Czwartek, 30 czerwca
Emilia, Lucyna, Rajmund, Arnold
1994

Tematy archiwalne

Nowe Przedszkole

Miało być otwarcie czy dni otwarte, a tu cisza. Ktoś wie czy ruszyło i jak to wygląda. Podobno juz miejsc nie ma, ale może w przyszłości......
RE: Nowe Przedszkole
Przedszkole bardzo ładne wewnątrz podobno też, a kiedy będzie otwarte tego nie wiem
Limka lepiej zrobisz jak opowiesz jak to burmistrz w zamierzchłych czasach uczył Cię WF-u.Czy lubiałaś,czy musiałaś robić pompki????
monotematyczny jesteś-może chcesz wiedzieć czego nie lubię? kotów
Przedszkole chyba otwierali w niedziele 18 lipca. Przejeżdzałem obok i widziałem przybrane balonami barierki i wielkiego żółtego misia...:) i kilkanaście osób się tam kręciło po podwórku z dziećmi.
potwierdzam,było dużo ludzi ,pierwsza wywiadówka chyba;)
przedszkole bardzo fajne. 1 września rusza napewno
limka nie masz ciekawszego tematu niż to przedszkole..?juz chyba 20 raz na forum
Limka nie wiesz czy Burmistrz był w nowym przedszkolu w niedzielę.Słyszałem,że wszyscy co chwilę rozmawiali o wyczynach burmistrza podczas zwiedzania przedszkola.
otwarcie bylo. przedszkole bardzo ladne w srodku, wysoki standart. plac zabaw kazdy zainteresowany widzial. w srodku 2 sale. jedna dla "starszakow" druga dla mlodszych. pierwsze przedszkole w limanowej z prawdziwego zdarzenia. po 2 opienkunki na kazdy oddzial. ktos cos chce wiedziec jeszcze?
co do burmistrza. Akurat pani Joanna sie nim najmniej przejmuje :D tak trzymac ;)
a w którym miejscu to przedszkole??
na zygmunta bubu h e he
Przedszkole na ul. Matki Boskiej Bolesnej jak się jedzie od Limanowej do Mordarki to po lewej stronie:)
Przedszkole na ul. Matki Boskiej Bolesnej jak się jedzie od Limanowej do Mordarki to po lewej stronie:)
pewno Urząd Gminy otworzył pierwsze przedszkole w Gminie
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in