. wolne konopie...
pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
pawell 2013-04-19 18:27:58
...no to niech będzie zamiast rybki kiełbasa wyborcza...adekwatne...?
...czym się kierujesz...?o tym jest link...że ludzie chcieli...i dali swój głos...na zmielenie...obejrzyj jeszcze raz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
pawell 2013-04-19 19:04:36
.....już zdjęli...nie obejrzysz...a szkoda cyt."...wyborow innnych ludzi do końca nie przewidzisz i mogą podejmować decyzje jakie chcą."...ależ ta ideologia jest już znana...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
konto usunięte 2013-04-19 21:41:39
Niestety nie wiem o co Ci chodzi.Wydaje mi się że jakoś chcesz pociągnąć temat tylko Ci strasznie nie idzie. Zastanów się co chcesz napisać, bo na Twoje pytanie "czym się kierujesz?" odnoszące się znowu nie wiadomo do czego, nie jestem w stanie odpowiedzieć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
pawell 2013-04-20 07:18:41
...pytanie raczej do kogo...nie do czego...lubie wstrzemieźliwość, ale nie "cyniczną".
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ..."ZMIELENI" demokracja czy przebudzenie,,,?
konto usunięte 2013-04-20 14:10:40
W związku z tym, że kolejna Twoja odpowiedź nijak się ma do tego co napisałem, na tym poście zakończę. Również pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in