17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Jaki biznes w dzisiejszych czasach?

ktos12 2013-11-12 20:59:55
Jaki biznes w dzisiejszych czasach lub w przyszłości będzie sie opłacał? Jak myślicie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
dyskryminator 2013-11-12 21:20:16
Taki, na który poświęcisz mnóóóstwo czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
konto usunięte 2013-11-12 23:16:57
Taki co by sie nie narobić a zarobić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
konto usunięte 2013-11-14 10:34:48
Obecnie najbardziej opłaca się siedzieć na państwowym stołku :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
MalaMi33 2013-11-14 20:01:06
Wiślak ... bingo :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
dex 2013-11-14 22:48:39
Zależy o jakim państwowym "stołku" mówimy. Ja znam takie że nikomu bym takiej pracy nie życzył.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
Doradca 2013-11-14 22:52:40
Kancelaria Adwokacka dobra Kancelaria Adwokacka nigdy pracy nie zabraknie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
konto usunięte 2013-11-15 00:46:43
dex, chodziło mi o takie znacznie przyjemniejsze urzędy. Na przykład limanowski UM słynie z obiboków. Co nawet widać po tym portalu :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
synchro 2013-12-08 10:45:19
Chodzi Ci konkretnie o Limanową czy ogólnie o pomysł na biznes. Napisz co lubisz robić to może coś pomożemy. A co do szybkiej kasy ... kontenery z Chin, sklepy internetowe z ciuchami, butami. Ale już więcej ludzi do tego trzeba no i to duże przedsięwzięcie logistyczne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
konto usunięte 2013-12-08 16:35:01
Polecam spokojną pracę w Kanadzie, Francji, Holandii, Helmutowo odpada, wyjedź i miej w d... złodziejskie rządy w RP
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
exkalibur 2013-12-08 20:41:57
najlepiej wziasc sie za polityke,a potem to samo poleci i kasa fajna ,pierwszy szczebel to radny hehe powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
chlop 2013-12-08 21:29:45
Idzie zima ,może kup se łopatę i odśnieżaj śnieg lub będzie lodowisko zrób instruktora nauki jazdy na łyżwach , wyprzedzisz wszystkich limanowskich wuefistów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
konto usunięte 2016-01-16 12:05:54
Pomysłów na dochodowy biznes jest wiele. Tutaj http://www.dobrepomyslynabiznes.pl jest baza propozycji, w których nie jest wymagany duży nakład finansowy. Przy każdym pomyśle jest określony wkład, który trzeba posiadać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
konto usunięte 2016-01-17 14:31:46
Ja pracuję za pośrednictwem programu http://fastsurf.pl/zarabianie moja praca polega na wyświetlaniu reklamy na własnych stronach. Serwis jest jak najbardziej wypłacalny, więc tutaj nie ma się czym przejmować. Wypłaty są bezproblemowe na Paypal
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
konto usunięte 2016-03-22 13:37:38
Moim zdaniem aktualnie bardzo ciekawym i dochodowym biznesem jest franchising. Ryzyko właściwie minimalne, bo tak, jak na przykład w przypadku tych pizzerii http://www.biesiadowo.pl/ marka jest już znana w całej Polsce, doceniona przez wielu klientów , czyli w momencie , kiedy znajdziemy dobrą lokalizację już możemy rozkręcać nasz biznes.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
mimka15 2016-03-29 19:43:03
Albo może sklep internetowy na przykład z odzieżą dziecięcą? przy okazji mogę polecić dobre biuro rachunkowe online http://business-tax.pl/ współpracuje z nimi od lat dlatego mogę z czystym sumieniem polecić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
konto usunięte 2016-05-01 14:04:02
może franczyza? korzystałam jakiś czas temu z myjni parowej w Krakowie i trafiłam na info ze można z nimi współpracę nawiązać . Fajna sprawa moim zdaniem. Myjnie na najlepszym poziomie, franczyza Ecomyjni . Poczytaj sobie http://www.ecomyjnia.pl/. Nawet pomagają pozyskac dotacje, kredyty zaciagnąc na biznes
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
Tomala22 2017-09-27 21:14:47
Domy weselne i domy dla starców,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
Henryk87 2017-10-02 10:11:01
chyba transport. to zawsze będzie potrzebne, ja planuję właśnie zrobić w oesie certyfikat kompetencji zawodowych i założyć dg, bo inaczej się nie da
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
bachata 2017-12-19 09:53:12
A taki żeby mieć jak najmniej wkładu własnego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
preaneta 2017-12-28 10:43:25
Może firma szkoleniowa? Szkolenia są obecnie w cenie, ale trzeba złapać dobrych specjalistów w konkretnych dziedzinach. Na początek najwięcej trzeba wyłożyć na reklamę i zdobywanie rekomendacji. Jeśli chcemy coś łatwiejszego to może handel, bo podobno na tym zawsze idzie zarobić. Z kolei z tymi państwowymi stołkami, to bardzo różnie bywa, zwłaszcza w naszym kraju. Nie zawodziłabym się. :P:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki biznes w dzisiejszych czasach?
bachata 2021-05-17 14:28:16
Według mnie coraz mniej opłaca się założyć przedsiębiorstwo w Polsce, dlatego właśnie najlepiej jest założyć biznes online, a firmę zarejestrować za granicą. Tutaj można poczytać, jak założyć sklep internetowy: http://marketingbusiness.pl/marketing/ile-trwa-wykonanie-realizacja-sklepu-internetowego/szr_citl. Wbrew pozorom, jest to całkiem proste.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in