Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Pies!!!!

misiek2121 2013-11-18 15:37:48
pies nie jest ranny, wstał. jest wychudzony;/ Ale jest bardzo nie ufny. Dopiero po kilku minutach zdecydował się zjeść to co mu przyniosłam. Ale jest mi go żal a nie wiem jak mu pomóc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
P36 2013-11-18 16:43:52
dzwoń na straż miejską - miasto ma obowiązek zadbać o bezpańskie psy czyli złapać i oddać do schroniska - tam powinien dostać coś do jedzenia i na pewno nie zamarznie... (wierzę, że Limanowa się wywiązuje z tego obowiązku...)

jeżeli nie to można spróbować tutaj:
http://www.amicusvitae.bafs.eu/
(mam nadzieję, że działają i nie jest to wyłącznie klub towarzyski... :) )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-18 16:54:23
Na terenie powiatu powinno powstac Pogotowie dla zwierzat!!!. Jeden Ambulans na powiat w zupelnosci wystarczajacy. Dlaczego nikt o tym jeszcze nie pomyslal?
Tyle roznych zwierzat cierpi. Czasem ktos przejedzie na drodze i zostawi, bo nie wie co zrobic z rannym zwierzeciem. Przeciez to nie kosztuje majatek i na pewno jakies dofinansowanie by sie znalazlo. Trzeba tylko chciec.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-18 17:01:28
dzwoniłam już do Stożka, mam się jutro rano skontaktować z Urzędem Miasta i jeżeli oni wydadzą zgodę to Stożek po niego przyjedzie. W innym wypadku ja musiałabym ponieść koszty tego wszystkiego. Na razie go coś podkarmiłam ale widać, ze pies jest bardzo nie ufny i przestraszony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-18 17:34:34
Zadzwoń do powiatowego, chociaż on też musi mieć zgodę burmistrza... ech... co za kraj!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-18 18:30:39
Doriska masz rację ten kraj jest chory, kurde ciagle stoi pod tym blokiem a jest tak zimno, cały się trzęsie ;/ a ja naprawdę nie mogę go przygarnąć :( powinno działać jakieś pogotowie 24 h do takich spraw
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
ingaar 2013-11-18 20:28:34
No i co z tym pieskiem? Zajął się nim ktoś? Ja mieszkam poza Limanową i nie mogę sprawdzić . Mam nadzieję, że weterynarz pomoże pieskowi (ale nie w przejściu na tamten świat)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-18 20:55:31
na razie dalej siedzi pod blokiem, kupiłam mu jedzenie. Bardzo się cieszył, machał ogonem i chciał się bawić jak zjadł. Jutro rano będę dzwonić do UM i zobaczymy co powiedzą. Ja niestety nie mogę go przygarnąć. Właśnie tego się boję, żeby go nie uspali ale jak widzę jak mu jest zimno i że potrzebuje pomocy to nie mogę tego tak zostawić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-18 22:39:19
Osiedle Z.A. nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. To jest symbol Limanowej :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-18 23:34:56
Co powiedzą? że nie mają kasy na schroniska... taka prawda... wiem jak sama interweniowałam, wiec pan burmistrz mi powiedział ze płacą duze pieniądze za każdy dzień... taka nada prawda... oni się nie przejmują a pogotowia tez nie ma... dla zwierząt... bo i po co... nie mająserca i tyle...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-19 09:04:56
"dzwoniłam już do Stożka, mam się JUTRO rano skontaktować z Urzędem Miasta i jeżeli oni wydadzą zgodę to Stożek po niego przyjedzie. W innym wypadku ja musiałabym ponieść koszty tego wszystkiego.", straż miejska MA WAŻNIEJSZE SPRAWY.... Nagraj te rozmowy i złóż zawiadomienie do prokuratury....
Samorząd MA OBOWIĄZEK zająć się takim zgłoszeniem niezwłocznie, reguluje to ustawa! A pan weterynarz Stożek zdecydowanie powinien zmienić zawód...Przecież jako LEKARZ powinien go zabrać, pomóc i sam uruchomić procedury w urzędzie!!! Co to za kraj???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Methodological 2013-11-19 10:50:01
Ciekawy jestem ile psow mozna by uratowac za pieniadze przeznaczone na remont kosciola ? Wydawlo mi sie, ze miasto ma pieniadze skoro finansuje ta instytucje.

http://limanowa.in/wydarzenia/news;dobiega-konca-remont-bazyliki,15616.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-19 11:48:04
Misiek 2121, fajnie, że los tego psiaka nie jest Ci obojętny i udzieliłaś mu pomocy. Nie wiem czy Limanowa ma podpisaną umowę z jakimkolwiek schroniskiem. Wiele okolicznych gmin nie ma takiej umowy, chociaż to ich obowiązek. Na to też władze znalazły "ciekawe" rozwiązane. Ale większość się orientuje jak to wygląda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
P36 2013-11-19 12:16:17
@averynicegirl - napisz co to za rozwiązanie, ciekawy jestem... nie pisz półsłówkami bo to tylko ferment wprowadza... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-19 14:33:18
Jeżeli ktoś bardzo chce pomóc bezdomnemu zwierzakowi, może po prostu zawieść psa do schroniska. Schronisko przyjmie zwierzaka, jeżeli pies został znaleziony na terenie z którym ma podpisaną umowę, ważne żeby wcześniej zadzwonić i upewnić się, że jest czynne.
Poza tym psy coraz częściej są chipowane, można więc u weterynarza sprawdzić, czy pies jest zachipowany i w ten sposób odnaleźć właściciela.

http://www.schronisko.krakow.pl/

http://www.pieski.nowytarg.pl/info.htm
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-19 14:39:56
Słuchajcie po psa przyjechał już Stożek, zapewnił mnie, ze przez parę dni będzie u nich i będą szukać mu domu. Jeżeli się nie znajdzie to zostanie odesłany do schroniska do Nowego Targu bo tam miasto ma podpisaną umowę. Dodam, że niechętnie w wydziale ochrony środowiska chciano udzielić mi pomocy a raczej temu pieskowi;/ Wiem, schronisko też nie jest zazwyczaj za ciekawym miejscem ale w tej sytuacji kiedy zbliża się zima to lepsze to niż podwórko;/
Prośba do ludzi o dobrym sercu, może ktoś zechciałby przygarnąć tego psiaka i dać mu ciepły dom. Widać, że ten pies przebywał wcześniej z ludźmi. Jak już mi zaufał to kładł mi głowę na kolanach i chciał się bawić. Ale oczy jego błagały o pomoc :( Mam nadzieję, że chociaż trochę mu pomogłam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-19 15:36:42
Stożek ma podpisaną umowę z urzedem miasta i jego gównianym za przeproszeniem obowiązkiem było zabranie tego psiaka... Powinien zrobić to już wczoraj... Jest coraz to więcej piesków które są bezdomne, ludzie traktują je jak misia- znudzi się to do wyrzucenia... ech... szkoda słów...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-19 16:24:46
Doriska masz rację ale on musiał czekać aż UM mu to zleci bo inaczej by mu nie zapłacili dlatego wczoraj mi mówił żebym najpierw tam zadzwoniła. No niestety ludzie właśnie traktują zwierzęta jak maskotki;/ zastanawiam się czy nie dałoby się jakoś zacząć działać w sprawie tych zwierząt. Wiem, że to i tak pewnie nie dużo pomoże ale od czegoś trzeba zacząć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-19 16:27:03
Aaaa i proszę wszystkich, którzy to czytają wklejajcie nie wiem na fb gdziekolwiek informacje o tym piesku, może akurat ktoś go przygarnie. Im więcej osób się włączy w szukanie mu domu tym większa szansa, ze go znajdzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-19 16:39:04
U skośnookich zaraz by ktoś tego „PIESA” przygarnął i na pewno miałby ciepło :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-19 16:39:44
Ja Ciebie rozumiem ale zadaję pytanie: czy to jest weterynarz z powołania? czy raczej zależy mu na kasie? bo jak mógł wiedziec iż pies jest i czekac do następnego dnia czy UM się zgodzi???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-19 16:44:43
misiek2121- nie da się z tym nic zrobić, pan burmistrz twierdzi iż schronisko w Nowym Targu nie ma miejsc na nowe psy. Kiedyś walczyłam, bo pies z głodu zagryzał inne psy... u pewnego znanego w Limanowej pana... przyjechali co prawda ze schroniska, Stożek wychwycił zaledwie 8 psów a na dzień dzisiejszy już jest ok.20...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-19 16:58:20
no ja też uważam, że powinien wczoraj już po niego przyjechać no ale cóż... mam nadzieję,że znajdzie się dom dla niego. Rozsyłam wszędzie po znajomych informację, może się uda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-19 17:03:54
To jest piesek jasno brązowy? kundelek? bardzo wychudzony?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-19 19:44:16
kundelek średniej wielkości kolor taki złoto-brązowy, starsznie wychudzony nie jest no ale jednak trochę tak
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-19 19:54:09
Pytam ponieważ wczoraj widziałam jak szłam na spacer z psem pieska leżącego właśnie koło bloku pierwszego... Straszne to. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto go przygarnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-19 19:54:10
Pytam ponieważ wczoraj widziałam jak szłam na spacer z psem pieska leżącego właśnie koło bloku pierwszego... Straszne to. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto go przygarnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-19 20:20:56
Popieram akcję poszukiwania domu dla psiaka, ale w dobie wizualnej... niech ktoś zrobi sympatyczne zdjęcie bohatera, będzie łatwiej ewentualnym zainteresowanym zorientować się chociażby w jego wielkości. Oprócz opisu autora publikacji, że wystraszony, nieufny, ale sympatyczny i reagujący na przejawy życzliwości- gabaryty to podstawa przy adopcji w dobie kryzysu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-19 20:23:57
Ja z reguły nie czytam takich ogłoszeń...bo serce mnie boli, a już 4 razy zabolało dosadnie i mam dom pełen zwierząt. Jest z nimi zaje.... ale niestety to kres moich możliwości...:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-19 21:07:12
nie mam niestety zdjęcia ponieważ nie zdążyłam zrobić. Pies jest u Pana Stożka więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę tam dzwonić. Ma się podobno pojawić ogłoszenie na limanowa.in
Doriska to na bank jego widziałaś bo tylko on tak tam biedny wczoraj leżał
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-19 22:37:27
On leżał z boku bloku, gdy było jeszcze jakie takie słoneczko...
Mam nadzieję że artykuł się pojawi, chyba szanowny pan Stożek umie napisać kilka słów i wstawić zdjęcie... Sorry ale po ostatnim incydencie nie pałam sympatią do tego człowieka... wrecz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-20 09:22:29
pies wczoraj został zabrany przez pana weterynarza do siebie po czym dzisiaj rano znowu jest pod 1 blokiem w takim samym stanie w jakim był !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-20 10:35:07
:-/ Zrób mu zdjęcie i sam napisz jakieś ogłoszenie, na Stożka nie ma co liczyć jak widzisz... Myślę że temat bezpańskich zwierząt i sterylizacji wart jest dużego artykułu i dopytanie u źródeł, czyli w jednostkach samorządowych, jak to jest rozwiązane.
Bo widzę, że nie jest wcale, a w najlepszym razie źle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-20 10:38:23
Podobnie sprawa zwierząt rannych w wypadkach: byłem świadkiem, (mieszkam obok) jak TRZY godziny zmasakrowany owczarek niemiecki konał w rowie, a nad nim debatowali policjant i właściciel samochodu, który potrącił psa. Dlaczego trzy godziny? Ano czekali na weterynarza, którego zresztą ja wezwałem, bo panowie byli zajęci spisywaniem protokołu. Jak myślicie, który to taki szybki wet??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-20 12:28:34
Sprawa zostanie poruszona, bo ja tego tak nie zostawię. W wydziale ochrony środowiska powiedziano mi, że pies uciekł z lecznicy i ich już to nic nie obchodzi bo to nie jest sprawa burmistrza. I dano mi do zrozumienia, że to moja wina bo mu dałam jeść to dlatego tu wrócił!!!!!!!! Ludzie każdy kto ma serce to chce w jakikolwiek sposób pomóc!!!! Ten kraj jest chory
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 12:30:10
Zrób djęcie, trzeba coś z tym zrobić... weterynarz twierdził iż będzie kilka dni u niego, obiecał jak napisałaś poszukać domu, wstawić artykuł... Mają odpowiednie klatki... więc zwiać nie mógł... to już jest chore co w naszym kraju się wyprawia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-20 12:38:16
Misiek2121,

Chętnie pomogę. Mój mail: averynicegirl@o2.pl.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 12:49:02
I masz rację... wpier dodaj artykuł może w dziale "wy tu piszecie"... wyobraź sobie że ja jakiś czas temu byłam "pokąsana w nogę przez psa który znajdował się na osiedlu znanego pana Kunickiego... Pojechałam do szpitala, dano mi anatoksyne i zgłoszono do sanepidu... telefonicznie poinformowana zostałam iż musze sie szczepic bo pies ten nie był zaszczepiony na wscieklizne... Poszło to wszystko do powiatowego, po czym na miejse przyjechali, zapytali czy psa rozpoznam... on był charakterystyczny... nie wzieli go tego samego dnia gdyż szanownego pana Stożka nie było... w końcu zrobiłam awanture w UM u samego burmistrza, przyjachała pani weterynarz z Dobrej... Oczywiscie musiała pojechac po zastrzyk uspakajający gdyż pies nie dał się złapac... paranoja!!!!!!!!!! wzieła psa a ja tłumaczyłam jej ze pies ten ma młode... wyśmiała mnie twierdząc iż ma sutki zaschniete... w sobote zadzwoniłam ja ze ponoc pies zwiał- powiedziała ze mam dobrych informatorów i z tak sie stało... bardzo sie zdenerwowałam, zadzwoniłam na policje, ci mnie przekierowali do Dobrej... ok... powiedziałam ze chce widziec w jakich warunkach był pis przechowywany i musze byc na miejscu... umówilismy sie na 12 oło cmntarza, zresztą to jest zaraz na przeciwko lecznicy... Pani weterynarz przyjchała po ok.godzinie a co najlepsze- ze szczeniętami... nie pozwoliła mi wejsc nawet bo powidziała ze to teren prywatny, ale ja sie nie przejmowałam, weszłam z policjantem, pies był przechowywany w klatce w zamknietym garażu, warunki straszne. Wrócił do szczeniąt a ja udałam sie na drugi dzień do burmistrza... Ta "wspaniała" weterynarz nie ma prawa już brać zadnego psa na kwarantannę... tamte psy zostały po 3 dniach zabrane przez schronisko w Nowym Targu, Stożek musiał ich wyłapac bo to jego gówniany obowiązek... reszte psów nie zabrali, jak juz wczesniej pisałam jest ponad 20 ich...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 12:53:48
W tym wydziale o którym piszesz siedzą dranie a nie kobiety z sercem... za dużo się namęczyłam wtedy i wiem co piszę... jeszcze niedługo powiedzą że to teraz Twój pies bo dałaś mu jesc... ja mam papiery jaki bajzel panuje w Limanowej i jak coś to służę pomocą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-20 13:19:45
Proponuję pomoc temu konkretnemu psu. Dlatego podałam swój adres, następnie proponuję kontakt telefoniczny.
Niestety nie sądzę, żeby udało się natychmiast zmienić sytuację wszystkich bezdomnych psów w powiecie limanowskim.
Współczuję Doriska, że przekonałaś się na własnej skórze jak wygląda nasza rzeczywistość. Artykuł to dobry pomysł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 13:47:35
Słuchajcie, pies ten oddalił się od bloku, biegł po ulicy w stronę Zus, dokładnie zatrzymał się koło kosza, nie ma obroży i nie umiałam go schwycić gdyż byłam ze swoim psem a na dodatek on szczekał... mam nadzieję że wróci pod blok...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 13:50:37
averynicegirl- UM ma podpisaną umowę ze schroniskiem w Nowym Targu, ale Pan burmistrz wówczas narzekał że za kazdy dzień danego psiaka muszą płacic... może i muszą ale to nie idzie z jego własnej do cholery kieszeni...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-20 14:41:51
To jakies jaja..
Zeby z jednym psem sobie nie poradzic i pozwolic mu zwiac.
Teraz oczywiscie pies jest na wolnosci, wiec kazdy umywa raczki. Gdyby nie ludzie dobrej woli juz dawno by skonal w rowie. Zenada.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-20 14:43:06
Naprawdę chciałabym, żeby udało się od tej władzy "wyegzekwować" odpowiednią reakcję, czyli odpowiedzialne postępowanie w obecnej sytuacji. Niestety przekonałam się już wielokrotnie, że liczyć można tylko na siebie.
Może jakaś akcja z telewizją byłaby skuteczniejsza, niż apele mieszkańców?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-20 14:48:00
Misiek2121, jeżeli pies wróci i nadal będziesz chciała mu pomóc, proponuje konkretne działanie. Mój mail: averynicegirl@o2.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Methodological 2013-11-20 15:14:08
Tzn. wystarczy zglosic sprawe do organu, ktory trzyma pieczne nad ustawa o ochronie zwierzat. Oni juz powinni "zamonitowac"

http://www.wetgiw.gov.pl/bip/index.php?action=art&a_id=225

http://www.amicus.malopolska.pl/corobic/corobic1.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 15:21:50
Nie, to nie jest tak jak piszesz... teoria dosc łatwa jest a w praktyce już inaczej...

Jak wpadnę do UM jutro bo jest tyle we mnie złości to nie wiem co będzie...

Stożkowi pies zwiał, Wiśniewskiej z kwarantanny także... przecież to paranoja!!! Co to za weterynarze ja się pytam? ręce opadają! Śtożek w ogóle minął się z powołaniem, pamiętam jak zeznawał w sprawie karnej kiedy to pies pogryzł moją córkę a właściciele leczyli psa u niego... Jak ten człowiek się motał... Nie chce wspominać bo najchętniej bym mu dała w p... sorry ale taka prawda...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
jeden1 2013-11-20 15:43:51
We mnie także się krew gotuje jak czytam o tych weterynarzach ale proszę troche dystansu Doriska,bez nerwów...będę wam miłe Panie kibicowałhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 16:04:53
jeden1- bez nerwów? nie da się! to już przesada co się dzieje w powiecie... trzeba działać i tyle...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-20 16:40:56
Bardzo się ciesze,że są ludzie, którzy to rozumieją i chcą pomóc. Niestety pies uciekł jak Stożek przyjechał drugi raz bo się wystraszył;/ mam nadzieje, że wróci skoro jest ktoś chętny do pomocy. Wysyłam odpowiedz na tego maila ale mi pisze, ze nie poprawny adres. Dlatego prosze o informacje z numerem tel na priv
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-20 16:42:05
Dokładnie Doriska trzeba zacząć działać bo tak być nie może!!!!!! Kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że pies to nie jest zabawka !!!!!!!!1 on tak samo czuje i żyje !!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 17:06:50
A wiesz dlaczego przyjechał??? bo t szanowne panie w UM siedzą na portalach, sama byłam świadkiem i pewnie dały cynk burmistrzowi, a ten kazał jechać po psa... Pies chodził po ulicy i jak już pisałam zatrzymał się koło śmietnika, szedł w stronę Zus... dokładnie na ul.Marka...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-20 21:36:23
mama przeszła cała okolice marka i go nie widziała;/ ja jutro poszukam go tu po okolicy, zrobie zdjęcia jak go znajde i może wtedy ktoś go przygarnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 21:40:51
Ja byłam pod blokiem- nie ma go... na marka również nigdzie... kurczę oby samochód go nie przejechał bo chodzi po ulicy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 22:36:01
Misiek2121- jezeli wróci do zatrzymaj go na chwilkę i daj mi znać, ja go wezmę a potem trzeba działać, tak nie może być...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-20 22:44:23
ok bede go jutro szukać tu po okolicy od razu zrobie zdjęcia, tylko potrzebuje Twój numer tel żebym się mogła od razu z Tobą skontaktować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-20 22:53:57
oki na PW napiszę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-21 11:55:17
Byłam w okolicy gdzie pies uciekł ale niestety nie znalazłam go... Jedno jest pewne- Stozek ponosi odpowiedzialnosc za to iż pies nie wiem w jaki sposób uciekł z lecznicy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-21 12:56:10
Porównując obie sytuacje "ucieczek" psów z lecznic brzydko podejrzewam że ktoś się bardzo starał, żeby uciekły, bo kłopot uciekł razem z nimi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-21 14:26:02
Smutna historia bez happy endu. Można tylko mieć nadzieję, że ktoś psiaka przygarnął.
Zastanawiam się dlaczego nigdzie w sieci nie ma ogłoszeń dotyczących bezdomnych psów, które przebywają na terenach okolicznych oczyszczalni ścieków.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-21 14:57:00
averynicegirl- przechodziłam koło pierwszego bloku, pis był ale nie dał się złapać, tak przestraszony... Urząd miasta zadzwonił do Stożka, ten po dłuższej chwili przyjechał wraz ze swoim ojcem, miał hak do wyłapywania a ojciec strzykawkę by psa otumanić... Pies złapać się nie dał a Stożek na mnie krzyczał, mam to nagrane na dyktafonie, powiedział ze nie bedzie przyjeżdzał na jakieś tam widzi mi sie... kiedy powiedziałam że to nagrywam- kazał wyłączyć dyktafon twierdząc że będę miała problemy... Panie Stożku- czekam z niecierpliwością... ciekawe kto ma lepszego asa w rękawie... P.S. kazałam mu sobie przeczytać na limanowa.in jak go bardzo szanują...
Ze swojej strony proszę moderatorów by nie usuwali mojego komentarza, wiem że mogę ponieśc konsekwencje jednak się ich nie boję... zobaczymy kto bedzie mieć mocniejsze argumenty, ja czy pseudo wetrynarz :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-21 15:00:10
W dalszym ciągu nie jest schwytany pies, ja bede krążyła i go szukała... za wszelką cenę... przygarnę go do siebie a potem spróbuje poszukać mu domku...

Dobrze by było gdyby tą sytuacją ktoś się zajął, służę nagraniem... Tak weterynarz nie ma prawa podchodzić do zwierząt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Methodological 2013-11-21 16:06:54
averynicegirl
To o tych oczyszczalniach i lancuchach, to prawda ? Jakos ciezko mi w to uwierzyc, bo:

"Dnia 01.01.2012 r. weszła w życie nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt:


Art. 9. 1. Kto utrzymuje zwierzę domowe, ma obowiązek zapewnić mu pomieszczenie chroniące je przed zimnem, upałami i opadami atmosferycznymi, z dostępem do światła dziennego, umożliwiające swobodną zmianę pozycji ciała, odpowiednią karmę i stały dostęp do wody.

2. Zabrania się trzymania zwierząt domowych na uwięzi w sposób stały dłużej niż 12 godzin w ciągu doby lub powodujący u nich uszkodzenie ciała lub cierpienie oraz niezapewniający możliwości niezbędnego ruchu. Długość uwięzi nie może być krótsza niż 3 m.

Złamanie powyższych zakazów jest wykroczeniem ściganym z oskarżenia publicznego, zagrożonym karą aresztu lub grzywny.

Jeśli widzisz zabiedzonego, chudego albo chorego psa na łańcuchu - INTERWENIUJ.

Powiadom policję, Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz najbliżej działającą organizację społeczną, której statutowym celem działania jest ochrona zwierząt."

http://www.obrona-zwierzat.pl/interwencje/zerwijmy-acuchy.html

W kwestii psa, o ktorym jest ten topik, sprawe nalezy zglosic do Glownego Inspektoratu Weterynarii. Ten organ zajmuje sie lamaniem ustawy o ochronie zwierzat. Sam od siebie sie nikt nie zajmie ta sprawa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-21 17:06:55
Methodological- "Jeśli widzisz zabiedzonego, chudego albo chorego psa na łańcuchu - INTERWENIUJ."...
Była interwencja ale pseudo weterynarz Stożek ma to głęboko w d... dał psu karme z lekiem, ten zjadł po czym uciekł... Szukałam go wszędzie, pytałam ludzi czy nie widzieli, ponoć ktoś potrącił go ale ja nie widziałam śladów hamowania, jeszcze zaraz pójdę na policję a z panem Stożkiem spotkam się w sądzie... To nie jest osoba na odpowiednim miejscu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-21 17:21:14
Doriska jesteś wielka:)
Methodologikal, nie bardzo rozumiem twoje wątpliwości, poniżej fragment tekstu z tematu schroniska dla zwierząt.

Re: schroniska dla zwierząt
2013-11-04 19:17:25 "Jeśli zaś chodzi o bezpańskie psiaki mieszkające w Dobrej to jedyne co moge zrobić i robię to dokarmiam je oraz przynoszę wodę."
Mimo wszystko uważam, że lepsze takie rozwiązanie, niż żadne.
Doriska chyba miała okazję przekonać się jak wygląda opieka nad tymi zwierzakami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-21 18:43:49
Ludzie sprawa przerosła jakiekolwiek moje wyobrażenia o pomocy dla tego zwierzaka. Nie będziemy z Doriska szczegółowo opowiadać o tym co tutaj się dzisiaj stało w każdym bądź razie zostałam oszukana i wykorzystana przez pseudo weterynarza!!!!! Zobaczymy co w Urzędzie Miasta jutro na to powiedzą bo w dzisiejszych telefonach byli bardzo chętni do pomocy. Niestety pozostaje wiara, że pies przeżyje i wróci i sami mu jakoś pomożemy. To jest chore, że znajdują się ludzie reagujący na takie sytuacje, chcący pomóc a wygląda to tak jak wygląda. Naprawdę każdy kto spojrzałby w błagalne i przerażone oczy tego psa chyba zobiłby to samo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
jeden1 2013-11-21 18:47:56
No Doriska-jesteś szatańsko wielka.Padam przed Tobą krzyżem tym razemhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
jeden1 2013-11-21 18:49:39
Misia również!!!!!!!!!!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-21 19:53:21
Wróciłam z policji teraz... Boże coś w tym kraju trzeba zmienić... zeszedł do mnie Pan z Kryminalnego, i od razu z zapytaniem : o co chodzi? Nie dałam się, powiedziałam że chce złożyć zeznania... tak też zrobiłam, Pan widząc iż zaczełam płakać z bezradności zaczął być miły ale za bardzo nie wiedział jak ma mi pomóc... Zeszliśmy do dyżurki, tak dyżurujący policjant zadzwonił do pseudo weterynarza - Stożka! Zachciało mi się śmiać , UM zwala winę na Stożka, Stożek na UM... powiedział że pracuje dla nich dorywczo, ej Panie Stożku- głowa boli, dobrze że mam nagranie i jestem w stanie złożyć wniosek z powództwa cywilnego iż pan nie dopilnował psa...

Co jeszcze- kazał przekazać policjantowi że gdyby ktoś widział psa na lekach to niech da mu znać... to jakaś k... paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale tego nie zostawie tak, oj skończyło się a Ci którzy mnie znają wiedzą że jestem do różnych rzeczy zdolna... Stożek nie wypełnił obowiązku w trzymaniu psiaka, nie miał prawa dopuścic do tego by pies uciekł!!!

Drogie Panie w UM, wiem że bardzo mnie nie lubicie ale jutro się spotkamy, zobaczymy co zwłaszcza jedna będzie mi miała do powiedzenia! Pewnego dziennikarza też zawiadomiłam i pomoże mi... Niech cała Polska dowie się gdzie mieszkamy, co to za kraj by tak bezbronne zwierzeta traktować!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-21 20:44:16
Doriska, szacun ode mnie. Nie mieszkam w Limanowej, ale kibicuję Ci z całego serca, bo mnie też krew zalewa jak "procedury zostają zachowane" a człowiek, zwierzę- cierpi albo umiera. Dość tego, to znaczy że procedury są do odbytu! Piszcie na bieżąco co w tej sprawie, jak psiak się znajdzie to mu pomożemy sami, znajdziemy mu dobry dom. Ale masz rację, to nie wystarczy, to jeden pies, a co z resztą, co ze skalą całego problemu???
Obejrzałem kiedyś wstrząsający film, jak wyłapywane na Ukrainie psy żywcem były mielone w śmieciarce...Śmierć w męczarniach w tle, a na pierwszym planie rechot obsługi... Tego chcą nasi rządzący przez te idiotyczne, krzywe ustawy i "procedury"??? Bo że niewiele brakuje, to widać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-21 21:43:28
Szlag... Jak nikt go nie weźmie- powiększam stado do 5...czyli żona mnie zabije(na bank!),(porzuci??- niepotrzebne skreślić), a mój ostatnio przygarnięty nabytek, czyli pies rasy hmmm.. niezwykłej :-) będzie zachwycony kimś do opiekowania się, lizania, oprowadzania po łąkach. No cóż...czekamy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 08:05:32
Czekajcie cierpliwie, ja zaraz idę do UM, mam przygotowane pismo, jezeli pies ten się nie znajdzie- Stożek odpowie, tego nie podaruje by nieudacznik chodził z hakiem i mówił ze nie bedzie przyje na nasze widzi mi sie... mam to nagrane... Jzeli panie nie beda ze mna chciały rozmawiac- wówczas dzwonie na policje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-22 10:33:29
Jak się rozwija sytuacja?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-22 10:56:09
@DORISKA ależ TY masz ikry jak 18!!!I oczywiscie czułe serce jak zakochany ......(tak jak w piosence)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 14:13:52
Witam Was, sytuacja jest następująca, Panie w UM były przygotowane na moje spotkanie, jedna jak przyszłam- od razu wyszła, nie dziwie sie, po co nerwy tracic, kobieta w ciąży więc lepiej stresu zaoszczędzić...
Druga natomiast rozmawiała przez tel.o mnie, ze sie awanturowałam wczoraj ze Stozkiem, ze to, ze tamto... szkoda słów... Grzecznie zapytałam czy zna przebieg rozmowy a jeżeli nie to udostępnie nagranie... Zaczeła wymyślac ze chcą psu pomóc i nie ma sensu się kłócić... Zaznaczam ze byłam bardzo spokojna! Powiedziałam że powinni zmienic weterynarza bo ten się nie nadaje, nie umie wychwycic jednego psa, po czym stwierdziła ze ze Stożkiem mają do końca roku podpisaną umowę... też mi coś... Zadzwoniła do niego bo pies wrócił i chodzi między blokami, stwierdziłam iż ja ide tam gdyż jak przyjedzie wzywam patrol, chciałam by policjanci zobaczyli jak nieudolny pan chwyta psa... niestety do tej pory się nie pojawił a pies już 7 razy był pod blokiem... jest tak przestraszony ze nie pozwala się nawet pogłaskać, ale ja tego nie zostawie, tvn24 jest zainteresowany tą sprawą a najciekawsze jest to jak pies zwiał mu z lecznicy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 14:19:48
Dodam jeszcze że jak wychodziłam z UM, Pan zastępca burmistrza ZON nawet mi się ukłonił, to była niespodzianka jak ja tak po nim jadę pod artykułami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cons 2013-11-22 14:25:01
brawo Doriska! tez nie jestesmy z Limanowej ale duzo osob Cie podziwia i trzyma kciuki, moze wkoncu Tobie sie uda zrobic z tym porzadek!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 14:36:50
Gdyby miało to się skończyć w wydziale karnym- tak zrobię... Tyle tylko że sąd Limanowski będzie wyłączony więc skończą się układziki a zacznie sprawiedliwość w końcu być na tym świecie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-22 16:06:03
Proszę Was bardzo o informacje o rozwoju sytuacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
emka 2013-11-22 17:07:22
Doriska uwielbiam Cię! :-* jakbyś potrzebowała wsparcia, to pisz na priv. Trzymam kciuki!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 19:13:57
Psa nie ma, Stożek się nie pojawił dzisiaj a miał przyjechać... Pani w UM w perfidny sposób mnie okłamała, chociaż i tak jej nie wierzyłam iż chcą pomóc, to tylko gadanie bo bała się konsekwencji. A jak jej powiedziałam ze jak Stożek przyjedzie to dzwonie po patrol- to powiedziała mi po co robić zamieszanie... czasami ono jest potrzebne...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Methodological 2013-11-22 19:21:12
Sluchaj Doriska obawiam sie, ze winne tutaj moze byc miasto. Wydaje mi sie, ze problem moze byc glebszy i skupianie sie na lekarzu moze nie dac efektu, o jaki chodzi. Pomijam Wasza polemike i ucieczke psa. Pisalas, ze on pracuje "dorywczo dla UM" - byc moze tak wlasnie jest. Podalem Ci pewna droge, ktora jest pierwsza faza. Potem jest sad administracyjny za niewywiazanie sie z ustawy. Jak widac z postow gmina prawdopodobnie tez sie z niej nie wywiazuje lub nawet ja lamie.

Z tego co kojarze co roku powinny byc jakies sprawozdania o stanie psow oraz pomysly na rozwiazywanie ewentualnych problemow.


Do tego dochodza psy walesajace sie po gminach i ostatnie zagryzienie owiec przez takie psy. Kazdy olewa sprawe a psy hasaja. Powiem wiecej czesto mozna spotkac ludzi, ktorzy chodza ze swoimi pupilami bez smyczy. Bywa, ze po zwroceniu uwagi nie ma reakcj lub uslyszy sie "ale on nie gryzie". Niestety jest wielu ludzi bez wyobrazni.

Mam nadzieje, ze ten temat cos zmieni w sytuacji naszych lokalnych psow oraz ze sprawy z nimi zwiazane beda powaznie traktowane.

Na koniec cos z Kanta dla naszych wlodarzy

"Możemy sądzić serce człowieka według tego jak traktuje on zwierzęta"

I cos ze mnie

Mozemy sadzic serce wlodarzy wedlug tego jak traktuje on swoich wyborcow.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 20:10:11
Tyle tylko że przy mnie pani z UM dzwoniła do Stożka, on się nie raczył pojawić bo kwitłam koło bloku jak idiotka a pies przychodził cały czas... Rozmawiając z innym weterynarzem, powiedział iż Stożek ma obowiązek go wychwicic a nie nam to kazac zrobić- takie wczoraj padły słowa z jego ust gdzie wszystko mam nagrane jak krzyczał do dyktafony ze nie bedzie co 5 minut na nasze widzi mi się przyjeżdżał... zresztą wiele padło ostrych słów a jak powiedziałam ze to nagrywam to kazał mi natychmiast wyłączyć dyktafon bo bede miała problemy, ja odpowiedziałam że chyba on wieksze i przestał ze mną rozmawiac a jego ojciec powiedział iż dobrze ze mnie pies nie pogryzł i dodał "miłosniczko psów"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Methodological 2013-11-22 20:40:13
W sytuacjach stresowych mozna powiedziec rozne rzeczy. Ludzie sa tylko ludzmi i kazdy popelnia bledy. Przypuszczam, ze doszlo do spiecia i do wymiany nieprzyjemnych slow, ktorej mozna bylo uniknac. Widze, ze bardzo emocjonalnie podchodzisz do sprawy i poniekad nie dziwie Ci sie. Pewnie kazda ze stron ma swoje argumenty, ale nie chce tez, zeby kogos za bardzo skrzywdzic. Ludzie bywaja okrutni i czesto ciesza sie cudzym niepowodzeniem. W mojej opinii problem lezy w innym miejscu - ten prawdziwy problem. Tutaj masz opis sprawy, ktora staralem sie nakreslic od poczatku tego tematu:

http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,13012938,Samorzady_traktuja_ochrone_zwierzat_per_noga__Pierwsze.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 20:52:18
Okrutny jest Stożek, wyzuty z wszelkich uczuć, z wszelkich... On jeździł samochodem a my jak wariatki biegałyśmy 4 godziny poszukując psa któremu Stożek w karmie dał lek, i jeszcze kpił z nas... Podły, bez uczuć człowiek!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-22 21:24:14
ile was było?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 21:40:12
ile nas było? po tym jak pies zjadł karmę z lekiem i zwiał szukałyśmy go we trzy... Stożek jeździł samochodem z ojcem ale zaraz zrezygnował, nawrócił i pojechał do domu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-22 21:47:29
zaskoczona telefonem ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
jeden1 2013-11-22 21:52:20
Może Pan TOP przyjdzie z pomocą i zrobi jakiś artykuł o podejściu urzędników wszelkiej maści związanych ze sprawą pieska i osób walczących o jego życie?Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 21:56:40
to Ty do mnie dzwoniłeś pytając czy jestem w UM? Jak tak to byłam, już siedziałam na krzesełku i czekałam aż szanowna pani zakończy rozmowę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 22:01:10
jeden1- jest dziennikarz który chce sie zając tą sprawą z tvn24... tylko tak przydało by się zdjęcie psiaka...

Ja w UM postawiłam warunek: jest to na piśmie, mają psa zaszczepić, przebadać, odrobaczyć, zrobić badania krwi i szanowny pan Stożek ma mi dać zaswiadczenie ze pies jest zdrowy, wówczas wezmę go póki nie znajdzie się dla niego dom...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-22 22:12:42
Cała ta historia plus artykuł, do którego link podał Methodological, jasno pokazuje, że ta ustawa to kolejny gniot, który wyprodukowano, bo zapewne Unia przykazała, a nie powstał po to, żeby w sposób rzeczywisty rozwiązać problem. Dopóki nie będzie pieniędzy na schroniska, na sterylizację, dopóki czipowanie zwierząt nie stanie się powszechną metodą ich identyfikacji, dopóki kary za znęcanie się nad zwierzętami będą symboliczne albo żadne- będzie można wyrzuć psa, bo się znudził, utopić kociaki, bo się kocica rozmnożyła, powiesić psa na łańcuchu bez dostępu do wody i karmionego jak się przypomni państwu, przywiązać w lesie do drzewa i skazać na straszliwą śmierć. Ktoś zasugerował dobry pomysł. Zamiast bezużytecznej straży miejskiej- powinna powstać jednostka policji dla zwierząt. Kilka osób, samochód przystosowany do przewozu i wyposażony w stosowne akcesoria do łapania i inne potrzebne rzeczy plus uprawnienia dla tej ekipy do nakładania wysokich kar na bydlaków, którzy krzywdzą naszych braci mniejszych. Tylko co dalej??? I tu jest rzeczywiste wąskie gardło tego scenariusza...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-22 22:20:34
cortez- jak zaczną ponosić odpowiedzialnośc może się zmieni... popieram by powstała jednostka policji dla zwierząt... straż miejska nie jest potrzebna... szkoda słów jak oni pracują...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-22 22:53:56
Tak myślę, czy nie dobrym pomysłem byłby odgórny wymóg, żeby na terenie każdego powiatu działało schronisko, przyjmujące zwierzęta z tworzących ten powiat gmin i oczywiście współfinansowane przez gminy i miasta, leżące w granicach powiatu. I jeszcze jedno, znajomi w Stanach mają dzieciaki w wieku szkolnym i opowiadali, że szkoły organizują wolontariat wśród młodzieży. Dzieciaki mogą wybierać, czy chcą pomagać np. w schroniskach dla zwierząt( wyprowadzanie zwierzaków na spacery, czyszczenie klatek, karmienie i inne drobne czynności), w szpitalach ( np czytanie książek chorym na nowotwory dzieciakom), w ochronie środowiska, integracji z niepełnosprawnymi itd. I W DOBRYM TONIE wśród młodych jest przynależność do takich ekip. Dlaczego u nas nie można w taki sposób, najbardziej skuteczny- edukować dzieci i młodzieży???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-22 22:59:56
Nie porównuj nas do takiego dzikiego kraju, u nas to już było i się nie sprawdziło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Methodological 2013-11-22 23:00:36
Mam prosbe do redakcji protalu o zajecie sie sprawa psow w naszym powiecie. Mysle, ze miasto i gimna moglaby w tej kwestii wspolpracowac i zbudowac kojce oraz ewentualne wybiegi dla psow. Moze czesc firm limanowskich wspomoglaby inwestycje. Gdybym wiedzial, ze jakas firma pomaga psiakom, to w pierwszej kolejnosci bym tam kupowal - przypuszczam, ze nie tylko ja.

Jaka karme dostaja te psy z oczyszczalni ? Mozna by sprobowac pogadac z producentem lub hurtownikiem i zorganizowac dla tych psow kompletna karme przynajmniej ze sredniej polki i w dobrej cenie (czytaj lepszej niz na popularnym portalu auckcyjnym).

Jakis kontrolny artykul, co jakis czas, z fotorelacja oraz kontem bankowym, na ktore moznaby wplacac pieniadze dla naszych psow, pomoglby odciazyc budzet miasta/gminy i trzymac psy w dobrej kondycji.

Dodatkowo warto miec na uwadze jeszcze to:
http://polska.newsweek.pl/schroniska---seryjni-mordercy-psow,103656,1,1.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-23 00:09:03
Mój przedmówca proszony o wybaczenie, link do artykułu bezcenny, ale pozwolę sobie umieścić tutaj fragment tego wstrząsającego dokumentu dla tych, którym wydaje się kolejnym jałowym raportem:

"Schronisk samorządowych – gminnych, powiatowych czy miejskich – jest mało, zaledwie KILKA w całej Polsce. Między innymi dlatego, że to spora inwestycja: koszt założenia porządnego schroniska z zakupem ziemi i całą konieczną infrastrukturą to od pół miliona do nawet miliona złotych. A przecież jeszcze trzeba to utrzymać. No i każda afera staje się od razu kłopotem politycznym – grozi przegranymi wyborami samorządowymi. Po co się w to ładować? Tym bardziej że ustawa o ochronie zwierząt nie wymaga od samorządów, by budowały własne schroniska. Mają jedynie NIESPRECYZOWANY obowiązek wyłapywania i zapewnienia opieki bezdomnym zwierzętom . Gminy wolą więc zlecać tę opiekę podmiotom zewnętrznym.
W ten sposób schroniska dla bezdomnych zwierząt w Polsce stają się – wbrew nazwie – zakładami likwidacji zwierząt, należącymi do branży gospodarki odpadami (!!!!!!!).
Pod pozorem zapewniania opieki wyciąga się z budżetów gmin setki tysięcy złotych na wyłapanie psów, o których często wiadomo z góry, że będą w schronisku skazane na śmierć (!!!!!). Gminy płacą bowiem za pozbycie się zwierzęcia, a nie za opiekę nad nim (!!!!!!). I to płacą często byle komu. Według NIK 44 proc. gmin nie określiło wymagań, jakie powinien spełniać przedsiębiorca prowadzący schronisko, a ponad jedna trzecia zlecała odławianie bezdomnych zwierząt przypadkowym firmom albo nawet prywatnym osobom. Bywa, że psy trafiają nie do schronisk, ale do przytulisk albo tzw. hoteli. Ta zmiana nazwy ma znaczenie, bo pozwala na działalność poza kontrolą Inspekcji Weterynaryjnej, czyli w praktyce poza jakąkolwiek kontrolą.
CZĘSTO PSY MORDUJE SIĘ, NIM W OGÓLE TRAFIĄ DO SCHRONISKA.
TAK JEST NAJTANIEJ(!!!!!!!). Na przykład w Skierniewicach radni uchwalili regulamin utrzymania czystości na terenie miasta, zgodnie z którym każdy pies pozostający bez opieki w miejscu publicznym jest zwierzęciem nadmiernie agresywnym i jako taki może zostać uśpiony (!!!!!!!!!). Na podstawie tego zapisu w ostatnich dwóch latach uśpiono 400 zwierząt, 98 proc. wyłapanych(!!!!!!!!).

Nie wiem z jakimi odczuciami, uczuciami Wy czytacie ten tekst, ale ja z podobnymi, jak oglądałem film z mielenia psów żywcem.... Barbarzyństwo w czystej postaci w majestacie prawa. Nie rozumiem tylko jednego... Czy jest możliwe, że wśród radnych tych gmin, a jest to kilkanaście przecież osób, nie znalazł się ANI JEDEN, który by powiedział NIE!!!!!!!!!!! Widać nie, skoro "ustawa" weszła w życie.... A raczej w śmierć....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-23 00:13:01
A jeżeli jest możliwe, że wszyscy podnieśli łapska do góry na TAK, to dlaczego nikt im na te łapska nie patrzy????
I dlatego Doriska szacun po raz kolejny, że Ty patrzysz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 00:18:33
Nie oddam tego psa, nie oddam!!! Sama go złapie nawet za cene gdyby miał mnie pogryźć... Koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-23 08:32:34
Jak duży ten pies?
Jak niewielki to mam żywołapkę, którą używałem do wyłapywania kotów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-23 10:49:32
Cortez zgadzam się z Tobą w 100%. Usiłujemy z Doriską zrobić coś w tej sprawie ale jest jak jest ;/ po prostu ten kraj jest chory !!! To samo wczoraj powiedziałam Pani w UM,że może trzeba zacząć coś robić i zmieniać wszystko w tej sprawie. Począwszy od edukacji dzieci ( żeby się kształtowało nowe pokolenie ) po konkretne działania. To powiedziano mi, że urzędnicy tego robić nie będą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 11:09:18
Jest artykuł wiec sobie przeczytajcie jak Stozek broni swojego "tyłka"... Dla mnie to pseudo weterynarz! Mojego psa by dawno nie było gdybym nie dowiedziała się o innym wecie, bo leczył go nie na to co powinien i tylko grubą kasę brał...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
mofix 2013-11-23 11:40:27
Ja rozumiem ,że pies to tez istota i trzeba mu pomóc ale skoro on tak ucieka to może nie chce waszej pomocy.Tyle zamieszania z psem a pewnie jak jakies dziecko było by bezdomne albo dorosły człowiek to nikt by sie nim nie zajoł twierdząc jeszcze ,że to pewnie jakis pijak.Odrazu zgłoscie sprawe do UWAGI albo INTERWENCJI.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
PasazerLinii7 2013-11-23 11:53:47

(...) Ludzie nie mogą się doprosić prawidłowej opieki zdrowotnej - ale dla kundla ma być ambulans wraz z ośrodkiem zdrowia.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-23 12:42:37
Mofix, PasazerLinii7,
miałam nadzieję, że nie przeczytam już postów takich jak wasze. Sądziłam, że mentalność ludzi ewoluowała, zwiększyła się empatia.Mofix widziałeś w Limanowej bezdomne, głodne, żebrzące dzieci? Co za kraj, szkoda, że nie istnieją domy dziecka, rodzinne domy dziecka, opieka społeczna.Przydałyby się też telefony alarmowe, pogotowie ratunkowe...Dobrze, że mamy chociaż straż miejską, bez niej nie poradzilibyśmy sobie.
W jakim ty świecie żyjesz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
mofix 2013-11-23 13:36:34
PasazerLinii7 masz racje;)
averynicegirl; to ,że może w limanowej nie ma dzieci żebrzących to nie znaczy ,że do takich sytuacji nie ma w Polsce i to raczej ja moge zapytac w jakim ty swiecie żyjesz.Ale cóż życze powodzenia w szukaniu uciekajacego psa,chociaz ten stres może negatywnie wpłynąć na psa.Pies się z wami bawi jak "w kotka i myszke" pewnie jakby sie umiał smiać to by parsknoł smiechem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 14:13:34

Pies sie nami nie bawi... Ucieka po tym jak go wterynarz schwycił... i błaga swoim spojrzeniem o litość...

(...)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-23 15:58:04
@Doriska
„Pies sie nami nie bawi... Ucieka po tym jak go wterynarz schwycił... i błaga swoim spojrzeniem o litość... „

Jeżeli to taki kundelek wysokości na oko 40-50cm.Brudny biały(szary-żółty) z bardzo jasno brązowymi łatami(jechałem samochodem chwilkę temu) to go widziałem na moście koło krytego basenu na ZA i nie wyglądał na smutnego. Wręcz przeciwnie wąchał tyłek innemu psu i machał ogonem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 16:56:25
Oczywiscie ze go nagrałam a nagranie to pojawi sie na moim profilu FB... trzeba przestrzegać ludzi przed takimi weterynarzami... Co do UM- nie awanturowałam się, byłam bardzo spokojna, panie wiedziały ze przyjde i sama jedna chciała załagodzić wszystko mówiąc iz mozna to załatwic polubownie... można, można... tyle tylko ze zaraz po tym poszłam pod blok o czym wiedziała bo do Stożka dzwoniła ale ten nie raczył sie pojawic... biedny pies z ukrycia obserwował... bo stałam zaraz koło karmy którą rozsypałam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 17:31:45
Nie mogłam zabrać psa gdyż UM był powiadomiony... nie wiadomo czy pies jest zdrowy- trzeba go przebadać! Ja w oczach r. nie mam... Poszłam do UM by mi powiedzieli co nadal zamierzają z tym problemem zrobić! Co do weterynarza- już pisałam, to jego święty obowiązek... doucz się troszkę a potem wypowiadaj...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-23 18:03:36
Proponuję dać już spokój. Ja psa znalazłam, podjęłam działania, niestety nie udało się do tej pory pomóc;/ nic na siłe. Pozostaje nadzieja, że jakoś sobie sam poradzi albo ktoś go przygarnie. A Wy ludzie przestańcie się już nawzajem obrażać bo komentarze przestają dotyczyć tematu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 18:07:59

Pies sobie sam nie poradzi jak ludzie nie pomogą, ja się przyłączyłam do akcji i nadal bede go szukała... Z jakim skutkiem- nie wiem... Wiem że idzie zima, to każdy wie i pies zamarznie...

(...)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-23 18:44:07
Cortez i wszyscy zainteresowani,chciałabym podjąć temat wolontariatu, o którym wspomniałeś. Uważam, że masz mnóstwo świetnych pomysłów. Może stworzylibyśmy organizację, stowarzyszenie wspierające okoliczne gminy, które próbują pomóc bezdomnym zwierzakom i organizują im lokum na oczyszczalniach? Zbliża się zima, możnaby pomóc tym zwierzakom, nie ma nawet ogłoszeń w sieci, że czekają na adopcję. Co wy na to?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 19:04:10
Ja jestem za... Zmykam teraz zobaczyc czy nie ma pieska koło bloku, bede potem...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 20:06:39
Psa nie ma ale Panie w pierwszym bloku będą wszystko robić by go wychwycić... był ponoć dzisiaj, zjadł szybko i uciekł...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-23 20:25:14
Dzięki za informacje Doriska.
Proponuję spotkanie w wybranym przez was miejscu, przy kawce. Może jutro po południu? Chętnych do omówienia sytuacji bezdomnych zwierzaków serdecznie zapraszam. Jeżeli macie pomysł gdzie i o której piszcie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-23 20:39:27
Ok, nie ma problemu, ja jestem dostepna jutro cały dzień :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-23 20:53:56
Super:)Może jutro o godz.15 w knajpie pod parkiem, w pobliżu Muzeum?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-24 13:59:03
Obawiam się, że nasze dzisiejsze spotkanie się nie odbędzie.
Jeżeli jednak ktoś chciałby wziąć udział w tworzeniu grupy pomagającej zwierzakom w potrzebie zapraszam do działania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-24 14:21:12
Ludzie zbyt szybko rezygnują, a panie z UM mogą się wówczas tylko cieszyć...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-24 14:40:38
Moim zdaniem to pies sie wystraszyl, wiec sie nie dziwcie, ze sie nie daje zlapac. Moze zostawcie go w spokoju. Dajcie jedzenie, picie na zmiane a uspokoi sie troszke i nabierze wiecej zaufania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-24 14:48:20
Pies nie daje się złapać nieudolnemu weterynarzowi, raz został przez niego złapany i po poru godzinach wypuszczony... Z nadzieją jeszcze że nie wróci pod blok! A on cały czas to robi, tylko jak ktos wyciąga rekę do niego to wówczas zwiewa. A nieudacznik powinien go wychwycic a nie kłamac iz to społecznie robi... Chodził jak żółw z hakiem koło bloku a za nim ojciec ze strzykawką, istna komedia i ciągle do mnie podchodził :"prosze wyłączyc ten dyktofon bo bedzie miała pani problemy", jak chciałam cokolwiek powiedziec o jego pracy lub leczeniu mojego psa, bał się ze mieszkańcy usłyszą i kilka razy było " jeszcze jedno słowa a bedzie miała pani problemy"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-24 15:24:37
A wystarczylo psa zlapac, zbadac czy nie jest chory, odrobaczyc, wstawic ogloszenie, ze szuka domu. Jezeli sie nikt nie zglosi psa odwiezc poprostu do schroniska.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-24 15:32:39
Pies został złapany, zabrał go pseudo weterynarz po czym wypuścił... Ja oferowałam pomoc, chciałam go zatrzymać po odrobaczeniu, zbadaniu, zaszczepieniu, póki nie znajdzie się właściciel... UM ma podpisaną umowe ze schroniskiem w Nowym Targu, ale sie płaci za każdy dzień pobytu psiaka więc mają to w nosie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-24 15:43:48
tak też zrobiono, podjęłam działania aby po psa przyjechano, sama zaoferowałam, że będę na własną rękę szukać mu domu a jak nie to miał zostać odwieziony do schroniska. Na samym początku pies się niczego nie bał, złapałam go bez większych problemów weterynarzowi niestety nie zdążyłam zrobić mu zdjęć;/ no ale pies już na drugi dzień był znowu pod blokiem. A ze jest wystraszony to wygląda to teraz tak jak wygląda. I to się tu wszystko rozchodzi, że to już tyle trwa i nie wiadomo jak najlepiej ten problem rozwiązać bo w tym momencie ciężko jest go złapać;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-24 16:08:24
Rozwiązać problem ma Stożek, bo to on jest winny za wypuszczenie psa... Niech przyjedzie i weźmie ze sobą posiłki bo biegać za bardzo nie umie... Oszukują kobiety w UM i on, bo to robi za pieniądze które UM mu daje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-24 17:43:13
Jutro te panie ktoś odwiedzi, tyle ze nie bedzie jak było w piątek ze mną, chciała załagodzic sytuacje, powiedziała ze lepiej to zrobic polubownie, wykonała 3 tel. po czym poszłam pod blok i jak ta wariatka stałam aż wielmożny wet.się zjawi... to się grubo pomyliłam... ale... ale... pożyjemy, zobaczymy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-24 18:07:22
Szkoda, że psiak nadal gdzieś błądzi. Jutro w nocy temperatura ma być już ujemna:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-24 18:40:01
Jutro to ja pod blokiem bede i na moich oczach ma Stożek psa wychwycic... od tego jest... a nad blokiem- policja, szybko bedzie radiowóz mógł zjechac...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cons 2013-11-24 18:41:39
PasazerLinii7 nawet nie zdajesz sobie sprawe jak malo wiesz, z pewnoscia jestem bardziej wyksztalconym czlowiekiem od Ciebie. Poza tym uwazaj bo niewiele brakuje zebys musial przepraszac mnie (i nie tylko) za obraze na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
jeden1 2013-11-24 19:18:49
Ja mam cały czas nadzieję że piesek znajdzie kochających go ludzi.Osobom zaangażowanym wytrwałości i spokoju ducha życzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-24 19:27:50
Piesek jest ładny i na pewno znajdzie się dla niego dom, tylko trzeba go wychwycic a już jest tak przestraszony :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-25 19:20:09
Aż specjalnie założyłem konto na portalu, bo nie można nie zareagować na tak chamskie wpisy jak PasazerLinii7. Ja nie wiem, gdzie się tacy ludzie rodzą, ale...wypadałoby się ugryźć w język, bo nie wiadomo jak taki osobnik zareaguję na brutalną prawdę o sobie. Jak widać, jest zdolny przypisywać swoje cechy i zachowania innym osobą. Zapewne stosuje taktykę: kop albo sam zostaniesz skopany, bo wie, że zostałby skopany za swoje zachowanie. Skąd się bierze w ludziach tyle nieuzasadnionych jadu i agresji wobec innych? Może chodzi o to, że nie znosi ludzi, którzy inaczej patrzą na świat. Wie, jaki jest, więc chce sobie dodać wartości wmawiając innym, że to z nimi jest coś nie tak. Naprawdę, żal mi czytać takie posty, a gość jest tak bardzo pewny siebie i swoich racji. Ja bym się zapadł pod ziemię, gdybym coś takiego napisał.
Tak, tak, pod względem biologicznym, to człowiek również jest zwierzęciem. Dlaczego więc weterynarze nie usypiają ludzi? I pewnie jeszcze te owady są wyprowadzane na smyczy i merdają ogonem na widok pana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-25 19:32:58
Chodziłam ponad godzinę za pieskiem, szukałam na ul.Marka, Andruszkiewicza, Marszałkowicza... Znalazłam go na tej ostatniej ulicy, lezał w trawie, cały się trząsł... Kiedy zbliżałam się do niego- był przerażony i zwiał na Zygmunta Augusta... On zamarznie jak tak dalej pójdzie... Myślę że Stożek powinien go szukać ale o tym człowieku to szkoda mówić :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-25 21:10:38
@chłop
zgadzam się z tobą.

Z tego co wiem zwierzęta potrafią wyczuć zamiary człowieka. Jednym dadzą się pogłaskać bez problemu innym odgryzą rękę. Dlaczego więc pies ucieka przed wszystkimi którzy chcą go usilnie złapać hmm...?
Nie sądzę by była to wina tylko jednego Pana na którego tutaj wszyscy nagadują(i nie to żebym go bronił bo go nawet nie znam).
WG mnie wyżalanie się tutaj i nagadywanie/obgadywanie/obrażanie innych do niczego nie prowadzi i nie rozwiązuje problemu a nawet nic nie wnosi do tematu.
Bezpańskie psy i koty zawsze były są i będą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-25 21:41:26
Szanowni Państwo,
A gdyby czas spędzony na forum poświęcilibyście na poszukiwania naszego bohatera (a sporo jest osób biorących udział w tej dyskusji-nie dialogu)?Jak sądzicie czy problem nadal by istniał? To żenujące, że do tej pory nie udało się pomóc temu psiakowi. Jutro proponuję AKCJĘ ŁAPANKA od godziny 16.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-11-26 17:05:59

Na osiedlu Zygmunta Augusta w okolicy 1 bloku leży na trawie pies, nie wiem czy jest ranny bo nie wstaje a boje się sprawdzić bo nie wiem jak zareaguje. Widać że pies jest przestraszony. Czy ktoś wie do kogo ewentualnie można zadzwonić żeby ktoś go przygarnął i pomógł znaleźć nowy dom jeśli właściciel się nie znajdzie . Żal mi tego zwierzaka, jest zimno. Sama bym go wzięła ale mam psa w domu, który nie toleruje innych psów;/

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
ABS0LLUT 2013-11-26 17:10:43

Zgodnie z zapowiedzią, po usunięciu *bluzgów* itp. (a było ich sporo z obu stron) przywracam temat, kończąc ostatnim merytorycznym komentarzem ze zdublowanego wątku.

@bearchen napisała:

"A co pieskiem z Z.A.
Widzial go ktos jeszcze dzisiaj? Trzyma sie jakos?

Powroccie do tematu."

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-26 18:06:34
O hahahahahaha. Nie no, bo zaraz będę się tarzał ze śmiechu, nagram to i wrzucę na youtube. Zapowiedź to ja widziałem na forum odnośnie artykułu, a ten temat był po prostu skasowany.
Usunąłeś bluzgi? O chwała ci, tylko jeszcze musisz stosować ogólną definicję, a nie taką, że kasujesz posty, które cię bolą.
A gdzie dzisiejszy temat. Też skasowałeś, bo ci masoni kazali? Czego ty się tak boisz? Niepochlebny post na twój temat, to już do kosza? Co za standardy. Tak, teraz się okazało, że przywraca temat, ale jakoś nie było mowy o tym wcześniej. Nie rób wody z mózgu, a z siebie...
To też usuniesz? To jest wg ciebie post z bluzgami? Skoro usunąłeś moje inne posty, to rozumiem, że ten też usuniesz. Zanim to zrobisz, wiedz, że kopiuje jego treść i będę go wstawiał za każdym razem,gdy go skasujesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
ABS0LLUT 2013-11-26 18:21:26

Człowieku, pisz na temat psa, bo o nim jest ten wątek.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 19:26:18
Pies nie żyje, widziałem dzisiaj zwłoki. Ktoś go po prostu bezlitośnie zastrzelił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-26 19:32:10
Co Ty @dyskryminator piszesz??
Jak to zastrzelil?
8o 8o 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-26 19:46:51
dyskryminator- błagam Cię...
Pies żyje, ale jestem zrozpaczona, było 4 użytkowników, szukaliśmy go od 16... Zadzwoniłam na policję... Radiowóz przyjechał, pies jest bardzo w złym stanie... On nie przeżyje, jest coraz to zimniej... Dyżurny policji kontaktował się ze Stożkem, z powiatowym- jednak bez skutku... Osobiscie pojechaliśmy do Stożka, jego żona powiedziała iż jest w ubojni a tam nie ma zasiegu... oprócz tego że nie mam sił i mnie coś łapie, dzisiaj nic nie dało się załatwić... kolejna noc nie przespana :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-26 20:06:03
Jeszcze ci wystawią rachunek, za nieuzasadnione wezwanie, mogą również sprawę skierować do sądu a ten ciebie w ślady Kazika?B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 20:08:14
W takim razie to musiał być inny pies, zwyczajne pieskie porachunki. Bang bang...
Śpij spokojnie Doriska, nie ma co rozpaczać nad losem pieska, nie on pierwszy i nie ostatni ginie w natłoku ważniejszych spraw.
Co do Stożka to wcale sie mu nie dziwię, bo jakby pozwolił sobie przyjąć tego psa do siebie to za moment miałby dziesiątki takich zgłoszeń a z tego co się orientuję to on nie prowadzi schroniska dla bezdomnych psów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 20:09:42
Kto więc powinien zająć się zgłoszeniem o bezdomnym piesku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-26 20:24:14
Jaka pewność, że on jest bezdomny?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-26 20:27:55
Bzurys proponowałeś żywołapkę, ten pies ma od 5 do 10 kg i około 50 cm wzrostu, może trochę mniej. Pies ciągle wraca na parking pod blok nr 1A przy ul.Zygmunta Augusta. To jest jeden z pomysłów na złapanie psiaka. Ale czy ten psiak zmieści się do takiej klatki? Jest bardzo wychudzony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-26 20:29:10
Chyba przesadziłam z tym wzrostem, pies ma około 35-40 cm.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-26 20:30:09
dyskryminator- zgłoszenie o bezdomnych psach przyjmuje schronisko w Nowym Targu. Odpowiedzialny jest UM jak i Stożek, on wypuscił psa! ma podisana umowę z UM i niech się wywiązuje z niej...
Teraz kolejny raz dzwoniłam na policje, bedą działać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 20:56:12
Piesek bardzo wychudzony, zziębnięty a jednak szybszy od kuli, nawet daje rady zwiać dorosłym chłopom, coś słabo z kondycją musi być, bo ile taki pies potrafi przebiec? Kilometr, dwa i już się zasapie, przeciętny facet bez brzucha przebiegnie co najmniej trzy razy tyle w utrudnionych warunkach. Zabieracie sie do tego psa jak pies do jeża, bo w czym problem? Nikomu nie chce się za nim latać tylko najlepiej stosować spychologię?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-26 21:02:46
dyskryminator- zamilcz prosze, dzisiaj w akcji brali wspaniali ludzie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-26 21:08:17
Mogłeś się do nas przyłączyć Dyskryminator. Spędziliśmy trochę czasu próbując go złapać.Przeżył chyba jakąś traumę ostatnio. Bo Miśkowi2121 udało się psa wcześniej złapać. Teraz tego psa powinien złapać jakiś fachowiec ze sprzętem albo możnaby też nakarmić psa środkiem uspakajającym. Niestety nie jestem z Limanowej i musieliśmy wyjechać około godz.19. Nie mamy odpowiednich tabletek, ani żywołapki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 21:20:39
Nie wątpię, że wspaniała była zabawa, cel jednak nie osiągnięty. Czekam więc niecierpliwie na informację, że się wam udało albo, że pieska już nie ma...
averynicegirl Zgadzam się, że fachowiec ze sprzętem powinien złapać pieska, najlepiej z dubeltówką.
Ja zdecydowanie wolę uganiać się za suczkami :P ale dzięki za propo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-26 21:42:07
Co za wredny człowiek, ile jadu...
Przeciętny facet przebiegnie 6 km? Buahahahaha, dobre sobie. Znalazł nam się psuedoznawca sportowcy. Przeciętny facet przebiegnie może 1 km. Jeden troll się schował, to pojawił się drugi. I kop się z koniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 21:48:26
Może bywam wredny i co z tego? Spójrz na mój avatar, pomyśl i spójrz jeszcze raz. Wyciągnij wniosek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-26 22:02:40
Bywasz? Ooo, taka mała nieścisłość. Siedzisz tutaj bez powodu, ujadasz w każdym poście bez sensu, nie da się tego czytać. Chcesz to sobie sam popatrz na swoje nick i avatar. Wyciągnij wnioski.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 22:15:59
Coopa000 Skoro jestem to mam powód aby tutaj być , nie twój interes. W zwyczaju użytkowników tego portalu stało się powiedzenie, nie chcesz, nie czytaj nie pisz, te słowa kieruje również do ciebie, jeśli nie widzisz sensu ani logiki w moich postach to uzasadnij, dlaczego tak myślisz. Tymczasem sam zmieniłeś się w ujadacza, uważaj bo ktoś między nami może nie zauważyć różnicy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-26 22:18:34
dyskryminator- ja wierze iz psa uda sie złapac, jezeli coś mu się stanie to wine poniesie Stożek...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-26 22:26:51
Haha, ja ujadam? Hahahahaha, a to ci dobre. Poziom absurdu bezcenny. Nie widać między nami różnicy? Wiesz co? Nie pozwalaj sobie. Nie będę ci tłumaczył różnicy między nami, bo skoro sam jej nie widzisz, to już sam się ośmieszasz. No ale jeden prosty przykładzik. Mod usunął posty za bluzgi, m.in. moje, tylko nie potrafił zacytować moich bluzgów. Nie było ich. Ty również w jednym temacie pytałeś, dlaczego twoje posty były usuwane. Odpowiedź: za bluzgi. Twoja odpowiedź: jakie bluzgi? Jego odpowiedź: no jeśli, je...k...ch... to nie bluzgi, to co uważasz za bluzgi. Twoja odpowiedź: no dobrze, ale tak klnąłem, bo inni klnęli. Istny kabaret, jakiegoś dziecka, które samo nie wie, co wcześniej napisało. I na dodatek: dlaczego moje bluzgi skasowane, skoro inni też klną. Co za tłumaczenie. Ty zawsze robisz z siebie takiego...
Jasne, jest taka opcja, żebym nie czytał. Jest też druga opcja - ty możesz nie pisać postów. I uważam, że ta opcja jest odpowiednia. Ja na chamstwo mogę reagować i tak będę robił.
Jeszcze jeden cytacik z ciebie.
"Może bywam wredny i co z tego?" No pewnie, chłopie. Co z tego. W ogóle nic. Ta..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 22:27:05
Ok, to ja jutro też będę napierał na Stożków. Kto może niech dzwoni w sprawie psa.
504 121 550 lub
509 446 392 ewentualnie
18 3371510
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-26 22:31:58
Coopa000 https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-26 22:34:30
Ojej, cóż za dziecinny pościk. Dał mi znak stop. Jakieś to dojrzałe i na poziomie...haha, przynajmniej się mogę pośmiać. Tak bardzo zabolała go prawda, że nawet zaczął po chamsku przekręcać mój nick. Co za wysoki poziom riposty. Wow, można przyklasnąć. Trzymaj tak dalej, a będziesz dawał dużo radości ludziom ze swoich głupich postów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-26 22:51:17
Czy Wy chociaz jeden temat doprowadzicie do konca zeby sie nie zrec? :D
Potem sie dziwicie, ze sie usuwa komentarze.
Zastanawiam sie jak to jest, ze przejawiacie tyle troski w stosunku do zwierzat, ale juz wobec siebie nie macie zadnego szacunku. Przyswieca Wam jeden cel. Zlapac i pomoc tej wychudzonej zwierzynce.
Czy integracja w tym przypadku nie byla by rozsadna? Dobrej nocy zycze.:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-26 23:05:03
bearchen, my się żremy? Wydaje mi się, że jedna osoba ma tu problem i trzeba ją utemperować. Naprawdę, nie mów, że ja się z kimś żre, bo jeśli jedna osoba prowokuje innych głupimi wpisami, to jest to winna tylko i wyłącznie jednej osoby. Nie słyszałem jeszcze kłótni, która by powstała z winy obu stron. Zawsze ktoś musi zacząć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-26 23:20:55
@Cooba000

"Co za wredny człowiek, ile jadu...
Przeciętny facet przebiegnie 6 km? Buahahahaha, dobre sobie. Znalazł nam się psuedoznawca sportowcy. Przeciętny facet przebiegnie może 1 km. Jeden troll się schował, to pojawił się drugi. I kop się z koniem."

Zawsze mogles zignorowac, zostawic post zwiazany z tematem i isc dalej.
Jemu by sie z czasem znudzilo :). Wielu na tym portalu trollow "wymarlo" smiercia naturalna, bo z czasem nikt ich juz nie dokarmial.

A wracajac do tematu. Pieska poczestujcie kulka miesa badz pasztetu ze srodkiem nasennym. Z pewnoscia dostepny u weterynarza :).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-26 23:35:16
Cooba przyznaje racje bearchen, „Żrecie się”. Tak to wygląda z boku.. Wcześniej z pasażerem a teraz z dyskryminatorem. Mądry z głupimi nie dyskutuje!
Jeden drugiemu wytyka to, siamto, owamto. Jak macie problem jest też PW albo idźcie dajcie sobie po razie lub lepiej na browara i po sprawie.
Zajmijcie się tym psem, zapewne więcej takich psów się znajdzie albo i nawet jest w okolicy. Wg mnie to wierzchołek góry lodowej i mimo rozgłosu nic się nie zmieni. Dziwię się tylko że mimo tak częstych i długich poszukiwań nie ma żadnego zdjęcia psiaka. Nie mówię o robionym jakąs lustrzanką ale nawet foto zwykłe z dalsza, z telefonu mogłoby pomóc w rozpoznaniu i schwytaniu naszego bohatera. Kilogram pachnącej kiełbasy i zaraz zmieni front :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-27 08:43:55
Ci co są zainteresowani, bardzo prosze przeczytac dzisiejszy artykuł jak pan Stożek się wybiela, robiąc ofiare z siebie , śmiech na sali...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-27 09:13:39
Cooba000- ja jestem po Twojej stronie, ludzie jadą a nie wiedzą jak jest sytuacja... Niech ktoś może pomoże psa złapać, wówczas inaczej bedziemy rozmawiac... bo kto nie brał udziału w poszukiwaniach psiaka, nie wie jak to wygląda...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doradca 2013-11-27 10:25:57
Pani @ Dorisko niektórzy brali udział w poszukiwaniach a i tak im się zdrowo dostało.

Ostatnio widziałem Pana Staszka który spacerował po Mieście z 4 psami może to jeden z tych spacerujących ?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-27 12:35:14
Proponuję poprosić innego weterynarza o informacje, jakie leki można podać psu-uspokajające- zakupić je i podać psiakowi. W ciągu godziny pies powinien być już na tyle słaby, że można go będzie złapać. Osoba chętna do adopcji tego psa już się znalazła.Możemy się zrzucić na te leki i przesłać pieniądze na konto wybranego lekarza. Możemy przecież tez poprosić go pomoc i też za to zapłacić. Są chętni?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Zbawiciel 2013-11-27 13:18:23
@Doriska, masz za dużo czasu ? Gwiazdę chcesz z siebie zrobić na osiedlu ? Wspominałaś że jakiś pies pogryzł Ciebie, Twoją córkę... ciekawe... aaa, przecież zawsze mówiono że to madre zwierzę :o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 14:34:35
Sznycel, ty się już popisałeś stwierdzeniem, że psy potrafią czytać ludziom w myślach, co jest bzdurą, sugerując, że Doriska, która jako jedna z nielicznych chce pomóc psu, miała złe intencje i dlatego pies ucieka. Rozumiem, że ciebie psy kochają, ale logicznie myśląc, oznaczałoby, że masz złe zamiary wobec nich. Albo pościkiem, gdzie pisałeś, że rasa żółta zajęłaby się nim odpowiednio i jeszcze ten uśmieszek na koniec. Nie jesteś kimś, kto będzie mnie oceniał. Na pewno nie.
Breachen, nie wiem, w jakim celu zacytowałaś mój post.
"Mądry z głupimi nie dyskutuje! " I takie myślenie powoduje, że debile czują się mocni w swoich zachowaniach. A może jesteś po stronie pasazera i dyskrimantora? Czytając twoje poprzednie posty tak myślę. Poprawka. Mądry głupiemu nie odpuści, żeby głupi dostał po tyłku i nie cwaniakował. Poza tym każdy jest wolnym człowiekiem. Ty byś się nie kłócił, ja się kłócę. Zabroni mi ktoś. Tak samo, jak ty uważasz, że moja czynna postawa jest zła, tak samo mogę ja uważać, że twoja bierna postawa jest zła. I tak uważam. Co do twojego poglądu, to pewnie, pozwalajmy innym ujadać i oczerniać innych. Już to widzę, jaki jesteś spokojny, kiedy ktoś tobie dogaduje. Już to widzę. Z doświadczenia wiem, że ludzie, którzy piszą, że trzeba ignorować, sami najostrzej w takich sytuacjach reagują.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-27 15:24:54
@Doradco- a któż brał udział w akcji i się mu oberwało? Wiem jakie osoby biorą udział bo ciągle jestem tam... wiec prosze Cię nie pisz głupot!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-27 15:46:42
Cooba
Jestem człowiekiem bezkonfliktowym, ty natomiast odwrotnie z tego co sam napisałeś.
Jak już piszesz to proszę o dokładność. Napisałem że „zwierzęta potrafią wyczuć zamiary człowieka”. Czyli np. to iż ktoś chce je złapać. Ale każdy ma prawo do własnej interpretacji.
A co żółtki może nie jedzą psów? To ich przysmak przecież. Uśmiech był bo niektóre posty są śmieszne w tym kilka twoich. Przepraszam Cię za moje poczucie humoru :-).
Dyskryminatora rozwiązanie poniekąd też jest dobre bo jakby nie patrzeć rozwiązuje problem.
Jak napisałeś każdy jest wolnym człowiekiem, więc wypowiedziałem się jak wg mnie wasze rozmowy wyglądają.
Apropo ujadania.
Jak główny temat pies zniknął to założyłeś nowy chyba z czterema wykrzyknikami. Było tam z 8-10postów tylko 2 osób, w ogóle nie tyczyły się tematu. No chyba że tych czterech wykrzykników.
Były żale, obwinianie a i wjazd na czarny charakter musiał się znaleźć. Tak że zastanów się kto tu ujada.
Starasz się bronić innych to się chwali ale usilnie udowadniasz wszędzie swoją racje a nie każdy musi się z tobą zgadzać.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 16:11:28
Haha, ale się uśmiałem. Ty człowiek bezkonfliktowy? Hahahaha, ja konfliktowy? I jeszcze sam to napisałem? Weź, człowieku skończ, bo to, co piszesz, jest absurdalne. Rzucasz jedynie hasłami, bez dowodów. Ty jesteś konfliktowy. To ty sugerowałeś, że Doriska ma złe zamiary. Ja nigdzie nie pisałem, że jestem konfliktowy, no chyba, że nie rozumiesz tego słowa. To ty zamieszczasz głupie komentarze mówiące, żeby rasa żółta zjadła sobie tego psa. Ty się nazywasz człowiekiem bezkonfliktowym? Twoje posty są prowokacyjne. Ja takich głupot nie piszę. Nie popisuję dennym poczuciem humoru. Chcesz być śmieszny i jesteś. Jak pies może wyczuć, co chce człowiek? Czyli wtedy, kiedy pies został zaprowadzony przez swojego pana na tory, celem jego unicestwienia, oznacza, iż pies świadomie dał się przejechać? Takich przypadków więcej. Nie masz pojęcia o psach i tyle. Psy ufają temu, kto je karmi, nie potrafią czytać w myślach, a tylko tak mogłyby poznać zamiary człowieka. Idę nie raz ulicą, jedne psy na mnie szczekają, inne nie. To chyba przeczy twoim domysłom, bo to by oznaczało, że jedna część tych psów się myli względem mnie.
"A co żółtki może nie jedzą psów? To ich przysmak przecież. Uśmiech był bo niektóre posty są śmieszne w tym kilka twoich. Przepraszam Cię za moje poczucie humoru :-)." Sam się gubisz, sierotko. Post, o którym pisałem, został przez ciebie stworzony zanim, ja tu jeszcze miałem konto. Chciałeś mi dowalić, nie wyszło. Sam się przejechałeś. Za to twoje posty są nieśmieszne, tylko żałosne. Zamiast coś wnieść do dyskusji, to masz tyle do powiedzenia, że Chińczycy powinni się zając tym psem i go zjeść. Wszystkie twoje posty takie są. Ty bezkonfliktowy? Koń by się uśmiał. Poza tym sam ściemniasz. Uśmieszek twój nie odnosił się do niczyjej odpowiedzi, tylko do twojego posta. Uważałeś, że błysnąłeś żartem, nie wiem, po co teraz twierdzisz, że tak na prawdę śmiałeś się z innych. W ogóle jak to brzmi w obliczu tego, że to twoje posty są ośmieszeniem autora.
Stajesz w jednym rzędzie z dyskriminatorem. Nie dziwi mnie, od razu cię tak stawiałem. No i widzisz? Sam się wykluczasz z poważnej dyskusji. A gadaj sobie z nim, a nie chrzań tutaj. Nie rozumiem, po co ktoś taki jak ty, kto nie chce pomóc, włazi tutaj i prowokuje miłośników psów tekstami o ich jedzeniu. Jeszcze z uśmieszkiem. Zaznaczmy, bezkonfliktowy człowiek.
"Jak główny temat pies zniknął to założyłeś nowy chyba z czterema wykrzyknikami. " Z czterema jest ten, moje były z dwoma, tylko dlatego, że nie pamiętałem, ile było w oryginalne, a chciałem odtworzyć. Beznadziejny jesteś. Co mają te wykrzykniki? Takich argumentów używają najgłupsi ludzie.
Tak, w ogóle, nie tyczyły się tematu. Było pytanie o skasowanie tematu, to w ogóle offtop...tak, ręcę opadają. Poza tym nie musi być cały czas o psie każde zdanie. Szczególnie, że ty ani jeszcze jednego zdania na temat tego psa nie napisałeś, no chyba, że gdybanie, co powinno się z psem zrobić (zjeść) jest na temat. Widzę, że zarzucasz mi jakieś absurdy, tylko po to, żeby się odgryźć, takie jak ilość wykrzykników. Dziecko, po co ci to. Ja się nie ośmieszam tekstami o jedzeniu psów w temacie, gdzie chcemy pomóc psu. Właśnie dokładnie te posty tyczyły się tematu, tego jak przebiega dyskusja. To ty nie odniosłeś się do żadnego postu, bo jeśli Doriska pisze, że zbieramy się, a verynicegirl pisze, że też pomoże, a ty wyskakujesz, że psem powinni zając się Chińczycy, to zastanów się, kto ma problemy z logiką. Jeśli ja piszę, że Mod się zachowuje w tej dyskusji tak i tak, to raczej na temat.
Nie rozumiem, o co chodzi z wjazdem na czarny charakter. To ty starasz się po mnie pojeździć. Ja jedynie walczę z chamskimi wpisami, gdzie ktoś pisze, żeby psa zjeść i jeszcze cieszy się ze swojej głupiej wypowiedzi? To jest nie na temat? No może, ale to nie ja zacząłem schodzić z tematu. Chyba mam prawo zapytać moda, o co mu chodziło i napisać, że nie podoba mi się brak odpowiedzi i zamiast tego kpina ze mnie o masonach? Poza tym to ja w tym samym temacie napisałem: ok, piszmy już o psie. To, że jest temat o psie, nie znaczy, że nie mogę się odnieść do czyjegoś posta.
Tylko mi nie pisz, jak niektórzy, że za dużo napisałem. Ja tylko odpisuję, do każdego słowa się odnoszę.
"Starasz się bronić innych to się chwali ale usilnie udowadniasz wszędzie swoją racje a nie każdy musi się z tobą zgadzać." A gdzie nie mam racji, jesteś w stanie napisać, gdzie się mylę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-27 16:39:54
@averynicegirl
Ja sie dorzuce.
Szczegoly napisz na pw.

Cooba000 nie odbieraj moich postow, jako atak na Twoja osobe. Chcialam Ci wyjasnic tylko delikatnie, ze nie ma sensu klocenie sie miedzy soba, kiedy tak na prawde chodzi o psa i to jemu nalezy sie pomoc, a nie udawadnianie sobie kto ma racje i w czym jest lepszy, kto kogo za co i dlaczego itp. itd. Pisales, ze jestesmy wolnymi ludzmi, mozemy pisac co chcemy, wiec nie narzucaj nikomu wlasnego zdania i nie probuj zmieniac czyjegos myslenia.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-27 17:13:05
W tej chwili Doriska jest chyba jedyną osobą, która czynnie bierze udział w kolejnej próbie złapania tego psa. Obelgi nikomu pomogą.
Czy na Zygmunta Augusta naprawdę nie ma mieszkańców, którzy chcieliby pomóc temu psu? Na zewnątrz jest już bardzo zimno. Ale kilka minut wspólnej akcji kilku albo kilkunastu osób pewnie by pomogło. Pomóżcie temu psiakowi-proszę was w imieniu tego zwierzaka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-27 18:03:29
W tej chwili Doriska szuka tego psa na Zygmunta Augusta, od podania leków pies się nie pojawił. Proszę pomóżcie w poszukiwaniach- wystarczy kilka minut-być może pies leży gdzieś pod samochodem, czy za blokiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-27 19:21:37
Prośba do właściciela/właścicielki psa porzuconego na parkingu przy Zygmunta Augusta,przy bloku 1A, może zechciałbyś drogi właścicielu psiaka złapać psa i oddać pod opiekę? Są chętni. Pies ciągle na Ciebie czekał. I wracał na parking pod blok. Nie musisz przyznawać się, że pies do Ciebie należał. Możesz anonimowo zgłosić, że pies jest gdzieś uwiązany-informacja choćby na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 19:34:07
Breachen, ja tylko mam wątpliwości, w jakim celu skopiowałaś mój cały post, skoro o żaden konkretny fragment się nie czepiłaś.
No i jeszcze cytaciki od sznycla z pw, napisał do mnie 2 wiadomości pod rząd.
"Mam własne zdanie i poglądy. A i poczucie humoru najwyraźniej lepsze niż twoje. I w niczym się nie gubię.
Pozdrawiam

PS
Tak jestem skośnookim i chcę tego psa zjeść hah jesteś wielki dzięki :-)"
Co za popis. No jasne, ma takie poczucie humoru. Niesamowite. Przyklasnąć.
"Haha Widać iż ty i doriska jesteście siebie warci.
Doriska napisała:
"kolorowymotyl- gdyby kretynko głupota miała skrzydła to fruwałabyś jak gołębica!!!!!!!!!!!"

Weź się zacznij jej czepiać o mnożenie wykrzykników tak jak to robiłeś wcześniej w kierunku do innej osoby." Tylko, że ja nikogo o wykrzykniki nie ścigałem. Poza tym, co innego jak ktoś nazywa głupka głupkiem, a jak ktoś nazywa normalną osobę głupkiem.
Skoro mi napisałeś na pw, że nie chcesz ze mną dyskutować, to po co do mnie piszesz na pw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 19:52:05
Zdechł pies.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-27 19:59:44
@Cooba000
Wiec to o ten skopiowany post Ci chodzi..
Juz biegne z odpowiedzia.
Otoz skopiowalam go, zeby Ci pokazac, ze Ty rowniez uzyles obrazliwych slow. Jezeli chcesz walczyc z glupota innych w ten sposob, to nie sadze, ze wiele tym osiagniesz.
Czy moja odpowiedz Cie satysfakcjonuje? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 20:06:30
Coopa000 mój najlepszy przyjacielu, wypociłeś się nad tym wypracowaniem biedaku a ja nawet do konca nie miałem ochoty czytać. Pozostaje więc, że ja jestem głupi a ty głupszy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-27 20:07:13
Cooba
"Skoro mi napisałeś na pw, że nie chcesz ze mną dyskutować, to po co do mnie piszesz na pw."

Myślenie nie boli sam sobie odpowiedziałeś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 20:08:07
Doriska była po twojej stronie a ty perfidnie ją sprzedałeś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-27 20:09:10
dyskryminator- mam nadzieje ze jaj sobie nie robisz... wyruszam na poszukiwania mimo iż temperatura -8...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 20:15:34
Strasznie obraźliwe, wiesz. Widzisz, ty uważasz, że nic nie osiągnąłem, a ja, że bardzo wiele. Wyznaję zasadę Władysława Frasyniuka: z chamami trzeba po chamsku, inaczej uznają to za słabość i to wykorzystają. Taka prawda. Nie uważam się za chama, tylko dlatego, że potraktowałem chama po chamsku. Założę się, że jeśli z ciebie ktoś kpi, to ty kpisz niego. Trzeba traktować innych, tak jak oni ciebie traktują. Nie przekonują mnie opowieści o ignorowaniu złośliwości, czy udawaniu, że pada deszcz, jak na ciebie plują. Wartościowy człowiek nie daje sobie w kaszę dmuchać i nie pozwoli, żeby mu weszli na głowę. Chcesz walczyć z chamami kulturą? Haha, powodzenia. Piszesz, jakbyś wczoraj się urodziła. Jeśli już kogoś obrażę, to dlatego, że ktoś sobie na to zasłuży. Nie widzę nic złego w nazwaniu głupka głupkiem. Dzisiaj nawet głupka nie można nazwać głupkiem, a przecież tacy są, jak widać. Spotykają tu miłośnicy psów, chcący pomóc istocie żywej, a przychodzą jakieś niewyżyte frustraty, które robią sobie jaja: niech Chińczyki zjedzą psa albo słyszałem strzały, widziałem zwłoki, takie psie porachunku bang bang. Miałem zajęcia gdzie określaliśmy wiek zarodka jaja kurzego. To tylko małe kurczaki, w pewnym momencie to jajka, które możemy ugotować, a jednak pan doktor, który zajmował się hodowlą tych jajek dla uniwersytetu powiedział jasno: żadnych kpin, żadnego rzucania sobie tych zarodków na wzajem, to są istoty żywe. Dla mnie ktoś, kto nie szanuje istot żywych, sam nie zasługuje na szacunek i tak robię względem takich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 20:19:25
dyskryminator, przekręcając mój nick ośmieszasz siebie, nie mnie. Pokazujesz swój poziom. Nie, pozostaje, że ty jesteś głupszy. Podałbyś chociaż jakiś argument, jak robię to ja, a nie rzucasz hasłami, zresztą z kim ja gadam. Koleś kolejny raz w żałosny sposób się popisał, że pies zdechł. Eh, jesteś tak bezdennie głupi i dziecinny. Żal mi ciebie i ludzi z twojego otoczenia. Ty pewnie sprzedałeś własną rodzinę.
sznycel, po tobie widać, że jednak myślenie może boleć.
Zebrało się dwóch trolli, poczuli się mocni. Teraz to będzie hit. Dwóch na jednego. Dawać. Czekam na wasze żałosny posty, już zresztą daliście próbkę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 20:29:03
Coopa000 po prostu uważam, że ten nick bardziej do cb pasuje. Nie wiem ile osiągnąłeś i właściwie to g..no mnie to obchodzi i to jak się z tym obnosisz tak samo. Cokolwiek powiedziałbyś do mnie to i tak zleję cię ciepłym moczem.
Doriska uparta jesteś straszliwie, co właściwie stało się z psem, skoro pan dzielnicowy złapał go i przekazał Stożkowi? Znowu uciekł?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 20:32:26
Coopa napisałeś;
"Podałbyś chociaż jakiś argument, jak robię to ja, a nie rzucasz hasłami, zresztą z kim ja gadam. Koleś kolejny raz w żałosny sposób się popisał, że pies zdechł. Eh, jesteś tak bezdennie głupi i dziecinny. Żal mi ciebie i ludzi z twojego otoczenia. Ty pewnie sprzedałeś własną rodzinę."
Super argumentacja, nic dodać nic ująć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 20:36:02
Coopa000 studenciku najmądrzejszy napisałes również;
"Dla mnie ktoś, kto nie szanuje istot żywych, sam nie zasługuje na szacunek i tak robię względem takich. "
Wynika z tego, że skoro nie szanujesz istot żywych, które nie szanują innych istot żywych, to sam siebie nie szanujesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 20:40:08
No tak, to przecież był skierowany post do ciebie o osiągnięciu. Jak rzep chce się czepić, to się czepi. Dziecko i tyle.
G... czyli znowu się pokazałeś od swojej prawdziwej strony.
Lanie moczem...ok, aha ciepłym moczem...cóż za język, co za kultura, a stawiałeś się tak wysoko.
Argumentację podawałem wcześniej, nie mąć teraz. Mam powtórzyć, bo ty tak chcesz? A zaraz napiszesz mi znowu, że w szkole nie nauczyli cię czytać więcej niż 5 zdaniu i będzie płacz.
Oj, trzy posty pod rząd. Ależ musiało cię to zaboleć.
"Wynika z tego, że skoro nie szanujesz istot żywych, które nie szanują innych istot żywych, to sam siebie nie szanujesz." Hahahahahahahahaha...nie mogę...hahahahaha. Nie no, szczyt głupoty osiągnięty. Nawet nie muszę komentować. Ciebie naprawdę nie nauczyli czytać nie tylko więcej niż 5 zdań, ale też rozumieć ich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-27 20:40:34
@Cooba000
Nie wiem co osiagnales, bo jak na razie zaden z trolli nie schowal sie przed Toba, a wrecz odnosze wrazenie, ze maja niezly ubaw i ich poczynania sie nasilaja.
Wyluzuj i nie atakuj mnie. Zwrocilam Ci delikatnie uwage, nie obrazilam nie nazwalam glupkiem, idiota itp, a Ty do mnie z pyskiem i "trollem" mianujesz.
Wiec jak to sie ma do tego co piszesz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 20:45:13
A gdzie ja ciebie nazwałem głupkiem, trollem?
A myślisz, że mi chodziło, żeby się schowały? Trolle się nie chowają tak łatwo.
Ojej, troll się śmieje, naprawdę mam się przejmować? Nie rozbrajaj mnie. Z żadnym pyskiem do ciebie nie skaczę. Nie przesadzaj.
Studencik, najmądrzejszy, oj nerwy puszczają. Silismy się na kpiny. Dawać dalej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 20:56:46
Coopa000 jestem wolnym człowiekiem i mam prawo byc jaki chcę, to twoja sprawa jeśli oceniasz mnie po kilku wpisach, nie ocenia się książki po okładce, jednak Ty chcesz sobie poszczekać i szukasz kogoś, do wieszania psów. Sam kpisz wciskając ciemnotę, że to argumenty a czepiasz się kogoś jak rzep psiego ogona, jak kpi z ciebie. Co chcesz udowodnić? Ze ktoś jest większym hipokrytą niż ty?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 21:02:45
Wasze jazdy trwają od samego początku, nie rób z siebie żadnego autorytetu, bo jesteś ostatnią osobą. Lepiej zajmij się pisaniem bredni o żółtkach, którzy powinni zjeść psa. To jest twój poziom jedyny i żaden inny. Żadnego wjazdu nie było na rodzinę. Takie rzeczy zostawiam tobie. Myślę, że potrafisz robić to najlepiej, skoro nie masz szacunku dla istot żywych. Ktoś taki na pewno nie będzie mnie pouczał. Dyskryminator niech pomyśli, zanim napisze głupi tekst o sprzedawaniu kogoś. Inaczej sam się prosi o ripostę.
Pępek świata, a to ci dobre. Przypominam ci, że to ty włazisz tutaj i piszesz posty, które kompletnie nie mają sensu i są prowokacyjne. Kto szuka więc uwagi ze strony innych? Włażenie na forum i pisanie takich postów świadczy o tobie. Kpina to twoja codzienność i jesteś z tego dumny. Szczekanie zostawiam tobie. Jak pokazujesz swój poziom na forum, to nie licz oklaski, tylko na adekwatną reakcję. Ale nie ty, teraz płaczesz, bo ktoś napisał ci prawdę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-11-27 21:05:14
@Cooba000
Jak Cie urazilam to przepraszam :)).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 21:15:19
Kolejny raz przekręcasz mój nick, ubliżając mi w ten sposób. Już ci mówiłem, pokazujesz swój poziom i ty powinieneś się wstydzić. Mógłbym zrobić tak samo w stosunku do ciebie, ale dziecinne zagrywki zostawiam dzieciom.
Nie, nie masz prawa się tak zachowywać, za to ja mam prawo napisać, co myślę o twoim zachowaniu. Zresztą ty już swój poziom pokazałeś w tej dyskusji z modem, którą opisałem powyżej. Logika u ciebie żadna, więc jakoś nie boli mnie to twoje szczekanie, skoro już tak bardzo porównywać ludzi do psów.
Dokładnie nie ocenia się książki po okładce, a więc człowieka po wyglądzie. Ocenia się po zachowaniu i ja tak robię. Oj, chciałeś błysnąć, a wyszło jak zawsze. Logika zerowa.
Włazisz tutaj i dwa dni pod rząd piszesz głupie komentarze: pies zdechł. Dodatkowo jesteś z siebie zadowolony i uważasz się za porządnego człowieka. Niesamowite. Szczekanie zostawiam tobie, bo jak widać dobry jesteś w wypisywaniu głupot, że ktoś kogoś sprzedał, ale nie daj Boże, żeby ktoś tak samo potraktował ciebie, jak ty innych. Wielki płacz, książę się załamie.
Ty mi o argumentach nie mów, bo potrafisz rzucać hasłami. Swoich argumentów nie będę powtarzać. Miałeś okazję, trzeba było mi wytknąć moje nibybłędy. W porę się obudziłeś, a nawet nie. Ty coś o kpieniu mógłbyś powiedzieć. Dokładnie. Niczego nie muszę udowadniać. Robisz to za mnie. Z każdym postem pokazujesz swój poziom. Ty już tu nie popisuj się hipokryzją, bo to widać i bez twojego oświecenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 21:15:59
breachen, nie chcę twoim przeprosin. Podobno nazwałem cię trollem i wyskoczyłem do ciebie z pyskiem. Czekam na cytat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 21:21:34
Coopa000 Prawdą nazywasz ten stek bzdur, który przypaliłeś? Piszesz o mnie coś co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, jesteś zwykłym kłamcą, prowokatorem i hipokrytą.
Nie bierz tak do siebie tego całego forum bo sie rozchorujesz albo trzęsiawki dostaniesz. Twoje posty również są bez sensu, ty sam wiesz co dokladnie masz na myśli, wlazłeś tutaj i zacząłeś paplać zupełnie o czyms co nie dotyczy tematu. Masz coś do mnie, to sobie mniej, nie musisz mnie lubić, mam to w tyle. Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 21:28:26
Twój post jest tak wiarygodny jak ty sam. Same hasła, zero konkretów. Ja kłamię? A to ciekawe. Ja odnosiłem się do konkretnych twoich słów. Ty do moich? Pomarzyć można. Nie ruszają mnie twoje oszczerstwa. Ty masz nadzieję, że psem zajmie się ktoś z dubeltówką. Jakoś nie ruszają mnie bluzgi od kogoś takiego.
Jak na razie to ty się tak pochorowałeś, że szczekasz twierdząc, że masz rację, a już hitem były trzy posty pod rząd do mnie. Widać nerwy zszargane. Tylko nie zamknij się w sobie, bo będzie strata dla kabaretu. Skoro tak sobie lubisz pożartować, to dlaczego jesteś taki poważny, jak ktoś żartuje z ciebie. Czyżby obłuda? Moje posty są również bez sensu...czyli argument w stylu nie bo ty. A jakiś przykład? Nie...
No tak, to ja paplam o żółtej rasie. Ty nawet rasista.
No właśnie widać, jak masz to w tyle. Tak, że się popłakałeś i szlag cię trafił. Ciebie da się lubić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 21:34:55
Nie przekręcam twojego nicku tylko celowo tak robię, jak juz wczesniej napisałem, ten bardziej do ciebie pasuje. Mam napisac większymi literami?
Pisałeś, że na chamstwo odpowiadasz chamstwem, więc na dziecinna zagrywkę odpłac dziecinną zagrywką, gdzie sie podziala twoja logika?
Mam prawo zachowywac sie tak jak chcę tak samo jak ty masz prawo napisac o mnie co tam sobie wymyślisz.
Nie opisałeś mojej dyskusji z modem tylko przedstawiłeś swoje subiektywne zdanie.
Nie zrozumiałeś aluzji, coż zainteligencja, powiem więc w ten sposób, że nie ocenia się książki po prologu, jasniej? Złapałes co miałem na myśli?
Dla ciebie głupi komentarz może być mądrym albo ironicznym albo jakimkolwiek dla kogoś innego, podejrzewam, że dla ciebie wszystko jest głupie, razem z tobą.
Sprzedałeś Doriskę, wstyd, taką laseczkę wystawić...
Ty jaki poziom pokazujesz? Szczekacza?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-27 21:49:22
Dyskryminator- dyżurny policji wysłał patrol przed blok bym sama nie była jak straż przyjedzie i pseudo weterynarze... przyjechali policjanci, jeden był miłosnikiem zwierząt...zobaczył pieska czarnego i dosc także wychudzonego i zareagował... Przyjechali po niego a tamtego nie wyłapali pseudo weterynarze... ot tak... więc UM jest odpowiedziany za bezpańskie psy a że ma podpisaną umowę do końca roku ze Stożkiem to jest jego obowiązkiem by przyjechać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 21:49:33
Oj, ale czy przekręcanie musi być niecelowe? Jak ty się silisz chłopie, żeby gdzieś znaleźć błąd, ale kolejny raz wrzucasz sobie. Przecież można przekręcić celowo lub niecelowo. Ty dobrze mówić po polsku? No a ja tobie pisałem, że sam się ośmieszasz, zwracając się tak do mnie. Obrażasz mnie, bo nie masz argumentów i racji.
No właśnie, nie pisałem, że na dziecinne zagrywki odpowiadam tym samym. Twoja logika nigdzie się nie podziała. Ona nie istnieje.
Pisałeś: bywam wredny, co z tego, mam prawo...Jak ty się, chłopcze, pogrążasz, czasem tak mi żal ciebie.
Oj, dokładnie opisałem twoją dyskusję. I to cię boli, nie tylko ty. Gdyby nie bolało, to byś się tak nie kopał.
Prolog? Czyli uważasz, że jak teraz zaczniesz być miły, to znaczy, że jesteś miły...nie, bo zaraz brzuch mnie rozboli od śmiechu. 1) nie zamierzasz być miły. 2) ty już pokazałeś, jaki jesteś i nic tego nie zmieni, ale przyznaję, rozbawiłeś mnie jak porównałeś pisanie postów do okładki książki. Teraz sam zmieniłeś na prolog. Właśnie przyznałeś się do błędu. Prolog to chyba jednak coś innego, żeby mówić...nie, nie mogę. Jak tobie takie rzeczy tłumaczyć, jak to są brednie. Nie obchodzi mnie, co napiszesz dalej. Napisałeś te posty i już tego nie zmienisz. Nie jesteś godny szacunku.
Ojej, razem ze mną. Cóż za frustracja, obrażanie na maksa. Haha, a ja jedynie mogę się pośmiać, że się tak irytujesz, że stać cię jedynie na obrażanie.
Dla ciebie głupota jest cnotą i tyle w temacie. Skoro dla mnie wszystko jest głupie (zdanie bez sensu, rzucone hasło bez powodu), to co powiedzieć o kimś, kto sam przyznaje, że jest wredny. Naprawdę uważasz, że wredni ludzie są w porządku? O ja...nic dodać. Dziękuję, nie muszę się wysilać.
Widzisz? Znowu, sprzedałeś, ale jakiś konkret? Nie spodziewajmy się.
"Sprzedałeś Doriskę, wstyd, taką laseczkę wystawić..." Twój poziom jest taki niski.
Ty nawet poziomu szczekacza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 21:50:31
O jakiej wiarygodności mówisz, zdaje się, że bredzisz juz sam nie wiesz o czym, a Ty jesteś wiarygodny? W czym? W pisaniu postów? haha Wystawiłeś Doriskę.
Jakiś ty twardziel, skała, nic cie nie rusza, prawdziwy mężczyzna.
Czuję się świetnie, użerając się z tobą, zniżając do poziomu, który reprezentujesz. Martwisz się o mnie twardzielu?
Raz twierdzisz, że jestem dziecinny później, że poważny, gubisz sie w tych swoich manipulacjach.
Całe twoje posty są bez sensu ale za mały jesteś do zrozumienia tego.
Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy mnie lubią, ba nawet jestem autorytetem w pewnej dziedzinie.
Jak na razie to popłakałem się ale ze śmiechu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 21:56:19
Byłbyś dobrym akwizytorem, potrafisz wciskać ludziom ciemnotę. Nawet nie będe się odnosił do tego co piszesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-27 22:02:03
Czy pies nadal formalnie nie znajduje się pod opieką Pana weterynarza?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 22:09:57
Dorsika, Stożek działa tylko na zlecenie UM, skoro miał psa i pozwolił mu zwiać to powinien go teraz schwytać jeszcze raz i oddac do schroniska, tłumaczenie, że był na spacerze to mydlenie oczu, fakt jest taki, że pies nadal przychodzi pod te bloki. On robi teraz z siebie ofiarę z nagonki medialnej ale ile czasu miał na to aby zadziałał, ile telefonów odebrał? I co? Pies nadal nie schwytany? Zero skuteczności i co za tym idzie, nie wywiązanie się ze zlecenia. Może ma jakiś termin?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 22:15:26
Ciemnotę, to jednak zostawmy tobie. To ty potrafisz rzucać hasłami, nie podając hasła. Silisz się na jakieś obrażanie, a ośmieszasz jedynie siebie. Zero treści, same przytyki i złośliwości. Nie stać cię na dyskusję na poziomie, bo po prostu nie myślenie nie pozwala.
Mówię o tej wiarygodności, której nie masz i jak widać jest to strzał w dziesiątkę.
"Wystawiłeś Doriskę" Mówiłeś coś o kłamaniu. Powtarzasz jedno kłamstwo trzeci raz. Pod latarnią najciemniej. Ty jesteś wiarygodny w swojej wredności, chociaż tu też chciałeś zaprzeczyć - nie ocenia się książki po okładce- istny kabaret. To ty pisałeś, że masz to w tyle, a więc, to ty pozujesz na twardziela.
"akiś ty twardziel, skała, nic cie nie rusza, prawdziwy mężczyzna." Dziecinny przytyk. Nie masz, jak się bronić. Desperacja i nic więcej. Nieudolna kpina. Ty się zniżasz do mojego poziomu? O hahahaha, bo zaraz absurd siegnie Himalajów. Hahahaha, ten człowiek właśnie kolejny raz strzela sobie w stopie. Ty masz czelność oceniać kogokolwiek?
Jak na razie to ty się pogubiłeś tutaj 10 razy. Najlepsze jednak było w dyskusji z modem. To był istny ubaw.
Ty manipulować próbujesz, ale słabo ci wychodzi.
"Całe twoje posty są bez sensu ale za mały jesteś do zrozumienia tego." Kolejny żałosny tekst, popiszesz się kiedyś czymś oryginalnym? Takie obrażanie świadczy o tobie i twojej bezsilności.
"Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy mnie lubią, ba nawet jestem autorytetem w pewnej dziedzinie. " Hahahahahahahahahahahahahaha. Są ludzie, którzy mnie lubią, ja jestem całkiem ok....hahahahahahahaha. Chyba sznycel cię lubi. Wrednego człowieka mogą lubić jedynie wredni ludzie.
No skoro lubisz się śmiać z siebie samego, to się nie dziwię, że się popłakałeś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-27 22:17:05
Dyskryminator-to prawda, jak juz pisałam, Stożek ma podpisaną umowę z UM, na nim ciąży odpowiedzialnosc za psa... ale jak to dzisiaj powiedział w obecnosci policjantów-pies jest sprytny i ucieka... zabrał innego którego pan policjant mu go wręczył, bo pewnie by nie zauważył że biega sobie w samopas...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-11-27 22:18:11
"Dorsika, Stożek działa tylko na zlecenie UM..."
Cóż za odmiana. No popatrz, widać nieźle musiałem ci dopiec, że teraz zrobiłeś się taki potulny. Haha, to jest to hicior.
A niedawno chciałeś do psa strzelać i pisałeś o zwłokach...żałosne. Co za fake.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-11-27 22:26:31
Nadal jestem zdania, że powinno się strzelać do bezpańskich psów, co nie znaczy, że nie mogę dowiedzieć się jak wygląda w praktyce łapanie psów w limanowej. Nie sądzisz?
Doriska, on tego psa nie będzie szukał, czeka na informacje od kogoś, a najlepiej gdyby ktoś drugi raz go wyręczył.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-27 22:42:47
Pan weterynarz przyjął zlecenie UM i przyjął psa pod opiekę. Kto więc jest zobowiązany do odnalezienia psa, którego "zgubił"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-27 23:12:45
Odpowiedzialny jest sam Stożek... my chodzimy i szukamy psa, marzniemy a on ma to szeroko w d...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-27 23:30:41
Cała ta historia naprawdę aż się prosi o skrupulatne przyjrzenie się wszystkim rozwiązaniom ustawy. Bo procedury zachowane, UM nic sobie nie ma do zarzucenia, Pan Stożek również, o Straży Miejskiej nawet nie wspomnę, jedynie policja coś próbuje- a pies? Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego, że dziś mróz, a pies po tych lekach może leżeć wszędzie? Jak jest wychudzony i "nieprzygotowany" na zimę najpewniej nie przeżyje do rana... Ponawiam pytanie: w umowie Pana Stożka jest, że ma się zająć bezpańskimi RANNYMI zwierzętami. A co z tymi, które nie są ranne??? I najlepiej wszyscy huzia na miska2121 i Doriskę, wyodwracać kota (przepraszam- psa) ogonem i to załatwia sprawę? Jedynym wyjściem "na przyszłość" jest petycja do powiatu o powstanie policji zwierzęcej, bo znów się powtórzę- teraz to wystraszony kundelek, a i tak nikt go jeszcze nie złapał. A co będzie, jak następnym razem na osiedlu pojawi się bezpański, agresywny amstaf? tez w czynie społecznym mają go ludzie łapać? A że się zjawi, to pewne, porzucanie psów stało się narodowym sportem buractwa i wiem co mówię....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-27 23:40:38
Jedyna odpowiedzialna instytucja zajmująca się takimi przypadkami to Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Może spróbujmy poprosić o ich interwencję.Nowosądeckie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami też powinno zostać poinformowane. Proponuję poprosić te instytucje o pomoc.

http://ktoz.eadopcje.org/informacje/kontakt

http://www.toz-nowysacz.pl/index.php?z=kontakt
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-27 23:47:24
Jedna z mieszkanek Limanowej (z TOZ), zaoferowała pomoc. Miała przynieść klatkę i koce pod blok. Miejmy nadzieje, że dotrzyma słowa :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-28 00:00:06
Nie ma klatki, ani kocyka tam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-28 00:49:42
Proszę Państwa, tutaj nie chodzi o nagonkę na kogokolwiek. Ale akcja "Pies" obnażyła do kości głupotę naszych rządzących, którzy nie zdają sobie sprawy, że każda ustawa, uchwalona tam u sufitu ustawa to przysłowiowy efekt motyla, bo generuje całą lawinę następstw, chociażby konieczność zapewnienia środków na jej realizację. A że z tego nasi wybrańcy nie zdają sobie sprawy, to mamy co mamy: żebranie o życie i zdrowie dzieci, osób starszych, bezrobocie, emigrację, wymieranie społeczeństwa, brak schronisk dla zwierząt, ich niekontrolowany przyrost i niemożność opanowania tego. Nie dziwcie się frustracji Doriski, która chce pomóc i bije głową w mur- urzędniczy, proceduralny, a nawet zwyczajny- ludzki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
cortez 2013-11-28 00:57:21
I jeżeli mogę coś podpowiedzieć od strony technicznej: nie trzeba klatki. Zwyczajne pudło tekturowe, zależne od wielkości psiaka- obłożyć styropianem, przyciętym na wymiar boków i owinąć taśmą przylepną. Wyciąć odpowiedniej wielkości okrągły otwór w izolacji i pudle, do środka siano a nawet suche liście i domek do wiosny ciepły i przytulny tanim kosztem gotowy. Robiliśmy takie niby tymczasowe "za studenta" dla schronisk, ale zapewniam, że sporo wytrzymają i psy je naprawdę lubią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-28 08:00:41
Dzień dobry :)
Doriska wyniosła pudełko kilka dni temu, ale ktoś to pudło zabrał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
crusader 2013-11-28 09:43:36
czy mozna prosic o nastepne?.. w piecu mi zgaslo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
takajakja 2013-11-28 10:18:39
ja też poproszę o jeszcze jedno :D jakoś dziś wyjątkowo nie chce się palić w piecu:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-28 15:51:29
Co z tym psem, nakarmiony, złapany?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-28 18:56:20
Mimo dużego wsparcia Panów weterynarzy oraz grupy kilku osób dzisiejsza akcja "łapanka" prawdopodobnie się nie udała.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-28 21:06:45
Dedykuję psiakowi :)

http://www.youtube.com/watch?v=j7vysKeY9TM

I wszystkim wspierającym akcję :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
ingaar 2013-11-29 21:41:30
Czy ktoś zajął się w końcu tym pieskiem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-29 22:37:13
Widział ktoś dzisiaj tego psiaka na Zygmunta Augusta?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-11-29 23:32:15
Wczoraj po podaniu leków pies położył się po czym gdy tylko się do niego zbliżył znajomu uciekał... Przyjechał Pan stożek, wspólnie szukaliśmy go ale pies jest przebiegły, nie dał się złapać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-30 08:38:07
Malutki cytat radosnej twórczości:

"Pies nie daje się złapać nieudolnemu weterynarzowi, raz został przez niego złapany i po poru godzinach wypuszczony... Z nadzieją jeszcze że nie wróci pod blok! A on cały czas to robi, tylko jak ktos wyciąga rekę do niego to wówczas zwiewa. A nieudacznik powinien go wychwycic a nie kłamac iz to społecznie robi... Chodził jak żółw z hakiem koło bloku a za nim ojciec ze strzykawką, istna komedia i ciągle do mnie podchodził :"prosze wyłączyc ten dyktofon bo bedzie miała pani problemy", jak chciałam cokolwiek powiedziec o jego pracy lub leczeniu mojego psa, bał się ze mieszkańcy usłyszą i kilka razy było " jeszcze jedno słowa a bedzie miała pani problemy""


Cóż to za nagła zmiana frontu?
PAN STOŻEK??? Po prostu Pan Stożek - to się tak da?

Na Twoim miejscu po napisaniu takich świństw na tym portalu, nie miałabym odwagi spojrzeć temu Panu w oczy.

Ale najwidoczniej nie każdy ma z tym problemy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-11-30 13:35:27
Spróbujcie zagonić psa do siatki.
Albo wezwij policję, niech wezmą siatkę, taką jaką mają do obezwładniania demonstrantów.
Możesz również pożyczyć z klubu siatkę bramkową.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-30 19:43:46
Niestety od czwartku nikt go nie widział.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
leon297 2013-11-30 21:38:39
Dzisiaj jadąc samochodem ok 18:30 widziałem biegnącego przez rynek jasno brązowego psa, może to był ten pies.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-30 21:50:39
Dzięki za informację Leon297 :)Będziemy kontynuować poszukiwania. Niestety mogę wziąć w nich udział dopiero w poniedziałek. Miłego weekendu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-11-30 22:04:27
Jeżeli możecie podrzućcie jakieś jedzonko piesowi :)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=617271458312274&set=a.617271324978954.1073741856.100000882770031&type=1&theater
Powyżej link do zdjęcia pieska, który znajduje się pod tymczasową opieką lecznicy.Został zabrany z ul.Zygmunta Augusta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-02 00:07:33
Dajmy juz spokój, jutro wyprostuje sytuacje bo dzisiaj na to sił nie mam... Z Panem Stożkiem się widziałam, rozmawiałam długo i sobie wszystko wyjaśniliśmy... pies jest przebiegły, nawet po lekach uciekał a ja z Panem Stożkiem go szukałam... Również przeprosiłam Pana Stożka za obelgi pod Jego adresem... przyjął i bardzo się ciesze... jutro napisze więcej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-02 00:22:35
ten czarny piesek ma lub raczej miał dom, teraz nagle się Pani do niego nie przyznaje gdzie tłumaczyłam iż nie poniesie żadnej odpowiedzialnosci... Ja już sił nie mam... U Pana Stożka miałam sie pojawic po lek ale wypadło mi cos innego... zrobie to w najbliższym czasie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-02 23:42:22
Zebrać kilku świadków, którzy poświadczą, że to jej pies. A co to jest, że jakiś babsztyl wyrzuca psa z domu i jeszcze kłamie?! Zero honoru. Chętnie się dowiem, która to cwaniara.
Te durne komentarze o paleniu w piecu, świadczą o ich autorach. Wredni ludzie są pośród nas.
Doriska, aż tak bardzo nie przesadziłaś z tymi obelgami. Pan Stożek się nie popisał i gubił się w słowach. Na początku mówił, że czeka na zlecenie, żeby dostać kasę za interwencję, a potem pisał, iż robił to bezinteresownie. Śmieszne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-03 10:25:58
Cooba000 skoro właścicielka nie przyznaje się do psa, to znaczy, że nie powinna mieć psa, nie potrafi i nie chce się nim zająć.
Niestety prawda jest taka, że to miastu nie zależy na bezdomnych zwierzętach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-03 10:38:35
Niestety ludzie zeznawac w dzisiejszych czasach nie chcą...
Taka prawda... A ta Pani bała si odpowiedzialnosci, kiedy powiedziałam że nie poniesie konsekwencji i tak psa się wyparła... W ten sposób mamy bezdomne zwierzeta... Ludzie wypuszczają je bez smyczy, bo im sie nie chce wychodzic a potem mamy sytuacje jaka spotkała tego psiaka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-03 17:58:30
To niech się tym psem nie zajmuje, ale niech płaci za opiekę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-03 23:35:12
Jak chciałbyś Coba000 wyegzekwować od tej Pani środki na utrzymanie jej psiaka- nie przyznaje się do niego. Może znajdzie się ktoś lepszy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-04 21:25:55
Postraszyć TVN-em ;)
Doriska, to już nie będzie dziennikarzy w Limanowej z W-wki?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-11 00:21:49
Piesek sobie biega jak wolny ptak, tyle ze ptaszki fruwają...
Cooba000- pozyjemy, zobaczymy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-11 22:55:32
Władze miasta powinny się zając losem tego psiaka... To już nie jest normalne!!!!!!!!!!! Pies dzisiaj za każdym chodzi i bardzo wyje! Nie wiem czy jest chory czy teskni za osobą która go porzuciła... jednak urząd miasta jest odpowiedzialny do cholery za bezdomne zwierzeta!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-12 14:05:15
Poniżej link do zdjęcia bezdomnego limanowskiego psa

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1383701151880396&set=a.1383701121880399.1073741828.100007215732120&type=1&theater

Pies jest w tragicznym stanie. UM nie odpowiada na prośby.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
misiek2121 2013-12-12 15:27:41
Dzisiaj widziałam jak biegał po mieście i wył ;/ albo tak tęskni albo jest chory ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-12 22:04:15
W tym momencie to juz jest tragedia... pies wyje bardzo... wygląda z dnia na dzień coraz gorzej a Urząd Miasta śpi... śpijcie nadal ale przebudzicie się...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-12 22:59:38
Pies wygląda na wykończonego :( Całe szczęście, że są ludzie którzy go dokarmiają. Zginąłby z głodu gdyby nie Panie, które o nim pamiętają. Szkoda, że nikt z zobligowanych do tego osób nie chce zatrudnić hycla. Jest osoba, która chciałaby zaadoptować psiaka. Tylko trzeba go złapać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-12-12 23:12:15
Moze by tak kielbaska wedzona i "psi" "psi"... cos pomoglo? :)

Szkoda psiaka, ze sie tak musi poniewierac.
Nadchodza swieta, jeszcze raz apeluje do rodzicow!!! Pies to nie zabawka i 100 razy sie zastanowcie zanim posadzicie psiaka z kokardka pod choinka, bo tak chce Wasza pociecha, deklarujac wypuszczanie i troske. Do czasu niestety.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-12 23:45:16
Najlepsza byłaby jednak kiełbasa wyborcza.
Widocznie pies szuka właściwego dworca i wyje z rozpaczy, że nie może go znaleźć.
Do pociągu byle jakiego też wsiąść nie może, bo nie ma żadnego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-12-12 23:59:19
Po prostu nie moze sie odnalezc w "wielkim miescie", bo nawet planu miasta nie ma ;).
A tak serio to biedna psinka, moze ktos mu zrobil jakas budke, zeby mogl przenocowac i nie zesztywnial do rana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-13 11:01:21
Czyli ma się rozumieć, że pies już nie jest na wolności?
Jeśli tak, to przecież jest osoba chętna do opieki nad nim.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-13 11:21:07
Cooba000- pies jest na wolności a od 2 dni ma jadłowstręt... wczoraj szukałam go z kilkoma osobami, chodzi i wyje ale złapac sie nie da...
Krakowskie Towarzystwo Opieki nad zwierzetami interweniuje teraz na Batorego, u Pana Kunickiego ale tym psem nie zajmą się...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-13 11:26:41
Leon297, czy jesteś w stanie założyć temu psiakowi obrożę?
Jest co najmniej jedna osoba, która chciałaby zaopiekować się psem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
leon297 2013-12-13 11:57:35
Ja tylko podałem link z ogłoszeniem, nie zamieściłem tego ogłoszenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-13 13:10:45
Po pierwsze- UM powinien mieć podpisaną umowę z hyclem! tego nie ma... wczoraj dowiedziałam się od lekarza weterynarii z N.Sącza...
Po drugie- pies ten może być chory, powinien zostać schwytany i poddany kwarantannie!
Po trzecie- biega za każdym i wyje-a to nie jest normalne!
Po czwarte- zbyt długo to już wszystko trwa i cierpliwosc pewnych osób sie kończy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-13 15:11:14
W zeszłym roku pogryzł mnie pies na ul.Batorego... pies nie był szczepiony a poza tym było ich ponad 20... Interweniowałam w tej sprawie w UM, schronisko zabrało zaledwie kilka psów gdyż "wsaniała"pani pracująca w UM powiedziała iż muszą za każdy dzień płacić...
Dzisiaj była tam telewizja,policja, wraz z weterynarzem... wzieli 6 szczeniaków, pozostało psów ponad 20... Do czego zmierzam... W UM pani powiedziała iż szukają psa o którym jest na forum mowa... Pani B...chyba sobie Pani kpi i wybiela się do dziennikarzy! Psa łapią internauci poruszeni jego losem a powinien to zlecic juz dawno UM... ale po co? myśla ze sprawa ucichnie, jednak tak nie bedzie bo za dużo osób jest w to zaangażowanych!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-13 17:56:11
po prostu należy zatrudnić myśliwych i odstrzelić wszystkie wałęsające się psy, ale to ludzie wyrzucają psy i osoby które to robią to bezmózgie bydlaki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-13 18:06:07
Twoja propozycja Alexa jest nie do przyjęcia. Takie działanie byłoby możliwe w Rumunii, a może na Ukrainie. W bardziej cywilizowanych krajach nie możesz zabijać psów, dlatego że Ci przeszkadzają.
Zgadzam się z twoją opinią dotyczącą nieodpowiedzialnych właścicieli. Ludzie wyrzucają psy. Płacą też podatki, dzięki którym pracownicy Urzędu Miasta otrzymują wynagrodzenie. Niech więc zaczną wypełniać swoje obowiązki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-13 19:36:50
Każda gmina powinna mieć swój Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi, poza tym urząd ma obowiązek zająć się tą sprawą lub wskazać osoby które na zlecenie UM się tym mają zajmować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-13 19:45:05
Alexa- tak tylko mówią ludzie którzy nie mają serca...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-13 22:46:57
Bez serca są Ci, co się lansują na bezdomnym psie.
Jestem bardzo ciekawa, kiedy skończy się ta farsa i co, bądź kto będzie następnym celem na którym będzie można wyładować swoje życiowe frustracje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-13 23:06:44
@kolorowymotyl
Zapewne ty, jako że sam/-a podkładasz głowę pod topór. Alex pasuje właśnie, żeby mieszkać w buszu i polować dzidami.
Na Ukrainie mielili żywe psy. Proszę bardzo. Pamiętajcie o jednym, skoro was nie obchodzą inne istoty żywe, a tylko ludzie. Nikt nie potwierdził, że ateizm czy chrześcijaństwo to słuszny opis świata. Co jeśli istnieje reinkarnacja? A są takie przypadki, które każą tak myśleć. Alex, co jeśli odrodzisz się jako pies? Chcesz dostać kulkę w łeb przez prawo, które sam ustanowisz? Chcesz zostać zmielony w Doniecku?
Zastanawiające jest to, że Kowalski musi oddać państwu 10gr długu, natomiast państwo nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, tj. hycel w Limanowej czy poziom zanieczyszczenia powietrza w Krakowie. Przecież jakby trafił się lokalny zorro, to by ich rozjechał.
Dobra, to jaka telewizja pokaże materiał o tych psach i kiedy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-14 00:06:21
Cooba000 - Na początek nie wchodząc w Twoje wychowanie, poziom kultury i stosunek do mojej osoby chcę Ci przypomnieć, że przy zachowaniu pewnego poziomu dialogu powinno się zaimek osobowy "Ty" napisać z dużej litery.

Wracając do tematu.
Zaczynasz się robić nudny z tym Twoim klepaniem wkoło o tym samym.
Taaaak... możesz myśleć (wierzyć), że w przyszłym wcieleniu będziesz krową, świnią, psem, czy źdźbłem trawy - nie wnikam w Twój światopogląd.
Jak już n-ty raz piszę (co zapewne zdołało Ci umknąć) nie jestem za zabijaniem psów. Jeżeli faktycznie system jest wadliwy, to weźcie zróbcie sobie schronisko w Limanowej i zbierajcie zwierzęta z całego okręgu (a prawdopodobnie trochę ich będzie, gdyż CHYBA nie ma w naszej okolicy bliższego niż w Nowym Targu).

Polsat w Limanowej - super:)
Sama chętnie zobaczę hahaha.
Mam nadzieję, że będzie jakiś materiał dokumentujący pościg (jak dotychczas) nieuchwytnego "super-psa".
Mam nadzieję, że zobaczę ekipę "elity" limanowskiej tj. hyclów-samozwańców w akcji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-14 00:41:14
Ten kto twierdzi ze pies nie ma uczuc
ten kto twierdzi ze psy nie placza
Niech pojedzie choc raz do schroniska
i pochyli sie nad psia rozpacza
I zobaczy nos w kraty wcisniety
to spojrzenie puste i smutne
Niech zobaczy ta rozpacz tak wielka
psow co nagle zostaly bez domow
Niech zobaczy te lapy proszace
i tysiace merdajacych ogonow
Moze wtedy pomysli przez chwile
bryle lodu rozpusci w swym sercu
Moze zmieni swe serce z kamienia
i da dom choc jednemu zwierzeciu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-14 00:41:31
Averynicegirl.

Dla Ciebie również mam fragment piosenki w nawiązaniu metaforycznym do utworu, który mi zadedykowałaś.

Ze specjalnymi pozdrowieniami dedykuję fragment od
2:33 - 2:55.

http://www.youtube.com/watch?v=DYg1fAXHWmM

Również serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-14 00:45:50
Dobra, wiesz co? Bo zaczynasz irytować swoim chamstwem.
No właśnie, piszesz o jakiejś kulturze i wychowaniu, tylko u mnie z tym w porządku. Żadnych przekleństw, czy złośliwości, co cechuje właśnie ciebie. Poza tym ktoś chce pomóc, a ty w każdym poście (co za buractwo) twierdzisz, że ktoś z siebie robi gwiazdę. Dziewczyny przynajmniej coś robią, a to raczej ty tutaj gwiazdorzysz, bo jedynie gadasz i krytykujesz tych, co robią dobrze. Ty nie pisz o kulturze, bo jej nie masz, pisząc o strzelaniu do bezdomnych istot żywych. Dyskusja z tobą jest bezsensowna. Wmawiasz innym swoje cechy. Ja wyrażam się dobrze. Nie przesadzaj, może marzy ci się, że ludzie na forum będą ci lizali tyłek, ale się tego nie doczekasz. Nie ma żadnej reguły, że mam pisać z wielkiej litery. Szczególnie, że nie jesteśmy w żadnych relacjach towarzyskich i nie ma tu pism oficjalnych.
Nawet nie masz za bardzo merytoryczności, bo nie pamiętam, żebym wcześniej pisał o reinkarnacji. Już na pewno nie co post. Nie rób z mordy cholewy. Poza tym mogę sobie pisać, co chcę, a jak cię to nudzi, to sobie zrób coś, co ciebie interesuję. I tak jestem lepszy, bo nie popisuję się tekstami o strzelaniu do psów. Nie wiem, jakim trzeba być zakompleksionym człowiekiem, żeby włazić na temat, jeździć po osobie, która chce pomóc i pisać jedynie, że trzeba strzelać do psów. Całe podsumowanie twojej osoby.
"Jak już n-ty raz piszę (co zapewne zdołało Ci umknąć) nie jestem za zabijaniem psów. " Cuffa, jest sens kimś, kto:
1) nie wie, co sam powiedział
lub
2) kłamie?
Nie ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-14 01:03:40
Cooba000.
Zasmuciłeś mnie teraz - nie potrafisz zrozumieć tego co czytasz.

Odniosę się pobieżnie do tego co napisałeś.

1). Zaczynam Cię irytować swoim chamstwem - bardzo proszę o konkretny przykład (cytat).
2). Cechują mnie przekleństwa (ja przypominam sobie około dwóch, ale skoro napisałeś o zachowaniu, które mnie cechuje, to znowu poproszę o cytat.
3). Nie twierdzę W KAŻDYM POŚCIE, że osoby, które chcą pomóc robią z siebie gwiazdę - stwierdziłam to w jednym z dzisiejszych i nie o Osobach, tylko o konkretnej Osobie.
4). KIEDY NAPISAŁAM O STRZELANIU DO BEZDOMNYCH ISTOT ŻYWYCH (jak Ty Człowieku czytasz?!).
5). Wmawiasz innym swoje cechy (rozumiem, że chodzi Ci o przeniesienie) (jakie cechy???).
6). Nie napisałam, że pisałeś o reinkarnacji - chodzi o Twoje ciągłe podkreślanie (bezsensowne, gdyż doskonale wiem o co Ci chodzi) ogólnie "że nikogo nie interesuje los stworzeń żywych".

7). NIE RÓB Z MORDY CHOLEWY - To zostawiam bez komentarza. Aczkolwiek, jeżeli mi przytoczysz w którym miejscu robię .... cholewę, to będę wdzięczna - nie lubię być niekonsekwentna i poprawię się.

8). Jakie strzelania do psów - jaki tekst???

Kompleksy - ja i kompleksy? Widzę, że my się w ogóle nie rozumiemy... Całkowicie.
Napisz proszę SPOKOJNIE o co Ci chodzi, bo wow.. nic z tego nie wiem.


Za cytaty będę bardzo wdzięczna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-14 01:04:39
Cooba000- świeta racja! Myślę ze z nią nie ma co dyskutowac... Idioci się nie sieją, oni się rodzą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-14 01:14:45
Doriska - Twoje mądrości, to chyba zacznę zapisywać:)
Teraz nie wiem, czy Ty się urodziłaś, czy zostałaś zasiana.
Każda odpowiedź na to jakże filozoficzne pytanie będzie przy kontekście Twojej wypowiedzi zniewagą.
* Ale przecież obrażać się sama możesz - tego nikt Ci nie zabroni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-14 01:19:08
Haha, paniusia żąda cytatów. A to ci dobre. Dlaczego mnie to nie dziwi? Może dlatego, że od samego początku widać jej roszczeniowe posty. Wiesz co, obłudniczko? Żebyś ty swoje tekściki okrasiła cytatami. A tak to się mogę z ciebie pośmiać.
1) Mam ci cytować twoje chamstwo. Buahaha, ale kabaret. Już mówiłem. Ty swoje sądy wydajesz - zero cytatów. Śmieszna jesteś.
2) Tak, jasne, napisałem, że przeklinasz...buahaha, to chyba ja teraz będę czekał na cytat. Zresztą, po co ja to mówię. Należy cię po prostu wyśmiać. Przecież nie będę dyskutował z taką mitomanką i frustratką.
3) Napisałbym, ale nie będę dyskutował.
4) Lepiej czytam od ciebie, co wyjdzie później.
5) Przeniesienie - wow. Nie dyskutuję.
6) ""że nikogo nie interesuje los stworzeń żywych"." Rozumiem, że to cytat ze mnie, tylko jakoś nie mogę go znaleźć. Znaczy oryginału.
7) Hehe, nie płacz. Nie jesteś osobą, której należy się normalne traktowanie. Piszę do ciebie mocno, ale nie jeden by takiej babie mocniej powiedział, bo poziom twoich tekstów jest po prostu prowokujący. Poza tym widzę, że się uspokoiłaś. Widać taka, no słowo na c, taki kozak jesteś. Lubisz sobie pokrzyczeć.

"Kompleksy - ja i kompleksy?" Ja? Nie...Ale ja?...Nie...Że ją? No, pff...nie, nie...na pewno nie...I tak w kółko. Powtarzasz mnie, dajesz pytajnik. Ty naprawdę jakieś cyrki odstawiasz.


Wszystkie trolle się pochowały - tylko ty nadal, tak, się promujesz. To już w ogóle niebywały troll. Nie znasz granic dobrego smaku.
"Jak już n-ty raz piszę (co zapewne zdołało Ci umknąć) nie jestem za zabijaniem psów. " To ty pierwsza zaczęłaś twierdzić, że niby ja tobie przypisywałem strzelanie psów, więc jak chciałaś, tak masz. Nie płacz. Nie potrafisz czytać (haha, co niby jest moją domeną wg ciebie - tak piszą ludzie bez argumentów i po prostu wredni), to nie moja wina.
Ja cytatów od ciebie nie chcę, bo skoro ich nie stosujesz sama z siebie...Zresztą po co?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-14 01:46:56
Cooba000 - Próba "prawniczego" (cudzysłów wg uznania) bełkotu?

Próbuj dalej - tylko mam nadzieję, że wiesz, iż Osoby które będą śledzić nasz dialog mogą zaczerpnąć z oryginałów moich wypowiedzi, które znajdują się na moim profilu?
Jeżeli ktoś się podejmie arbitrażu naszej rozmowy, to będę ciekawa obiektywnej oceny osób niepowiązanych z tematem.

Uspokoiłam się owszem, ale dopiero po przeczytaniu powyższego komentarza.
Powiem Ci, że "wiem, że nic nie wiem" stało się dzięki Tobie mi bliższe.

Ad 2). "tylko u mnie z tym w porządku. Żadnych przekleństw, czy złośliwości, co cechuje właśnie ciebie"
Ad 6). Nie, to nie jest cytat Twojej wypowiedzi. "ogólnie "że nikogo nie interesuje los stworzeń żywych"." - to jest cytat mojej wypowiedzi.

P.S. Bardzo żałuję, że nie potrafię rysować - myślę, że przy takiej próbie komunikacji z Tobą nasza rozmowa byłaby o wiele prostsza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-14 01:55:33
Averynicegirl - :)

Bardzo lubię Rammstein - Kazik też może być, chociaż zdecydowanie wolę coś mocniejszego.

Jak już sobie tak rzucamy linki, to bez złośliwości i podtekstów:) też podrzucam coś fajnego - tak na wyluzowanie.

http://www.youtube.com/watch?v=kIBeYoP9Wi0
http://www.youtube.com/watch?v=4ifTjdKrTPw
http://www.youtube.com/watch?v=jhC1pI76Rqo

Pozdrawiam i dobrej nocy Wszystkim.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-14 14:29:46
Piesek jest, teraz trzymać kciuki by udało się go złapać bo na UM nie ma co liczyć... tym się zajmią media, na szczęście wszystkie rozmowy w UM są nagrywane... Chyba kolejna sprawa Burmistrzowi i jego Zastępcy w sądzie się szykuje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 00:06:52
Chciałam o jeszcze jednej rzeczy napisać, Pan Stożek nie jest niczemu winny, winie UM iż nie zatrudnił hycla i jest tak jak jest...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 00:14:58
Pan Zoń kilka dni temu rozmowie tel.powiedział iż sprowadzi z N.Sącza grupę by wyłapała psa, jednak te słowa rzucone były na wiatr... A Pani B... do dziennikarki wczoraj powiedziała iż szukają psa i próbują go schwytać... śmieszne... kto próbuje ten próbuje i niech sie pani nie wybiela bo wiem iż czyta pani ten portal jak i forum...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-15 02:48:55
Prawniczy bełkot? O ja, nie wiedziałem że użyłem wyrażeń z branży prawniczej. Robię to chyba podświadomie...buahahaha. Nie no, daj se na wstrzymanie, bo bredzisz od dobrych kilku postów.
No ja tak teraz czytam ten twój post i zastanawiam się, kto tu udaje prawnik. Do tego szukasz sędziego. Czyżbyś czuła się tak słaba, że potrzebujesz wsparcia osób trzecich? No to dajesz, zaproś rodzinę, żeby utwierdziła cię w swoich racjach.
"Powiem Ci, że "wiem, że nic nie wiem" stało się dzięki Tobie mi bliższe." Cóż za wyszukany przytyk. Widać, że jesteś przećwiczona. O sarkazmie, bożku idiotów. Toż to takie inteligentne i treściwe. Typowe tekściki ludzi bez argumentów, czyli walenie ad personam.
Ad. Ad 2)
"czy złośliwości, co cechuje właśnie ciebie" Gdzie tu błąd? Jesteś złośliwa aż nadto. Włazisz tu i od razu do dziewczyn syczysz. O mojej osobie już nie wspominając.
Ad. Ad 6) No zasugerowałeś, że niby ja tak twierdzę, więc jednak przyznajesz, że to nie był cytat, a twoja interpretacja, a to już jest po prostu głupie.

PS haha, jak w liście. Co ludzie mają, że tak piszą.
Co do treści PS, to widzę, że może i ciało dojrzałe, ale umysł dziecinny. Naprawdę chcesz coś ugrać tekścikami o rysowaniu? No wybacz, dla mnie taki poziom konwersacji jest żałosny. Coś w stylu: no szkoda, że nie mam auta, bo bym się po tobie przejechał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 09:49:51
Cooba000- matylki powinny sie juz schowac bo zima idzie... a ten kolorowymotyl penie błądzi i sama nie wie co napisać... bełkot zwykły pracownicy z UM...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 13:13:17
Nie wiem kto do mnie wydzwania w sprawie psiaka z nr.prywatnego, jednak nie boje sie! Wiem ze pies się pałęta i UM nic z tym nie robi a powinien! Co do sądu- jasne, uważam iż powinien się on sam zając pani... nie wiem jaka bo sie nie przedstawiła, wszak to bardzo niekulturalnie !!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 14:49:07
Jeszcze kilka słów o sądzie kochana pani x- on bedzie wyłączony, zajmie sie sprawą inny sąd i prokuratura...
Macie na remonty dróg? miejcie także na bezpańskie psy, bo one czują do cholery!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 16:19:21
Piesek jest teraz koło bloku Uchacza, ale jak próbuje sie tylko podejsc to ucieka, tak przestraszony :(
Boże widzisz a nie grzmisz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-15 17:18:08
Cooba000 - Nie jestem z tych, którzy potrzebują jakiegokolwiek wsparcia.

Nie mnie tworzyć kolejne nicki, angażować znajomych, córki czy "partnerów" do pomocy.
Również nie mam tendencji stadnej i nie "atakuje" w grupie.
To zostawiam komu innemu:)

Swoje zdanie staram się wyrażać w sposób prosty i jak najbardziej dla Wszystkich zrozumiały, lecz widzę, że nawet pomimo prostego słownictwa jest to dla Ciebie zbyt wielkie wyzwanie (mógłbyś chociażby dosłownie przeczytać i nawet za pomocą słownika zrozumieć co napisane słowa oznaczają).
Nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytanie. Mogę równie dobrze napisać o niebieskim samochodzie przewożącym czerwone deski, a efekt będzie taki sam - czyli opis mnie, moich postaw, przepisywanie rzekomo moich słów etc.
Cały czas myślę, że możemy osiągnąć jakiś konsens, lecz niestety perspektywa jakieś normalnej dyskusji coraz bardziej się oddala, a główny temat spada na boczny tor.

Musisz również pamiętać, że obrażać pozwolę się tylko do pewnego momentu, a to, że nie odpisuję Ci w taki sposób jak do mnie piszesz nie oznacza, że bagatelizuję Twoje posty.
Pod lupą mam chociażby "Widać taka, no słowo na c, taki kozak jesteś", "Nie jesteś osobą, której należy się normalne traktowanie", "z taką mitomanką i frustratką." itp.

Doriska - Przypuszczam, że masz "szczególny" stosunek do "zwykłych pracowników UM", ale to nie ten adres i naprawdę ta "wielka" "zniewaga" na mnie nie działa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 17:53:28
motylku- leć daleko i nie wracaj, jak już napisałam- zima idzie, nie szkoda skrzydełek?
Co do mojej córki- to wara od niej, jest mądrzejsza niz ty, a co do partnerów- robisz sama z siebie pośmiewisko... Gdyby głupota miała skrzydła to fruwałabyś jak gołębica, nie obrażając gołębi oczywiscie, bo to są przyjazne okazy a ty... szkoda słów!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-15 18:02:59
Doriska - Nie wątpię, że Twoja Córka jest mądrzejsza ode mnie. Twoje geny, więc ... rozumie się samo przez się.

A wracając do tematu - ja ani o Tobie, ani do Ciebie nie pisałam, ale widzę, że coś jest na rzeczy, skoro znowu mnie bez powodu atakujesz.

Wytłumacz mi tylko jedno - dlaczego mnie obrażasz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 18:26:36
Wytłumaczę o ile Ty także to zrobisz, bo zaczełaś pierwsza...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-15 18:28:03
Proszę napisz czym Cię obraziłam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 19:30:53
Pijesz do mnie od pewnego czasu i nie tylko do mnie, zwłaszcza jeżeli dotyczy to tego psiaka...
Chciałabyś by ktoś Cię wyrzucił i na dodatek poniewierał, kopał? Pies to nie zabawka, to niektórzy powinni zrozumieć a UM obiecuje i nic w tym kierunku nie robi... Policja się zaangażowała i przyjechał radiowóz w którym był świetny policjant, czekaliśmy na straż miejską 2 godziny zanim przyjechała, przyjechał tylko jeden pan gdzie wiadomą rzeczą było iż nie wychwyci psa, potrzebny hycel do tego i UM powinien mieć umowę podpisaną z takowym...
Zresztą niedługo pojawią się artykuły na ten temat i każdy będzie sprawe mieć jasno naświetloną...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-15 20:09:13
To piję, czy Cię obrażam, bo przyznasz, że to "lekka" różnica?

Nie wiem, dlaczego ktoś miałby mnie wyrzucić, poniewierać i w dodatku kopać, ale rozumiem, że chodzi Ci o to, aby wczuć się w los psa?
Ja uważam, że pies znaczenie lepiej będzie się czuł na wolności o ile ma dojście do jedzenia, wody, ale oczywiście rozumiem, że nie powinno być sytuacji w której psy biegają bez opieki i stanowią zagrożenie.

Jeżeli chodzi o moje "picie", to owszem - jest ono spowodowane tym, że nie jest dla mnie do zaakceptowania sposób w jaki wdajesz się w dyskusje i sądy, które piszesz na forum, bez tak naprawdę dogłębnego poznania tematu.
Nie rozumiem również dlaczego osoba, która jak widać ma tyle empatii dla zwierząt nie ma jej za grosz dla ludzi.

Ludzie też czują.

Podziwiam Pana Weterynarza, bo ja nie potrafiłabym się pogodzić z takimi krzywdzącymi komentarzami z Twojej strony.
Przecież te komentarze czytać może rodzina, znajomi, sąsiedzi, którzy mogą nie doczytać już Twojego kolejnego, przepraszającego komentarza...

To generalnie tyle - już kiedyś pisałyśmy na ten temat, ale widzę, że znowu jest to samo, więc przypominam moje stanowisko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 21:23:58
Pijesz jak i również mnie obrażasz! Jest takie powiedzenie: "co wysyłasz to dostajesz" z podwójną siłą!
Co do Pana Stożka- wyjaśniłam sobie pewnie rzeczy z Nim i nic ci do tego!
Owszem ludzie takze czują, ale nie każdy, czasami mają serce z kamienia jak ci którzy kopali tego psa!
Co do wolnosci- temu psu nie jest za dobrze, nie ma swojego domu, dokarmiany jest przez innych ale to nie wszystko..
UM popełnił błąd jak w zeszłym roku i media zaczeły się tym interesować... Jak napisałam wyżej: Będą artykuły na ten temat...
Do ciebie to juz wszystko, niestety nie jestes osobą bym pałała sympatią do Twojej osoby i nie tylko to moje zdanie.
Koncze te konwersacje z toba i prosze mnie nie zaczepiać!
Żegnam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 22:12:49
Jeszcze raz napisze motylku "idioci sie nie sieją, oni sie rodzą" a ty do nich należysz i wara ode mnie... https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-15 22:12:50
Znowu się nie dowiedziałam, czym Cię obraziłam.


Chciałaś sobie ze mną wyjaśnić pewne rzeczy, to wyłożyłam Ci moją opinię.

Co do Pana Stożka, to jak najbardziej mam "coś" do tego. Nie zapominaj, że pisałaś publicznie swoje "opinie" na temat tego Pana, jak i wielu innych osób, przy innych tematach, więc czy chciałaś, czy nie zrobiła się z tego sprawa publiczna.

Co do braku sympatii do mojej osoby, to absolutnie nie cierpię z tego powodu - nie Jesteś w kanonie ludzi z którymi mogłabym się porozumieć, ponadto nie chciałabym mieć z Tobą nigdy jakichkolwiek kontaktów w realnym życiu.

Również żegnam i dobrej nocy życzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-15 22:25:20
Dlaczegóż to wara od Ciebie?
Przecież Ty nie oglądasz się na nikogo.
W tym momencie informuję Cię, że jeszcze raz obrazisz mnie publicznie, a spotkamy się w sądzie.

Kretynkę i idiotkę mam przekopiowaną do archiwum.
Daję uczciwe ostrzeżenie i możesz mi wierzyć, że nie skończy się na temacie "przeprosiny" na lim.in.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 22:29:51
haha wiec chcesz jeszcze raz: prosze: jestes skończoną idiotką... czekam na wezwanie... bay...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doradca 2013-12-15 22:38:24
Pani @ Dorisko, jeżeli oczekuje Pani szacunku od innych powinna Pani też innych darzyć szacunkiem proszę się nie gniewać, ale chyba to trochę niegrzecznie wyzywać innych od idiotek i kretynek.

To jest forum publiczne nie to żebym się wymądrzał, ale to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-15 22:42:08
Skoro ta osoba mnie obraża ja robię to samo... ot tak szanowny Doradco...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-16 00:30:24
Przykro mi, że główny temat stał się chyba pobocznym tematem. Jeszce bardziej przykre jest to, że komunikacja przybrała formę dyskusji, zamiast merytorycznego dialogu.

Na dobranoc :)

http://www.youtube.com/watch?v=8mZ2-C86UM4
http://www.youtube.com/watch?v=UmQMC6sns4I
http://www.youtube.com/watch?v=W8zqJwPOMoA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-16 04:32:50
"Cooba000 - Nie jestem z tych, którzy potrzebują jakiegokolwiek wsparcia." Tak, jasne, pisząc o osobach trzecich, w ogóle tego nie miałaś na myśli. Haha, dobre. Teraz widzę, że się desperacko wycofujesz.
Znowu durne tekściki, w których jedynie obrażasz, a nie piszesz prawdy. Żałosne. Takie teksty to walą do siebie półprzytomne gimnazjalistki. Powtarzam: sarkazmie, bożku idiotów. To takie inteligentne. Mogłabyś być mniej śmieszna i wprost napisać, co ci leży na sercu, a nie robić podchodów, bo piszesz, że niby nie potrafię czytać (co pisze, co druga osoba obecnie, która się dowieść swoich racji), a sama tego nie potrafisz.
"Ja używam prostego słownictwa, a to dla ciebie nawet wyzwanie" - haha, serio? Jesteś dumna z takich durnych tekstów? Dobra, dobra, skoro niby czegoś nie rozumiem, to powiedz, czego nie zrozumiałem. Rzucać hasłami potrafisz, dowody u ciebie to słaba strona. Natomiast ja podam tobie dowód.
"Jak już n-ty raz piszę (co zapewne zdołało Ci umknąć) nie jestem za zabijaniem psów. " A gdzie ja pisałem, że jesteś za? Widzisz? To nas różni, ja podałem ci dowód, że nie potrafisz czytać, ty jedynie potrafisz oczerniać.
Haha, dobre sobie, to właśnie ty opisujesz mnie i nie podajesz żadnych konkretów. Pytam cię któryś raz, czego niby nie zrozumiałem? Gdzie niby pisałem, że jesteś za zabijaniem psów? Ty nawet nie próbujesz odpowiadać na pytania. Poza tym, widząc, jak tu włazisz tylko, żeby docinać ludziom, którzy chcą pomóc psu, nie jesteś osobą, przed którą ktokolwiek miałby się tłumaczyć.
To ty raz niby mnie cytujesz, potem okazuje się, że to była twoja interpretacja.
Na pewno nie będzie normalnej dyskusji z taką złośliwą osobą jak ty.
Nie rozśmieszaj mnie. W obrażaniu tutaj akurat jesteś pierwsza. Naprawdę, to już istny kabaret, co tutaj wyprawiasz. To jest temat o psie, a ty tu włazisz i docinasz wszystkim, którzy litują się nad psem. Co za chamstwo.
Ja mam pod lupą wiele twoich tekstów, choćby ten ostatni, że proste słowa są dla mnie wyzwaniem i wiele tego typu, co zresztą jest u ciebie normą. Może nie jesteś świadoma, ale to że nie piszesz do kogoś "ty, ch...", nie znaczy, że nie obrażasz.
""Widać taka, no słowo na c, taki kozak jesteś"" No ciekaw jestem, co ci się tu nie podoba?
""Nie jesteś osobą, której należy się normalne traktowanie"" Zaraz ziewnę. Tobie nie należy się normalne traktowanie, należy ci się dwukrotnie takie traktowanie, jak traktujesz innych.
Naprawdę, to ma być obrażanie? Ty naprawdę jesteś wrażliwą paniusią.
Frustratką jesteś, już napisałem dlaczego. Mitomanką też. Wmawiasz innym nie ich słowa.
Haha, a myślisz, że ja się pozwolę obrażać? Nie strasz, nie strasz, bo się o...
Naprawdę, znajdź sobie jakiegoś dresa, który zwyzywa cię od dz... i jemu możesz takie teksty sadzić. Tak to mogę się jedynie pośmiać, a ty możesz nadal pluć na innych.

Zniewaga? Haha, ta osoba naprawdę powinna poczytać niektóre definicje. Możesz sobie straszyć, ale to nie te czasy, że plecy tak pomagały.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-16 04:37:08
Sama włazi na forum, pluje i jeszcze sądem straszy. Niesamowite. A ty siebie, koleżanko, czytałaś? Ile razy już mnie obraziłaś? Doriskę obrażasz od pierwszego posta.
Za niedługo dojdzie do tego, że złodzieja złodziejem nie będzie można nazwać, bo to narusza jego dobra osobiste.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-16 05:12:58
No jeszcze jedno, taka mała rada dla ciebie:
Its over. To koniec. Czas się wycofać. Miałaś swoje 5 minut sławy, ale to już przeszłość. Musisz zejść ze sceny. Publiczność ma dość. Rozumiem, że Doriska jest uosobieniem tego bojownika o wartości, przez którego zawsze byłaś zwalczana i słyszałaś od takich ludzi bolesną prawdę o sobie, ale musisz inaczej walczyć ze swoją traumą. Nie idź tą drogą, apeluje. To nie przyniesie ci korzyści, może cię tylko bardziej zdołować i będziesz siebie jeszcze bardziej nienawidzić. Gdybyś chociaż wykazała żydowsko-rosyjskie pochodzenie Doriski albo pokazała dowód, że panieńskie nazwisko jej babci brzmiało po niemiecku, to pewnie w oczach części limanowian byłaby ona zdyskredytowana i została wygnana, ale...to się nie stało po prostu. Naprawdę nie warto. Poza tym lalki barbie się już nudzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 09:40:36
Cooba000- teraz z niecierpliwoscią czekam na wezwanie do sądu, @motylek bedzie musiała opłacić 300 zł.kosztów i zabawimy sie na sali rozpraw... straszyć to może ale koleżankę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 09:42:45
@Motylku- zapomniałam, bys długo szperac nie musiała oto mój adres : Dorota Kaczmarczyk, ul.Sportowa 16, 34-600 Limanowa :)
A teraz niecierpliwie czekam na wezwanie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doradca 2013-12-16 10:22:01
Sale rozpraw nie służą do zabawy Pani @ Dorisko
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 10:32:22
Wiem do czego służą panie @Doradco... zabłysnął Pan... zamiast pisac na forum niech pan w końcu zorganizuje grupe by przyjechali i wyłapali psa, bo jest już wycieńczony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-16 11:58:26
Oj nie musisz się wysilać i podawać kolejny raz swojego adresu, który wszystkim jest dobrze znany.

Jak napisałam, tak również i zrobię przy chwili wolnego czasu i możliwości kontaktu z prawnikiem. Nie bój się, perspektywa 300 zł kosztów sądowych mnie nie przeraża, a nawet znaczenie większa za reprezentację w sądzie, gdyż podtrzymuje moje zdanie i nie mam zamiaru mieć z Tobą jakichkolwiek kontaktów w prawdziwym życiu.

Cooba000 - Mistrzostwo te trzy posty - gratuluję, a teraz popiszmy sobie o zielonym lasku, niebieskich chmurkach i żółtym słoneczku. To będzie bezpieczny temat i myślę, że spokojnie dasz sobie z nim radę i prawidłowo go zinterpretujesz.

Nie wiem w jakich "stosunkach" (cudzysłów wg uznania - oczywiście bez podtekstów, gdyż możecie być z Doriską w stosunkach np. koleżeńskich, jak i równie dobrze możesz być dla Niej "nikim" - ku czemu powinnam się skłaniać, gdyż nieetycznym jest, aby partner, kolega, czy jakiś inny "pociotek" pisał "peany", aby tylko pomóc udowodnić mi "WASZE" racje) Jesteś z Doriską, ale bądź tak miły i zachowaj przynajmniej pozory obiektywizmu i REALIZMU.


P.S - Wracam do pytania sprzed kilku postów: Postscriptum używam, gdy przypomnę sobie coś ważnego w momencie, gdy kończę post. Jeżeli nie mam możliwości poprawy wcześniejszej treści, dodaję P.S na końcu, aby uniknąć rozpatrywania mnie w kategorii osoby chorej psychicznie, która pisze sama ze sobą kilka postów.

Polecam spróbować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doradca 2013-12-16 12:32:32
Ja swoje Pani swoje. Podpisana umowa na nowy etat ze stosownym wynagrodzeniem i mogę chodzić za psem i będę udawał tak jak Pani, że chcę go schwytać :)

Wie Pani co się mówi na Mieście ?.
Podobno ten biedny piesek rano wypuszczany jest z domu przy Sportowej ;)
Co też Ci ludzie nie potrafią wymyślić ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 15:29:16
Wiem że tak się mówi gdyż do mnie wczoraj nawet dzwoniono, piesek po tym jak został skopany przez "meneli"spał na schodach u Pani z ul.sportowej ale nie udało Jej się go złapać... Nigdy w środku nie był- z tą Panią jestem w kontakcie.
Ja nie udaje iż psa szukam- po prostu robię to i wiele osób o tym wie... wkrótce się przekonasz... Dobrze ze nie wiesz co się mówi na miescie o Tobie, oj głowa by bolała...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 15:31:10
@motylku- zamiast pisać na forum, biegnij do prawnika... no już... a najlepiej złóż zawiadomienie na policji na wstępie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 15:32:44
Cooba000- uważaj bo motylek szaleje, by i Ciebie do sądu pozwać nie chciała... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-16 15:41:13
Doriska zerknij z łaski swojej w P.S w moim powyższym poście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 15:45:51
motylku- coś nie jarzysz widzę... biedna, pewnie zimno Ci, poleć do ciepłych krajów...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-16 15:48:11
@Doradca, zobacz dokładnie, kto lubi się bawić na sali sądowej.
Jak ktoś nie ma życia, a ma sponsora, to się może bawić w płacenie 300zł i pozywanie innych.


Motylku, dobra, trochę się pośmialiśmy, ale to już naprawdę koniec. Zrozum to. To koniec. Nie udało się. Czas podkulić ogon i zaszyć się gdzieś na rok, dwa. Ludzie zapomną, a ty odżyjesz, nabierzesz sił, przemyślisz wszystko. Jak mi powiedziała kiedyś lekko nienormalna limanowska (a raczej okoliczna) wieszczka: czas leczy rano. Tylko nie wracaj za wcześnie, bo otwieranie zabliźnionych ran może być bolesne.

Jak Doriska podaje ci adres, to sobie zapisz, a nie najeżdża znowu na nią, bo chciała ci pomóc. Daj sobie pomóc, nie odrzucaj gestu dobroci wobec ciebie. Chcemy ci pomóc, razem wszyscy tutaj. Daj sobie wytłumaczyć pewne rzeczy. Nie bądź taka zacietrzewiona i wojownicza.
"To będzie bezpieczny temat i myślę, że spokojnie dasz sobie z nim radę i prawidłowo go zinterpretujesz.
" Pani, która podobno nie obraża, znowu popisała się swoimi wyszukanymi sarkazmami. Zastanawiam się, czy ty poświęcasz teraz czas na układanie takich wierszyków, czy masz przygotowane na wypadek konfliktu i po prostu używasz stałych odzywek. No tak, napisałem jej kilka konkretów, na które nie wie jak odpowiedzieć, to teraz się rzuca i twierdzi, że to ja mam za mała inteligencję. Gdybym był tobą, to pewnie już bym postraszył cię sądem, ale chyba wolę zająć się swoim życiem.
Peany...czy to z angielskiego? Wybacz, że pytam, ale nie każdy jest taki intelygentny jak ty, co każdemu już zdążyłaś wypomnieć. Autorytecie ty mój. Mów mi więcej swoich "mondrości". To dobrze, że nie obchodzi, w jaki relacjach pozostaje z Doriską, bo to nie twoja sprawa (ale źle się domyślasz - ty "pudelku" limanowski).
Oj tam, od razy chora psychicznie. Nie przesadzaj. Po prostu śmieszy mnie to i kiedyś widziałem podobną opinię, człowieka, który nie może zrozumieć idei takiego popisywania się. No bo właśnie, jeśli sama nie zauważyłaś, odpowiadając na twoje tłumaczenie, jeśli piszesz jakiś post, to jak najbardziej masz narzędzia, żeby go poprawić. Uwaga! To jest internet.
Skoro nie chcesz się widywać z Doriską w życiu realnym, co jest niedokładnym uproszczeniem, to zostaje ci Matrix. Pamiętaj tylko, że nie jesteś wybraną, a będziesz musiała walczyć z maszynami. Zamiast polecać mi PS, to poleć mi dobry proszek do białych rzeczy, bo nie wiem, czy kupując 7kg bryzę, nie przepłaciłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-16 15:53:22
Aha, motylku, mówiłaś, że na przeprosinach się nie skończy? To co? Będziesz wnioskować o wysłanie do obozu pracy do Korei Północnej, czy od razu krzesło elektryczne (najlepiej składaj wniosek w stanie Vriginia, USA)?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 16:01:41
Cooba000- trafny post! też sie nad nim zastanawiałam :) pewnie taka osoba jak motylek od razy żąda kary śmierci... a jak szpanuje iż będzie ją adwokat reprezentował... posikałam się! mnie też motyleczku prawnik bedzie reprezentował i nie chwalę sie bo to proste jak słońce... Oj głupota czasami aż naprawdę boli...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-12-16 16:03:25
Ale piszecie bezsensowne posty. Masacra.
Gdyby piesek mial rozum juz dawno by sobie poszedl widzac ile ludzi swoim istnieniem sklocil.
Pewnie by mu wstyd bylo, za istoty uwazajace sie za rozumne, a takie bzdury wypisujace.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-16 16:09:46
Pies nikogo nie skłócił, to tak jak pisać, że rozwód to wina dziecka. Jak ktoś szuka kłótni, to ją wszędzie znajdzie.
Motylku, Mufasa powiedział do Simby w filmie "Król lew": pamiętaj, kim jesteś. Ja też do ciebie to mówię.
Doriska, ona napisała o tym prawniku, bo myśli, że ma monopol na wiedzę, co już wcześniej sugerowała.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-12-16 16:24:45
To dlaczego nie skupiacie sie na pomocy temu zwierzeciu, tylko wzajemnie sie blotem obrzucacie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 17:18:06
Cooba000- dokładnie :) Motylek w wolnej chwili pójdzie do prawnika, haha, ale na forum ma czas pisać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 17:25:24
bearchen- to co ktoś pisze to jego sprawa...
Bezsensowne posty- też mi coś...
Skup się Ty... poświęc wiele dni i godzin na zewnątrz by wyłapać psa!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-12-16 17:47:43
Ja nie mam zwyczaju wdawac sie w bezsensowne dyskusje, ale jak zauwazylam tylko jedna osoba ciagle wraca do tematu i martwi sie o losy psiaka a jest to @averynicegirl.
To tyle z mojej strony. Nikogo nie atakuje, nie mam zamiaru obrazac, poprostu uwazam, ze prowadzicie dyskusje kompletnie niezwiazana z tematem polegajaca na wzajemnym obrazaniu sie.
Milego wieczoru i prosze sie na mnie nie zloscic :))). Pozdrawiam.

p.s.
Chetnie sie przylacze do "lapanki", jak tylko dam rade. :)).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-16 18:12:25
Cooba000 - Pierwszy raz mi się spodobał Twój post.
Widać, że pospałeś sobie po zarwanej nocce i Twoje komentarze nabrały "jakiegoś" sensu.
Dziękuję za zaszczytne miano "pudelka limanowskiego" - włożę sobie tę "metkę" w pudełko z metkami od innych, wielkich tego świata, którzy dziwnym trafem tłumnie zgromadzili się na tym forum.

Co do danych teleadresowych Doriski, to dokładnie zadbała o to, aby każdy tutaj wiedział: kim jest, że ma babcię, córkę itp., z kim jest, jakiego ma psa, gdzie mieszka i myślę, że jeszcze sporo innych, których już nie zdołałam doczytać.
Również Większość, która przynajmniej kilka razy miała "przyjemność" zobaczyć "występny" tj. wypowiedzi tej Pani na forum, również mogła poznać wszystkie jej animozje i historie z tym związane (warto dodać niekoniecznie prawdziwe, chociażby najświeższy przykład Pana Stożka).

Już Ci wspominałam o słowniku, ale nie przypuszczałam, że możesz mieć problem z samym jego znalezieniem.
Peany - http://sjp.pl/peany
* Staram się nie używać obcobrzmiących zwrotów, gdyż niezrozumienie ich może wprowadzić zamieszanie podczas dyskusji, aczkolwiek proszę nie utwierdzaj mnie w przekonaniu, że nawet język ojczysty jest dla Ciebie problemem.

Powiedz mi Cooba000 - czy na pewno Ty napisałeś ten komentarz "Motylku, Mufasa powiedział do Simby w filmie "Król lew": pamiętaj, kim jesteś. Ja też do ciebie to mówię.
Doriska, ona napisała o tym prawniku, bo myśli, że ma monopol na wiedzę, co już wcześniej sugerowała"?

Cytowanie bajek oraz bezsensowne zdania nie pasowały mi do Ciebie. Przecież zdajesz sobie sprawę, że pomijając górnolotny cytat z bajki, że to ostatnie zdanie nie zawiera najmniejszego sensu?

Doriska - " posikałam się! mnie też motyleczku prawnik bedzie reprezentował" - Masz problem z utrzymaniem moczu, czy reagujesz tak, gdy używasz/usłyszysz słowo "prawnik"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-16 18:38:20
Motylku z tobą kończe te bezsensowną konwersację bo jesteś osobą która ma problemy z samą sobą... Polecam dobrego psychiatre... mscij sie dalej za nieudane życie! W ten właśnie sposób się wyżywasz na innych... ZEGNAM i raz jeszcze prosze bys mnie nie zaczepiała! Do zobaczenia w sądzie jak to obiecałaś :) https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-16 18:50:20
No to widzisz - najpierw mi polecasz psychiatrę i to dobrego, a później się ze mną żegnasz...
Któż, jak nie Ty może mi polecić tego najwłaściwszego i najlepszego?
Może zróbmy tak ...

Podaj namiary na swojego lekarza.

Sprawdzę i podzielę się opinią na forum - może nawet wymienimy doświadczenia i znajdziemy wspólny język?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-12-16 19:02:05
@kolorowymotylku ze Tez Ci sie chce brac udzial w tej idiotycznej paplaninie. :))).
Przed chwila otrzymalam solidna reprymende od Pani @doriski.
Chetnie bym ja opublikowala, ale przyodziana jest tak niecenzuralnym slownictwem, ze az zgroza.
Chyba kazdy kto nie jest z nia postrzegany jest jako jej przeciwnik. Szkoda, ja wrogow nie szukam. :)).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-16 19:10:38
Witam Cię Bearchen - Tak w ogóle to powinnam Cię przeprosić, bo miałam się do Ciebie odezwać, jak tylko będę miała więcej czasu.
Widzisz czasu dalej nie mam, a jak dziecko dałam się wciągnąć w głupią dyskusję.
Co do prywatnej korespondencji, to.... zostawiam bez komentarza, ale wiesz przeważnie działa taka zasada, kto nie z nami, to przeciwko nam:).
Jeżeli dostałaś faktycznie reprymendę, to tylko mogę się domyślać, że z powodu tego, że napisałaś " zauwazylam tylko jedna osoba ciagle wraca do tematu i martwi sie o losy psiaka a jest to @averynicegirl.":).

Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-12-16 19:59:52
Witam @motylku.
No mialas mialas :). A tu nic.
Zeby nie bylo, ze nie w temacie napisze tyle.

Chodzi o psa i mam nadzieje, ze w koncu ktos mu pomoze.

P.S.
Moj kontakt masz. :))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-12-16 20:34:33
Pies Reaktywacja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-16 23:14:36
breachen
"za istoty uwazajace sie za rozumne, a takie bzdury wypisujace."
A potem masz pretensje, że ktoś jest niemiły dla ciebie. Może popatrz dobrze na siebie, bo od nierozumnych może wyzywać dresików spod bloków. Naprawdę, nie jesteś taka miła i grzeczna, jak ci się wydaje. Poza tym nadal czekam na cytat, w którym udowodnisz, że nazwałem cię idiotką.
motyl, ty za to śpisz od 22 do 8 i nadal bredzisz. No dobra, nie podniecaj się tym pudelkiem, bo dostaniesz o...
Jak jej zazdrościsz, to też opowiedz o swojej rodzinie.
Przykład z Panem Stożkiem śledziłem dokładnie i akurat Pan Stożek "strzelał" sobie w stopę. Najpierw mówi, że musi czekać na zgłoszenie, żeby dostać kasę, a potem że łapał psa bezinteresownie.
Och, nie bądź taka wściekła, że raczyłem cię spytać o to słowo. Chciałem cię budować, że komuś możesz pomóc, bo już po tym, co piszesz tutaj, widać, że chcesz być komuś potrzebna i czuć się akceptowana.
A po czym wnioskujesz, że mam problemy z językiem polski? Czyżby kolejna bezsensowna złośliwość, która ma nas utwierdzić w przekonaniu, że twoim jedynym sposobem na wygranie dyskusji jest dyskredytacja kogoś poprzez oczernianie i udowodnienie, że już urodziłaś się taka wredna?
Ta bajka to najlepsza bajka w historii oraz ogólnie jeden z najlepszych filmów w historii. Źle rozumiesz słowo bajka. Bajka w znaczeniu opowiadać bajki, bredzić - twoja domena. Bajkę opowiadać, np. dziecku - historia z morałem. Jak świnki trzy czy brzydkie kaczątko. Król lew dla twojej informacji jest 22 w rankingu filmwebu i 74 w rankingu imdb - dwóch najważniejszych portali filmowych. Wyprzedza o wiele więcej wg ciebie "dojrzałych filmów" dla dorosłych. Płaczą na nim nawet dorośli.
Może dla ciebie ostatnie zdanie nie ma sensu, ale to raczej twój problem. Twoje zdanie nie równa się ogólna prawda. To nadal tylko twoje zdanie.
Męcząca jesteś. Sama tu przylazłaś i prowokowałaś, i nawet z honorem nie potrafisz się pożegnać.
Oj, Doriska nieźle musiała ci zajść za skórę, że tak furiacko reagujesz na jej słowa.
Gadać o sądzie możesz, ale zobaczysz na Sądzie Ostatecznym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
bearchen 2013-12-16 23:22:19
Tego cytatu nie bedzie, nastapila pomylka.
Zapomnialam Cie o tym poinformowac. Zatem przepraszam.
Nigdzie nie napisalam, ze jestem mila i grzeczna.
Chcialam tylko delikatnie uswiadomic iz temat psa zszedl na dalszy plan :). Dobanoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-16 23:34:28
Czyli pomimo moich największych nadziei musimy wrócić do niebieskiego samochodu wiozącego czerwone deski.

*********

"Doriska, ona napisała o tym prawniku, bo myśli, że ma monopol na wiedzę, co już wcześniej sugerowała."

Wiem, że to będzie nie lada bohaterstwo z mojej strony prosić Cię o przetłumaczenie z polskiego? na polski sensu tego zdania, ale może zaryzykuję.

Co do Króla Lwa, to wszystko okey, rozumiem, że niektórzy lubią takie ambitne kino i łzawe historie dla dzieci, ale do czego nawiązałeś tę scenkę, bo nie bardzo pojęłam analogię?
Chętnie się dowiem, jakie jest "drugie" "dno" tego porównania.

Tym razem odpisuję krótko, bo myślę, że na powyższe pytania mocno się rozpiszesz, a chciałabym jeszcze z Tobą dzisiaj trochę "porozmawiać".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Cooba000 2013-12-16 23:40:40 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-17 12:19:20
Cooba000- z tymi dwiema "idiotkami" nie warto dyskutowac, a co do bearchen to siedzi za granicą a codziennie ma nowe wiesci z Polski ze ten to powiedział, inny tamto... śmiechu warte! Mam zrobione screeny więc gdybys chciał chętnię udostępnię Tobie, pośmiejesz się :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-17 13:23:48
Doriska kiedy będzie o tym psie w TV? Na jakim kanale? Chętnie zobaczę :-).
W wigilie nie zapomnij o północy iść się połamać opłatkiem z psem. Może przemówi i będziesz mieć okazje go nagrać na swój dyktafon.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-17 14:25:07
Sznycel- niebawem bedzie to w tvn... także i psy z ulicy Batorego... dam znać... co do opłatka- gdyby przyjął-zrobiłabym to... jednak pies jest bardzo nieufny...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doradca 2013-12-17 15:00:30
Pies ma umiejętność odróżniania ludzi dobrych od złych. https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-17 15:03:07
Doradco- cóż za kpiny, dany pies nikomu nie ufa... co do odróżniania ludzi dobrych od złych przez psiaki- zgadzam sie!
Ile w Tobie nienawisci, może na szubienie ze mną? chcesz? jestem do dyspozycji?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doradca 2013-12-17 19:27:59
Pani @ Dorisko czy ja coś złego napisałem ?.

Pies ma umiejętność odróżniania ludzi dobrych od złych.

To jest naukowo stwierdzone.

Musi się Pani z tym pogodzić że ten piesek Pani nie lubi.

Ale ja Panią lubię ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-17 19:50:51
Doradco- dziękuję za miłe słowa...
Ten pies do nikogo nie podchodzi ponieważ się boi...
Możesz zobaczyć sam jak to jest w rzeczywistości...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-17 19:53:41
Poza tym @Doradco- dzisiaj się nie angazowałam w poszukiwania psiaka, gdyz moja córka zemdlała na lekcji, od tego czasu lezy i chyba bede zmuszona dzwonić po karetkę ponieważ jak tylko chce pójsc do toalety to sie zatacza :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doradca 2013-12-17 21:37:55
Koniecznie proszę się zająć Córką. Nie można tego bagatelizować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
crusader 2013-12-18 07:41:04
uwazaj gdzie zostawiasz swoje tabletki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-18 19:53:57
@Doradco- zajełam się Nią, jakby inaczej... czeka niestety na klinikę w Krakowie :( Temat psa schodzi z mojej strony na dalszy plan... Może ktoś inny się tym zainteresuje, ja nie dam rady :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doradca 2013-12-18 20:28:16
Proszę przekazać Córce moje pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-18 20:40:28
Bardzo dziękuje @Doradco...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2013-12-18 23:27:58
Prosze o usunięcie wszystkich moich komentarzy, temat psa jest dla mnie zakończony z przyczyn prywatnych :( mam nadzieje ze komus da sie go złapac...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-21 19:31:46
My tu gadu gadu, a tam pies marznie, wszak mamy już zimę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-12-21 20:03:05
Ojej, jaka ta dobroć Doradcy jest wzruszająca a naiwność Doriski to sięga po prostu szczytów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
ABS0LLUT 2013-12-21 20:39:09
W tym temacie proszę pisać WYŁĄCZNIE na temat psa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-21 22:10:03
....... hau
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-22 23:07:58
no chyba że była by to suka, to juz nie wem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
dyskryminator 2013-12-23 21:51:10
Doriska musisz powtórzyć swoją prośbę o skasowanie wpisów bo Absollut jak trzeba to nie widzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
konto usunięte 2013-12-24 01:03:20
Tak to już jest. Czasem próbujesz wyjść naprzeciw oczekiwaniom innych ale nie zawsze to wychodzi :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-30 23:14:21
Niestety instytucje pozarządowe, ani państwowe nie chcą udzielić pomocy zagubionemu psiakowi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
blizniak 2013-12-30 23:20:27
To znaczy, że ten piesek od kilku tygodni jest tematem wielkiej dyskusji i wzniosłych wypowiedzi i na tym koniec.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2013-12-31 00:13:09
Na pewno świetnie się będzie czuł, gdy jutro wszyscy będą celebrować Sylwestra.
I smutne jest to, że mimo wielu tygodni, a w przypadku innej gromady porzuconych zwierzaków mimo wielu miesięcy, nic się nie zmieniło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
averynicegirl 2014-01-21 18:24:45
Chciałabym przeprosić wszystkich, którzy w sobotę chcieli pomóc Sprinterowi- bezdomnemu psiakowi z ul.Zygmunta Augusta. Chciałabym wam również podziękować za wasze zaangażowanie. Bardzo was przepraszam, że nie udało nam (mnie i mojemu mężowi) się skutecznie pomóc psiakowi. Przykro mi,że z powodu mojego niedopatrzenia. psiak wyciągnął głowę z obroży i zwiał. Nadal chcemy mu pomóc. Jeżeli psiak się zjawi proszę o informację.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
kromka1 2014-01-21 22:06:31
Po centrum również błąkają się 2 duże psy (biszkoptowy i czarny), bezpańskie bo widać że zaniedbane i głodne. Strach przejść obok
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
Doriska 2014-01-23 03:30:37
@kromka1- mówisz o labradorach, jeden biszkoptowy, drugi czarny... przemieszczają się wszedzie... uważam iż zaniedbane nie są... mają obrożę... ktos w samopas je wypuszcza...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pies!!!!
crusader 2014-01-23 07:26:15
bardzo prosze w imieniu moderatorow, aby na temat nastepnych pieskow zalozyc nowy temat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in