Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Polityczne nieprawdy Posła Janczyka

nieprawdyPIS 2015-09-04 09:34:53
Pan Poseł rozpoczął kampanię wyborczą twierdząc, że przez czas sprawowania mandatu dobrze przysłużył się ziemi limanowskiej.
Papier przyjmie wszystko - realna rzeczywistość jest nieco inna.

Kłamstwo pierwsze - dzięki wysiłkom Pana Posła na Limanowszczyźnie zmodernizowano drogi gminne - KŁAMSTWO. Pan Poseł regularnie głosował przeciwko uchwale budżetowej przewidującej środki na schetynówki i na programy powodziowe.
cdn
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
jeden1 2015-09-04 09:54:03 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
marekmintal 2015-09-04 10:49:38
jak powiedział pisiorek Jacek Kurski "Ciemny lud wszystko kupi".... Poseł Janczyk wie że to co mówi to ściema, ale ciemny lud to kupi....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-04 15:03:31
8o hehe zasługi tego Pana są rozliczne..........jak rozliczne są jego podróże. warto wiedzieć, że Pan Poseł jest tak znany w Sejmie, że większość nie pamięta jego nazwiska...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
pinkfloyd 2015-09-04 19:32:03
...-po prostu żenada!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
Doradca 2015-09-05 10:11:44
Ktoś włożył tę propagandę do mojej skrzynki na listy i mam ją przed oczami.

Jak można Panie Pośle pisać takie bzdury.

Jakie drogi gminne i powiatowe, jakie powodziówki, jakie obiekty sportowe i rekreacyjne ?

Konkretnie Panie Pośle jakie ?.

Jakimi kwotami z własnej kieszeni Pan wsparł potrzebujących pomocy ?.

Wstyd mi za Pana Panie Pośle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-06 09:00:13
Pan Poseł jest przeciwko obowiązkowym szczepieniom

Zgroza, w sytuacji gdy w całej Europie dochodzi do nawrotu groźnych chorób jak polio czy odra.

Pan Poseł chce narażać nasze dzieci na ryzyko ciężkich chorób
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
Andrzej 2015-09-06 09:45:47
Tak powinno być. Rozliczać posłów i partie na dole, gdzie konkretnie widać co zrobili a nie opowiadanie przez nich gładkimi pustymi słowami niestworzonych historii jak to oni napracowali się. W poprzednich wyborach nie głosowałem za Janczykiem i miałem na niego głosować w tych wyborach ale jak widzę ich butę i zarozumiałość gdy jeszcze nie wygrali wyborów to na pewno nie będę głosował na tą partię. Jak można mówić cyt. Będziecie mieli do powiedzenia po wyborach tyle co żyd w gettcie )http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wiadomosci&item=75920acd0f16e3f7&title=Beda-mieli-do-gadania-tyle-co-zyd-w-gettcie-czlonek)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-07 08:01:12
Wójtowie są pewnie w szoku dowiedzieli się bowiem, ze Pan Poseł załatwił im kase na inwestycje drogowe i sportowe...
Może Panie Pośle napisze Pan na jakie inwestycje i w których gminach pozyskał Pan środki zewnętrzne?:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-07 10:36:35
Szanowni Państwo - oczywiście samochwalstwo Posła jest oburzające. Działanie w stylu "ciemny lud to kupi" jest jednak skuteczne co widać po dotychczasowych wyborów. A już na totalną krytykę zasługuje obrona Lasów Państwowych w których płaca pracowników zarzadzający jest większa od pensji prezydenta.8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-07 12:03:25
niesamowite jak łatwo prawi sprawiedliwi potrafią mydlić oczy ludziom.
małe pytanie pomocnicze - Czy program "schetynówek" to program PiS? Czy Poseł Janczyk jest twórcą tego programu?>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-07 15:03:48
ale zatkało zwolenników PiS>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-08 07:40:55
Niedawno Poseł w swoich materiałach dezinformacyjnych pisał, że na realizację obietnicy 500 złotych na każde dziecko potrzeba ponad 30 mln pln teraz twierdzi (na konferencji w N.Sączu) ze 22 - jaka jest prawda? które wyliczenia pierwszoklasisty są poprawne?8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
kpiarz 2015-09-08 09:24:41
Otrzymałem ową "gazetę" i z ciekawością sprawdziłem zasięg jej kolportażu. Spory - nawet na Podhalu ludzie do wychodków ją brali na podtarcie. Ja w toalecie nieco bardziej miękkiego papieru używam, więc owo dziwo propagandowe, po pobieżnym przejrzeniu z uśmiechem politowania, wylądowało pod butami trekingowymi w celu zaabsorbowania ociekającego błota - świetnie spełniło swoja funkcję. Dziękuje Panie Pośle Janczyk :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-08 12:39:28
nie wolno też zapomnieć o największym grzechu Pana Posła - po wygranych wyborach samorządowych miał szanse odsunąć od władzy Krupińskiego i Puchałę.

A on się z nimi dogadał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-09 00:37:22
A teraz pilnuje innych członków PiS - radnych powiatowych, żeby czasem nie zrobili przewrotu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-09 09:33:39
kpiarz - a zwróciłeś uwagę, ze na gazetce nie ma informacji o tym, że jest finansowana ze środków komitetu wyborczego PiS?
Oczywiście Poseł powie, że to materiały informacyjne i pewnie dlatego sa finansowane ze środków na utrzymanie biura, no ale jak się w nich prosi o głosy i dziękuje za poprzednie to chyba jednak są materiały wyborcze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
chlop 2015-09-09 22:20:01
Dla tych ,którzy nie wiedzą ,co Pan poseł zrobił dla nas mieszkańców Limanowej i nie tylko będąc w opozycji. Może niech sam Pan poseł o tym opowie:
https://www.youtube.com/watch?v=h3Knv3yAqlE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-10 15:42:27
Taak Poseł fajnie liczy - 2+2=4 od tego odejmujemy 23% i dodajemy i wynik mamy ten sam:-). Zaffca bankowości i rynków finansowych, jak o sobie sam mówi - spec od budżetu a matematyka na poziomie 6 klasy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-11 08:00:42
wczoraj dowiedziałem się, że Poseł wywalczył dla nas obniżenie oprocentowania kredytów - a ja myślałem, że zależą one od WIBOR.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-11 08:28:30
zna ktoś koszty utrzymania biura poselskiego w Limanowej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-11 11:23:03
Już znalazłem - koszt utrzymania biura poselskiego w Limanowej za 2014 rok to .................................... około 150 tysięcy złotych.
Fajne jest życie biednego Posła i jego Dyrektora biura Wojciecha Włodarczyka. szczegółowe rozliczenie wydatków można znaleźć na stronie sejmowej. CIEKAWE.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-11 15:29:31
A czy ktoś wie jakim samochodem jeździ poseł Janczyk?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
konto usunięte 2015-09-11 16:19:06
Zawziąłeś się na posła Janczyka. Większość Twoich wypowiedzi można przypisać każdemu jednemu posłowi. Co może zrobić poseł opozycji? Może Ci tylko powiedzieć co się tam na tej Wiejskiej dzieje i tyle. System polityczny jest w Polsce tak skonstruowany że poseł KOALICJI RZĄDZĄCEJ może prosić kolegę premiera żeby za przyzwoleniem kolegi szefa partii coś w danym regionie zrobił. Dlatego większość zarzutów o których piszesz trzeba postawić posłom którzy firmują swoją twarzą dzisiejszą władzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-11 18:53:15
i o to chodzi West - a skoro tak to powinien w swoich materiałach napisać - " Byłem Posłem opozycji i nie mogłem niczego dla tego regionu załatwić" a nie kłamać, że dzieęki niemu jakaś gmina wybudowała drogi ze schetynówki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
konto usunięte 2015-09-11 20:35:58
Sukces ma wielu ojców. Przytoczona wypowiedź świadczy jednak o panowaniu "republiki kolesiów" w której trzeba decydenta przywieźć, pokazać, ugościć. Okazuje się że takie możliwości ma każdy kto dotrze do odpowiedniego człowieka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-13 00:33:43
West - nie zgodzę się z tobą - nie każdy ma takie możliwości - poseł opozycji ich nie ma!
Tak więc powtórzę - może pisać o czym innym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
konto usunięte 2015-09-13 07:54:22
W takim układzie pozostaniemy przy odmiennych zdaniach. Radzę Ci obserwować życie i sposoby podejmowania decyzji. Spodziewam się że za jakiś czas zmienisz zdanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-14 13:53:55
Nawet sam Jarosław Kaczyński nie ufa Posłowi Janczykowi. Świadczy o tym poparcie Pana Prezesa dla Józefa Leśniaka, który dostał 2 miejsce na liście PIS.

WYBIERZMY NOWEGO PRZEDSTAWICIELA ZIEMI LIMANOWSKIEJ W SEJMIE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
saxon 2015-09-14 23:56:47
Byle nie kogoś z koalicyjnych partii PO - PSL.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
bearchen 2015-09-15 01:16:30
Wole utrzymywac biuro poselskie caly rok za 150tys zl niz sponsorowac platformie oszustow kolacje u "Sowy" za 1200 zl co niejednokrotnie przewyzsza zarobki miesieczne niektorych obywateli tego kraju.
I tylko Oni sami wiedza ile takich kolacji bylo wiec zanim zaczniecie rozliczac posla Janczyka podliczcie wlasny rachunek.
Kampania nienawisci ruszyla?


https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-17 07:57:22
Bearchen - masz prawo lubieć i woleć - ja mam takie samo prawo - rozliczyć posła - jedynego z naszego powiatu z kłamstw które wypisał w swojej dezinformacji. Wolny kraj. Jeśli uważasz, że napisałem nieprawdę - wskaż gdzie. Jeśli uważasz , że poseł pomógł w zdobyciu kasy do jakiejś gminy / na jakieś zadanie - wskaż gdzie - przeproszę. Ale nie wciskaj nikomu , że jest to kampania nienawiści. A może twój wójt powie, że Janczyk załatwił mu kasę u Marszałków (PO/PSL) na kanalizację albo wodociąg? Zapytaj i napisz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-18 08:09:50
Pan Janczyk chwali się obroną przewoźników - znaczy to tyle, że jest za utrzymaniem bałaganu z przewozami, dworcem, brakiem rozkładów jazdy ściganiem się na drogach itd itd.... suuupeeer !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ZdzisiuKrecina 2015-09-18 08:32:32
Z tego co wiem była i jest głośna sprawa działki w Przyszowej. W skrócie mieszkańcy chcieli aby działkę kupiła gmina ( jest to samo centrum) na cele gminne jak parkingi, może coś więcej. Zakupem również mocno był zainteresowany mąż przewodniczącej sejmiku województwa małopolskiego Pan N.

Jańczyk był proszony o pomoc w tej sprawie i co zobił???? NIC!!! A nawet więcej dogadał się z Panią N. że nie będzie jej przeszkadzał. Dodam że mógł wiele zrobić w tej sprawie dla społeczności lokalnej a co zrobił??? NIC A NAWET WIĘCEJ BO ZASZKODZIŁ.. JA NIE CHCĘ TAKIEGO POSŁA!!!!:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-18 23:47:15
kolegom Piotra Dudy i jego pieska mówimy dość !!!!!:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
konto usunięte 2015-09-19 08:08:39
@ebi nie chcę żyć w kraju w którym wójt "załatwia" dotację z wojewodą, gdzie poseł ma wpływ na to komu spółdzielnia (niezależny podmiot gospodarczy) sprzedaje swój majątek. Dlatego Ewie K. i jej kolegom mówię DOŚĆ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
Andrzej 2015-09-21 19:49:47
Wysłuchałem samochwały posła w TV 28 i teraz wiem min komu zawdzięczam wymalowanie podwójnej ciągłej na drodze od Mszany do Nowego Sącza. Jak ktoś ma możliwość to proszę o przesłanie materiału filmowego Prezesowi Kaczyńskiemu, który dowie się że jednak w Polsce coś się robi poprawia się a nie jak twierdzi jest coraz gorzej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
nieprawdyPIS 2015-09-22 20:16:43
Pan Janczyk wszystko załatwia tak jak sprawę Szczawy. Najpierw chodził i opowiadał, ze wszystko jest OK, podziału nie będzie, on interweniował razem z Mularczykiem.

I co?

1 stycznia 2016 r powstanie gmina Szczawa w powiecie limanowskim.

TAKA JEST SKUTECZNOŚĆ POSŁA JANCZYKA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-25 09:40:13
Jaki limit wydatków na kampanię ma Pan Janczyk? - może policzymy jego banery?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-09-28 13:29:40
Pan Janczyk pojawił się na banerach, ciekawe czy ma zgody zarzadców dró do ich umieszczania na mostach?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-10-02 15:55:41
W PiS-ie są sami "ciekawi" kandydaci - niejaki Cieślak ma Hasło: Stop nielegalnym imigrantom. To znaczy , że legalnym mamy przyjąć?8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
Arwen 2015-10-02 18:31:11
Tak oczywiście, a złodzieje z PO i PSL to same świętoszki, które okradają polskie rodziny, załatwiają kolesiom dobrze płatne posadki, sprzedali Polskę wrednej Merkel, wiadomo PO - to partia oszustów, ale PSL niby tacy katolicy, a dla stołków i rządowego koryta byliby zdolni do najgorszego świństwa, ciekawe czy by sprzedali swoje rodziny za stołki i koryto ?https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polityczne nieprawdy Posła Janczyka
ebi 2015-10-20 13:27:57
Pan Janczyk nawet na Limanowa.in pisze te swoje kłamstwa, że niby dzięki niemu jakieś gminy uzykały wsparcie swoich inwestycji..... hahahahahaha8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in