Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz

minka9 2015-07-28 17:54:23
Witam!
Tak jak w temacie, jakiego ginekologa przyjmującego prywatnie polecacie u którego można robić badania na nfz w limanowej głównie krwi, przez całą ciąże, wiem że w Łapanowie jest taka możliwość bo dr. Sołtys tam przyjmuje prywatnie i na kasę chorych ale to trochę daleko a w limanowej jest taka możliwość a może u każdego który przyjmuje prywatnie jest taka opcja, jeśli tak to kogo polecacie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz
kinia434 2015-07-29 14:24:10
Troszkę nie rozumie co piszesz ...bo jeżeli jesteś pod prywatna opieka lekarska to jak możesz robić badania na NFZ ? Jest to niezgodne z prawem i jeżeli jest to prawdą ,że doktor Sołtys przyjmuje pacjentki prywatnie a wypisuje skierowania na badania na NFZ (co osobiście wątpię w to) to może mieć problemy i to duże... musisz być zdecydowana albo stać Cie na prywatną opiekę i wszystkie związane z tym wydatki..albo chodzisz na ubezpieczenie i korzystasz z przysługujących darmowych badań... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz
minka9 2015-07-29 16:18:46
Dziękuje za odpowiedż, teraz już rozumiem, zostałam wprowadzona w błąd przez znajomą :(, czy mogłabyś mi polecić jakiegoś dobrego ginekologa prywatnie z Limanowej, i podac koszt wizyty+usg oraz mniej wiecej koszt badania krwi i innych potrzebnych badań w ciąży, to moja pierwsza ciąża dlatego jestem w temacie troche zielona, a może jednak warto sie wybrać do któregoś na kase chorych ile razy wtedy jest wykonywane usg? Zależy mi na jak najlepszej opiece w ciązy może ktoś coś doradzi w temacie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz
bmwx5 2015-07-29 20:04:04
Polecam doktora Leśniaka. Na każdej wizycie USG 4D !!!!!! ( u nikogo innego w Limanowej)
koszt wizyty to 90 zł.

Polecam go ! :) Prowadził moje dwie ciąże , robił mi dwie cesarki , w szpitalu się zainteresował.
Godny polecenia, naprawdę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz
minka9 2015-07-30 11:02:50
Dziękuje za odpowiedż, a gdzie przyjmuje dr. Leśniak?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz
Manuella 2015-07-31 11:19:02
Dr Sołtys przyjmuje też na Starej Wsi. Prze sympatyczny i dobry doktor (prowadził mi ciążę zagrożoną) A co do tych badań - wszystkie robiłam prywatnie. Wątpię aby ktoś z badaniami zleconym przez tego dr robił je na kasę bo za bardzo nie ma takiej możliwości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz
bmwx5 2015-08-01 14:34:44
Leśniak przyjmuje ul. Narutowicza 7 ( za dawną strażą pożarną w prawo i uliczką do końca-taki duży dom )
przyjmuje codziennie wieczorami oprócz poniedziałków , nie trzeba się rejestrować tylko się zajmuje kolejkę )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz
MMP1984 2015-08-03 14:45:57
polecam dkt.Sołtysa jest dobrym i miłym dla pacjentek lekarzem .Prowadził moje dwie ciaze .Polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jaki Ginekolog prywatnie w ciąży, badania krwi żeby można było wykonać na nfz
aia 2015-08-03 20:27:36
witam:) polecam dr Pieniazka i on rowniez robi zdjecia 4d na wizycie a nie jak ktos wyzej pisze ze jakis lekarz jako jedyny... niestety tez nie moge (dalej) tego zrozumiec jak mozna tak doslownie loic kobiety w ciazy za badania ktore sa podstawowe jezeli na wizyty chodzi prywatnie. robilam je ostatnio i przygotuj sie na koszt ok 300 zl jezeli robisz jeszcze gr krwi jezeli nie to ok 230 i pomimo ze bedziesz to robic prywatnie w PUBLICZNYM szpitalu to na dzien dobry staniesz sobie w niemalej kolejce rowno z tymi ktorzy badania maja za free bo na nfz a ty placisz i co z tego...
jeszcze do uzytkownika ktory pisal o tym ze jak cie stac na lekarza prywatnie to plac za badania... wiekszej glupoty to ja nie slyszalam!!! jezeli chodzi o pierwsze dziecko to wiadomo ze kobieta chce miec super opieke i woli isc na prywatna wizyte do ginekologa niz do szpitala bo nie oszukujmy sie standard takiej wizyty jest nie doporownania a badania sa porazka ze nie mozna na nfz skoro sa PODSTAWOWYMI badaniami w ciazy!!
do zalozycielki postu slyszalam ze jest mozliwosc pojscia do rodzinnego i on wypisze skierowanie ale tylko na mocz(jak dobrze pamietam 6 zł) i morfologie (5 zł) wiec nie wiem czy jest sens przy reszcie oplat chodzic i prosic z tym ze jeszcze nie wiadomo czy laskawie Ci wypisze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in