9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
2168

Wydarzenia

odejscie kapelana szpitalnego ksiedza Janusza Boćka

tom3331 2017-01-24 16:43:14
Drodzy parafiane prosze was o pomoc i ratunek dla kapelana szpitalnego ksiedza Janusza Boćka który nie słusznie zostaje przeniesiony pomozmy mu zeby zostal zróbmy wiecej podpisów i pokazmy proboszczowi Piotrowskiemu co znaczy lud i co potrafi i nie pozwoli odejsc kapelanowi wszyscy łączcie sie z nami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odejscie kapelana szpitalnego ksiedza Janusza Boćka
DRKidler 2017-01-24 20:14:52
Myślę, że ksiądz Janusz Bociek (chyba dobrze odmieniłem nazwisko) jest to drugi ksiądz, który ma pogląd zbliżony do księdza Lemańskiego, a taki ksiądz po prostu nie odpowiada hierarchom KK. Nasz kościół opasły z brzuchatymi kardynałami, arcybiskupami i całą resztą inkwizytorów zupełnie już zapomnieli o Bogu, natomiast ślepo wierzą w naukę zwaną teologią, czyli ludzki kaleki twór mający na celu próbę ogarnięcia nędznym człowieczym zmysłem tego, co boskie. Jak słucham tych autorytatywnych wypowiedzi hierarchów kościoła, tej ich przemądrzałości, to mam dla nich tylko jedną radę: stańcie w drugim rzędzie Panowie, bo spod waszej pychy Boga nie widać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odejscie kapelana szpitalnego ksiedza Janusza Boćka
daniel393 2017-01-25 07:29:39
O, widzę - kolega rozżalony... :) Tak, nie jest kolorowo..., tu ks. też mówi o tym... :

https://www.youtube.com/watch?v=xvk-i8S5fZw

To prawda, brakuje dziś ludzi kościoła (kapłanów), którzy szczerze oddali się Bogu i ludziom... ale to nie oznacza, że takich nie ma! Są!

PS. co do początku nagrania, to już widzę te sceptyczne postawy niektórych... :(
Pan mój i Bóg mój.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odejscie kapelana szpitalnego ksiedza Janusza Boćka
Kawaler 2017-01-25 23:00:30
Przeciez to nie jest decyzja Ks Piotrowskiego. Swoja droga nie wiem czemu tak na Niego najezdzasz. Zalatwialismy i slub i dwoje chrzcin z Proboszczem i jakos problemu nie bylo. Zawsze pogodny, uśmiechnięty , zazartowal.... Dla mnie Ksiadz jak Ksiadz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odejscie kapelana szpitalnego ksiedza Janusza Boćka
AdamKnight 2017-01-26 17:56:22
Czemu ja miałbym się łączyć z Tobą, tom3331? Ja, podobnie jak większość parafian, nawet nie wiem o co chodzi. To skąd mam wiedzieć, słusznie, niesłusznie go przenoszą? Śmiem nawet twierdzić, że sam nie wiesz o co chodzi, a gadasz jakieś głupoty. Pokażmy Piotrowskiemu. Też mi coś! To mu pokaż, co tam chcesz mu pokazać. I mów za siebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odejscie kapelana szpitalnego ksiedza Janusza Boćka
aramis 2017-01-26 21:09:48
" prosze was o pomoc i ratunek" - nie rozumiem - grozi Mu śmierć - jeśli tak to trzeba pomóc.
Jeśli chodzi tylko o przeniesienie to też nie rozumiem.
W innych diecezjach bez podania przyczyny przenosi się zasłużonych proboszczów często budowniczych kościołów i tak musi być - ślubowali posłuszeństwo a ślubów trzeba dotrzymywać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in