10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

parkowanie na terenie limanowej?

Ziomuska 2013-06-20 17:20:39
Mam pytanie w sprawie parkowa na ulicy Targowej (dokładnie chodzi o to miejsce gdzie dawniej miały postój busy Maxbus itp) czy to jest teren prywatny no i czy ma ktos prawo do pobierania opły bez zadnego wylegitymowania i zadnego pokwitowania ?
Jak to jest z tym miejscem ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkowanie na terenie limanowej?
domi919 2013-06-20 18:31:44
Z tego co mi wiadomo to prywatny teren ale nie ma prawa pobierac oplat za parkowanie, chociaz pobiera
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkowanie na terenie limanowej?
laguna 2013-06-20 19:05:04
Podobno chodzi tam jakis ziutek i zbiera kase jesli ktos tam stanie widac gosciu znalazl sposob na dobry interes bo wiadomo jak to w miescie stanac gdzies trzeba a nie kazdy wie ze to teren prywatny... ciekawe czy placi podatki od tej kasy ?? ale podobno skarbowka go juz namierza wiec skonczy sie zloty interes :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkowanie na terenie limanowej?
konto usunięte 2013-06-20 19:46:28
Jeżeli ktoś ma prawo pobierać opłaty, ma obowiązek wystawienia paragonu fiskalnego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: parkowanie na terenie limanowej?
MalaMi33 2013-06-20 20:19:53
Chodzi tam gostek taki jeden , miałam przyjemność z nim porozmawiać i na pytanie czy ma jakąś legitymację ze jest parkingowym i gdzie paragon od której do której stoję po prostu ziomek się odczepił... Trzeba było pytać o legitymację paragon i czy odprowadza za to podatki... Trzeba gostka uspokoić bo niby teren prywatny ale nie ma informacji ze należy uiszczać opłatę za postój...https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in