Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
464

Motocykle

Potrzebny dobry mechanik

maro 2012-10-26 20:25:15
Witam
Mam prośbę. Potrzebuję dobrego mechanika, żeby że tak powiem przejrzał mój motor, posprawdzał, poczyścił, przesmarował jednym słowem przygotował do nowego sezonu. Ja za bardzo nie jestem obeznany w mechanice do tego stopnia żeby wszystko dokładnie posprawdzać i też za bardzo nie mam kiedy a czasem dobrze jest jak ktoś że tak powiem obcy zerknie na sprzęt i podpowie co by trzeba było zrobić, czy wymienić. Co prawda nie mam powodów do narzekania na sprzęt, ale zapewne taki przegląd mu nie zaszkodzi
Może znacie kogoś takiego i możecie polecić. Będę ogromnie wdzięczny :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
maro 2012-10-26 22:40:24
sorki że tak pod swoim postem piszę ale znalazłem podobny temat na portalu
http://limanowa.in/forum/wydarzenia,5342.html
i po tym chyba jednak poszukam kogoś poza Limanową bo szkoda mi mojej maszyny
dzięki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
inka28 2012-10-26 23:09:19
znam takiego jednego super mechanika w Mszanie Dolnej. co prawda naprawia moj samochod ale na motorach tez sie zna, bo sam jezdzi crossem po lokalnych wertepach. Wiecej info na privie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
Hayabusa 2012-10-29 10:07:09
Polecam i Gwarantuje za Arka (Gazde) Łukowica
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konopia 2012-10-30 10:32:02
Również polecam Arka - na pewno bedzie zrobione tak jak ma być 8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
A2N 2012-11-04 13:29:15
DOBRY MECHANIK MSZANA DOLNA :P8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
monkey78 2012-11-07 09:34:13
anicross - męcina tel. 661-859-273
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-11-07 10:42:37
Ja bym Panu radził jednak wybrac się na zygmunta, osobiście jestem zadowolony z obsługi, A tamten post wydaje mi się, że był pisany albo przez konkurencję albo z ludzkiej zawiści. Myślę, że może pan zadzwonić do właściciela 886968534 i dowiedzieć się więcej od niego niż z forum....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-11-07 14:36:59
A Pan Arek to kolejny fuchmistrz, który klepie na czarno i sprzętu nie ma!!!? Nie polecam. Szarą strefę powinno się omijać szerokim łukiem.... Ja miałem robione na zygmunta i mimo tych opinii, które są wyssane z palca polecam tam jechać, przynajmniej dostaje się fakturę za usługę oraz za części!! Można reklamację złożyć itd. Ciekawe co da Pan Arek jak się zepsuje..??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
ryhu 2012-11-09 21:31:06
Chłopaków z Motorexu dobrze znam i złego słowa na nich nie powiem, bo zawsze w potrzebie pomagają a i części kupowałem u nich niejednokrotnie po dobrych cenach.
Nie pozwolę jednak Gazdy oczerniać, ponieważ jest to człowiek za którego mogę poręczyć a niewielu jest takich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-16 19:20:36
arka gazdę polecam i motorex tez miałem z nimi odczynienia i złego słowa nie powiem bo nie ma na co
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-19 14:19:13
słuchaj riri24 jak jesteś z konkurencji to nie kop pod kimś dołków i nie wypisuj o porządnym człowieku tego co z własnego palca wyssałeś!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-19 17:38:13
junak nie do mnie ani do ciebie nalezy idealizowanie lub nie kogoś. Tak się składa, że Pan Arek tez nie jedną robotę zmaścił!! Wiadomości mam z pierwszej ręki nie z palca! Trudno sie mówi nie ma nikogo idealnego. A po drugie szarą strefę nalezy tępić. Jesli Pan Arek chce naprawiac motory niech to robi uczciwie i legalnie. A jak nie to niech się za niego weźmie Urząd Skarbowy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-19 17:39:04
Po trzecie nie jestem z konkurencji. Pracuję w cąłkiem innym zawodzie. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-19 18:47:13
mi robił parę rzeczy z motorem ustawiał wszystko polerke robił nie było żadnych problemów nie mam też żadnych podstaw sądzić że to szara strefa bo z tego co wiem to firma jest otwarta z dotacji takie jest moje zdanie i nie mam żadnych podstaw żeby twierdzić inaczej.Ja mam takie zdanie Ty masz inne polska to wolny kraj, a to tobie coś zepsuł jeśli można wiedzieć i co ?

ps korzystałem z rożnych warsztatów wiem że nie ma świętych ludzi czasem się spotykałem z kłamaniem w żywe oczy ale nie będe pisał kto i co
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-19 19:20:17
jak już rzucasz na kogoś jakieś oskarżenia to napisz konkretnie co Tobie zostało zepsute w motocyklu
ja napisałem ustawiał motor było super polerki robił tez ok wiele maszyn serwisował nigdy złego słowa nie słyszałem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-20 18:35:03
skoro nie masz czym podeprzeć sowich oskarżeń to wypadało by teraz powierzać przepasam i zgłosić sie u pana Arka z skrzynką w0dy
zdajesz sobie sprawę ze takie oskarżenia to poważna sprawa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
Biskupowa 2012-12-20 19:29:49
Do riri24
Z pierwszej ręki, czy z lewej ręki masz takie "informacje"? hm?... A Pan Arek jak się zepsuje to przynajmniej nie mówi, że tak ma stukać bo stare...
bo ja z własnego garażu wiem, że praca Arka Biskupa to więcej niż serwisowanie, polerowanie, składanie lag, tworzenie nowych elementów,.... Mój mąż jeszcze wkłada w to serce czego w innych firmach raczej nie znajdziesz. Ciekawi mnie kto jest nie zadowolony z pracy Arka bo jak dotąd wszyscy sobie chwalą jego firmę....i masz człowieku błędne informacje bo mój mąż założył firmę i ma sprzęt niezbędny do pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
Biskupowa 2012-12-20 19:31:02
Do riri24
Z pierwszej ręki, czy z lewej ręki masz takie "informacje"? hm?... A Pan Arek jak się zepsuje to przynajmniej nie mówi, że tak ma stukać bo stare...
bo ja z własnego garażu wiem, że praca Arka Biskupa to więcej niż serwisowanie, polerowanie, składanie lag, tworzenie nowych elementów,.... Mój mąż jeszcze wkłada w to serce czego w innych firmach raczej nie znajdziesz. Ciekawi mnie kto jest nie zadowolony z pracy Arka bo jak dotąd wszyscy sobie chwalą jego firmę....i masz człowieku błędne informacje bo mój mąż założył firmę i ma sprzęt niezbędny do pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
ryhu 2012-12-20 20:22:23
Trochę to dziwne. Znam naprawdę wielu ludzi którzy korzystali z usług Gazdy i pierwszy raz słyszę negatywną ocenę.
Taki to już niestety urok publicznego forum internetowego, tutaj każdy może anonimowo napisać co zechce niezależnie od tego czy pisze prawdę czy bajki snuje.
Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-20 20:37:57
Biskupowa - proszę się nie przejmować. Na pomówieniach można sporo zarobić. Rozgrywka dotyczy przede wszystkim klientów. To, że ktoś pisze nie podpisując się pod takim komentarzem, mało tego, nawet nie pisze, że to on był klientem, może świadczyć o tym, że jest z konkurencji, bądź po prostu ma "coś" do Pani Męża.
Poza tym, skoro riri24 ma wiadomości z pierwszej ręki, to też przed sądem nie trudno mu będzie je przedstawić.
Żeby pisać takie rzeczy publicznie, trzeba mieć dowody, jeżeli czegoś takiego się nie ma, to pisanie typu "szara strefa", "nie jedną robotę zmaścił", "nie daje rachunku" itp. - jest po prostu szkalowaniem czyjegoś dobrego imienia. Głowa do góry:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
Biskupowa 2012-12-20 23:57:40
Nie inaczej:) Najważniejsza jest po prostu prawda...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-21 09:10:13
ryhu--- wpisy na forum nie są anonimowe bo jak podejrzewam administrator może ustalić adres ip który jest przypisany do konkretnej osoby
Pani biskupowa --- moim zdaniem riri chcą Pana Arka zniesławić zrobił mu po prosu dobrą reklamę w pozytywnym tego słowa znaczeniu bo takie głosy krytyki bez żadnych dowodów to najlepszy dowód ze firma dobrze sie rozwija

ps; chciał bym zaklepać przegląd przed sezonem mojej maszyny umówię z Panu mężem na konkretny termin
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-21 11:12:36
Napiszę tak od samego początku swojego serwisowania Pan Arek nie miał firmy!! TO JEST FAKT. Teraz ma ok to fajnie sprawa z szarą strefą się rozwiązała. A jeśli chodzi o to co zrobił źle to nie napiszę bo to moja sprawa! I mam prawo wyrazić negatywną opinię zwłaszcza fakt!! Poza tym wiele osób na tym forum obraziło też inne osoby i można ich także do sądu podać. Dziękuję. W głupią pyskówkę się nie wdaje. Bo widzę, że jak ktoś kogoś ma za nieskazitelnego i powie się coś złego na tą osobą to od razu afera. Trudno jestem wyjątkiem, który wyraził się negatywnie o Panu Arku NA TYM FORUM- zresztą myślę, iż nie jednym. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-21 11:22:37
JUNAK TY TEŻ NAPISAŁEŚ, ŻE "korzystałem z rożnych warsztatów wiem że nie ma świętych ludzi czasem się spotykałem z kłamaniem w żywe oczy ale nie będe pisał kto i co". A JA MAM PISAĆ CO MI ZEPSUTO? PATRZCIE NA SIEBIE TEŻ CO WY WYPISUJECIE NA TYM FORUM. INFORMACJA: JA CODZIENNIE NA FORUM NIE WCHODZĘ I NIE PATRZĘ NA KAŻDY ZAMIESZCZONY WPIS!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
ryhu 2012-12-21 12:14:54
@junak83
Wpisy na tym forum są anonimowe (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych) dopóki prokuratura lub policja nie zażądają od Kuby danych osobowych piszących osób.

@ riri24
Podstawowa różnica pomiędzy wypowiedzią junaka a twoją jest taka, że on nie pisze KTO i CO mu zepsuł żeby nikomu wrednej antyreklamy nie robić, ty z kolei nadajesz na Gazdę a nie chcesz zdradzić co zawalił (nie wspominając już o tym że straszenie skarbówką na publicznym forum jest według mnie poniżej krytyki zwłaszcza że w tej sytuacji nie masz ku temu żadnych podstaw).
Nikogo nie uważam za "nieskazitelnego", bo moim zdaniem nie ma ludzi nieomylnych i masz oczywiście prawo krytykować kogo chcesz, tyle że twoje wpisy wyglądają raczej na bezkompromisowy atak a nie słowa krytyki.
Całokształt twoich wypowiedzi wygląda mi na próbę podważenia renomy jaką Gazda zdążył sobie wyrobić, zwłaszcza że krytykując go od razu wskazujesz inny warsztat. Mimo iż jak już wcześniej napisałem nie mam nic złego do powiedzenia na temat Motorexu , to nie zgadzam się ze stwierdzeniem że tylko tam dobrze robią a Gazda jest zły.
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-21 12:25:19
Riri24...
Ja tu jestem bardzo często, myślę, że częściej niż Ty.
Nie raz, już widziałam tutaj wpisy, w których ktoś przepraszał za pomówienia - to tyle w kwestii "wszystkich", którzy "mogą" "tak" pisać.

Jeżeli Jesteś specjalistą w mechanice, zajmujesz się naprawami, to ok. mogę Cię zrozumieć.
Jeżeli zrobiłeś ekspertyzę, gdzie masz potwierdzone na piśmie to, że usługa była źle wykonana - mogę Cię zrozumieć.
Jeżeli pojechałeś po usterce, ( która wynikła z nieprawidłowej naprawy ), ponownie do tego Pana i on Cię nie przyjął, to w zależności od sytuacji może również będę Cię mogła zrozumieć....

ALE.

Jeżeli opierasz się na własnym PRZECZUCIU bądź KOLEGÓW "MECHANIKÓW" czy OKOLICZNYCH "EKSPERTACH" ( którzy z wiadomych przyczyn będą Cię chcieli mieć za klienta i będą Ci wmawiać, że ktoś Ci coś zepsuł, że Ci źle naprawił etc. ) - TO ZA CHINY CIĘ NIE ROZUMIEM.

Piszesz "Pan Arek nie jedną robotę zmaścił" - to jest tak sformułowane zdanie, że nie można z niego wywnioskować, czy "zmaścił" 2 czy 200 - napisz ogólnie o co Ci chodzi - nikt nie wymaga, abyś się przedstawił. Pisz przede wszystkim coś, co możesz późnej udowodnić, bo jeżeli już kogoś w taki sposób oskarżasz, to powinieneś mieć świadomość że używasz czyjegoś imienia i nazwiska publicznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-21 14:40:34
Myślę, że ta dyskusja nie ma sensu. Z tego co widzę, to każdy tu każdego obraża "okolicznych ekspertów", "warsztat", Pana Arka, siebie nawzajem itd. Chcąc rozwiązać tą sytuację pozwów i sądów byłoby kilka. A jeden drugiemu grożąc nic nie zyska. Tyle. Wesołych Świąt8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-21 14:45:37
A opinię kazdy wyrazić może!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdy, złą też
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
krzychu12 2012-12-21 14:56:12
Bo tak to jest na tym forum jeden drugiemu nawkłada czy to prawda czy nie ale pisze głupoty i jest z tego dumny bo kogoś obsmarował i jest mu z tym ok a inni cierpią na tym bo w limanowej to już chyba niema firmy która tutaj by nie była opisana jakie to partacze i oszuści i nie wiadomo jeszcze jakie inne zbrodnie >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-21 14:59:12
Dokładnie krzychu masz rację od fryzjera po lekarzy!! Każdy był już opisany
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-21 15:50:24
nie pisałem kto i co bo nie miało to związku z tematem



i dalej to co KOLOROWYMOTYL napisał
nie dałeś mi i nikomu na forum żadnego konkretu żeby przekonać do swojej racji
nikt nie wymaga od Ciebie podawania danych twoich czy motoru, możesz przecież napisać regulował gaźniki i nie wyregulował i reklamacji nie uznał

konkrety a wszystkich przekonasz.
Życzę wszystkim ryhowi motylowi tobie riri wesołych świąt i dobrego nowego sezonu SZEROKOŚCI :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
monkey78 2012-12-21 18:29:57
slucham, slucham i myslalem ze to przemilcze ale.......... LEPSZEGO MECHANIKA I MILOSNIKA MOTOCYKLI w okolicy limanowej i sacza nie znam. zgadzam sie z @madzią@ - nie tylko serwis ale i serce wlozone kazda prace. wiekszosc wie czym jezdze i zdaje sobie sprawe z tego ze wszelkie zmiany w konfiguracji silnika (jak to jest w "obrzynie") ,niosa za soba potrzebe regulacji kilku rzeczy. w moim przypadku za ta robote braly sie 3 "autoryzowane" serwisy motocyklowe - bez pozytywnego skutku. w koncu motocykl trafil do GAZDY W przeciagu kilku dni w motocykl zostala tchnieta nowa dusza. OBRZYN smiga jak nigdy (nie prycha, nie przerywa, gazniki nie puszczaja) . i to są FAKTY. recze za niego na 100%. :o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-21 18:52:18
Poproszę Panią biskupową o podanie nipu męża, bo jakoś znaleźć firmy nie mogę, oraz stronę CEIDG z odnośnikiem do tejże firmy Pana Gazdy. Bo oprócz firmy transportowej na nazwisko Biskup Kazimierz nie ma tam nic innego! Czy za to też i mnie będziecie straszyć sądem, za to, że chcę uzyskać już z ciekawości tą informację? Sprawdźmy legalność działalności po prostu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
Biskupowa 2012-12-21 23:10:51
Wszystkich zainteresowanych firmą mojego męża zapraszam na poświąteczną kawę. Tym akcentem kończę te szopkę i życzę spokojnych Świąt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-22 17:15:52
Oj coś Pani Biskupowa wymięka... coś mi tu śmierdzi!! Z tą legalnością i w tą nieomylnośc Pani męża coraz bardziej wierzyć się nie chce bo takich ludzi nie MA POWTARZAM NIE MA!! HEHE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-22 18:24:33
czytałeś co Pani pisze ? jak cie gnębi ta sprawa to jedz na kawę i sprawdzisz- rozwiejesz wątpliwości.
Do człowieka który sie tu loguje na parę kont dwa możne trzecie tez,polityka którą uprawiasz do niczego nie prowadzi daj spokój idą święta
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
junak83 2012-12-22 18:36:22
limanowa to małe miasto wszyscy się znamy LEWA RĘKA W GÓRĘ ALBO LEKKO NA BOK JAK KTO WOLI-NIE ZAPOMINAJMY CO TO ZNACZY
PS; :)wracać do lepienia pierogów i wesołych świąt wszystkim życzę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
ryhu 2012-12-22 19:32:39
@junak
Dawno już nie przeczytałem nic tak trafiającego w sedno sprawy jak twój powyższy komentarz. Podpisuję się pod tym obydwiema rękami, nie zapominajmy o solidarności.

@great1
Z całym szacunkiem, twoje podejrzenia, urojenia i domysły mogą być dla niektórych osób krzywdzące i nie powinny się tutaj znaleźć. Proszę cię więc abyś w przyszłości powstrzymał się od takich komentarzy i pisał o faktach.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konto usunięte 2012-12-23 19:32:18
Po pierwsze urojeń nie mam odnośnik do strony na której PAN AREK Z RZEKOMĄ FIRMĄ SWOJĄ NIE ISTNIEJE!!!! https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/Search.aspx I kto tutaj ma urojenia??? Czy to takie dziwne jak się prosi o fakt?? łatwo jest przedstawić dowody na czyste kłamsto jakim jest FIRMA SPECJALISTY PANA ARKA. Wesołych Świąt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
konopia 2012-12-23 20:05:24
@great1 a kto powiedział że za swoje usługi Pan Arek bierze jakieś wynagrodzenie czy , że ma cennik usług ??? Więc w czym problem ??? A twoje życzenia Wesołych Świąt biją wielkim cynizmem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
bietka 2013-01-06 21:29:29
ejjj to sa wypowiedzi motocylklistow???? albo chcesz miec motor albo fakture - do serwisu tam napewno zrobia motor z dusza i sercem jak biskup. chlop robi i to dobrze much nie siada a wy jeszcze macie watpliwosci? bylem na serisie i u arka zgadnijcie gdzie lepiej.a jezeli szukasz dobrego mechanika to jest jeszcze jeden ktorego arek polecil i jego w rejestrze znajdziesz. potrzebny nadal to zapytaj podam namiar,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
bietka 2013-01-06 21:29:37
ejjj to sa wypowiedzi motocylklistow???? albo chcesz miec motor albo fakture - do serwisu tam napewno zrobia motor z dusza i sercem jak biskup. chlop robi i to dobrze much nie siada a wy jeszcze macie watpliwosci? bylem na serisie i u arka zgadnijcie gdzie lepiej.a jezeli szukasz dobrego mechanika to jest jeszcze jeden ktorego arek polecil i jego w rejestrze znajdziesz. potrzebny nadal to zapytaj podam namiar,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
piecdziesiatka 2013-01-06 22:03:46
Zgadzam się z bietka. Tyle mam do powiedzenia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
guciak 2013-03-31 11:06:52
Ja polecam serwis Auto Korbas http://autokorbas.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebny dobry mechanik
torque 2013-04-01 22:23:17
macie jakiś kontakt do Arka (Gazda)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in