10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
464

Motocykle

IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015

ryhu 2015-03-08 18:03:16
Witam wszystkich.

Tegoroczna impreza z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego odbędzie się 9 maja.

Lokalizacja: S.S.M. w Rozdzielu

13.45 - 14.00 -Zbiórka pod "byłą Nostalgią" i wyjazd na wspólną przejażdżkę.
TRASA: Limanowa("była Nostalgia";) - Laskowa - Łososina Dolna - Rajbrot - Muchówka - Nowy Wiśnicz(Zamek) - Muchówka - Żegocina - Limanowa.
18.00 - rozpoczęcie zabawy w "S.S.M." (grilowanie, muzyka, tańce, hulanki, swawole :))

Koszt imprezy wyniesie ok. 30 zł/ osobę (na koszt składa się wynajęcie lokalu ok 22zł/osobę, bigos, kawa, cherbata.
Alkochol i prowiant na grila we własnym zakresie. )

Zapraszamy wszystkich(bez wyjątków :))bardzo serdecznie do wspólnej zabawy.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
maro 2015-03-16 19:30:13
AlkoCHol ????? po takim trunku chyba wszyscy będą trzeźwi :P A ja liczyłem na imprezę z jajem i myślałem, że znowu będzie jajecznica a tu proszę BIGOS !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
konto usunięte 2015-03-16 22:42:58
ja liczę na te swawole B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
konto usunięte 2015-04-07 00:36:54
kolego wez sie za slownik ortograficzny czysta grafomania odstaw swoj motor okazja by oddac komus narzady bedzie kiedy indziej poczytaj czy nie wiem, jezdzicie tymi motorowerami szumicie nawet modlic sie nie mozna jak przejezdzacie bo dekoncetrujecie jedyn razem byla msza proboszcz dawal kazanie przepiekne a tu jeden z drugim smiga i nic nie slychac, dawcy i tyle!! a zamiast te motory za 16 tysiency to dajcie to na tace zwroci sie wam kiedys z wysoka https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
konto usunięte 2015-04-07 00:46:19
koniec z tymi motorami!! o tym juz nie mozna sluchac nawet bo to ludze pojecie przechodzi non stop w busach o tym gadacie o warjacjach przeklinajac co drugie slowo ani to nie wychowane ani madre!!! nic przyjemnego sluchac jak jezdzicie na tych waszych motorach jak jezdzicie tak szybko nie patrzac na nic. a w lasach to samo!! linki na drzewach was wylecza dawcy organow oj wylecza!!!! slowo daje!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
konto usunięte 2015-04-07 00:47:35
popieram pana u gory wiecej linek na tych zbiruw i lotrow https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
maro 2015-04-08 07:52:05
@katolik69
Kto tutaj powinien się leczyć i z czego to nie będę mówił bo nie trudno się domyślić i Tobie również przydała by się lekcja ortografii, no ale jak się ma kompleksy, zakłada dwa konta, i odpowiada się samemu sobie na durne swoje posty, które wynikają nie wiadomo z czego to chyba coś słabo się modlisz przed tym swoim proboszczem, którego tak hołubisz ! Jaki z Ciebie katolik? Wiem - na pokaz bo namawianie jak by nie było do potencjalnego morderstwa nie jest chyba po katolicku (nie zapomnij o tym przy następnej spowiedzi). Następnym razem jak będziesz w kościele to wejdź do środka przed sam ołtarz a nie siedź na murku ogrodzenia a z pewnością nie umknie ci ani jedno słowo, które wypowie proboszcz i z pewnością nie będziesz słyszał huku motocykli , samochodów i to też pozwoli Ci się bardziej skupić na samym sobie i może faktycznie doznasz jakiejś łaski w postaci używania mózgu o ile wcześniej nie musisz się pomodlić o to żeby go otrzymać !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
bogdanjasica 2015-04-10 19:53:03
Zastanawiam się nad sensem istnienia tego forum skoro banda idiotów niezainteresowanych tematem pisze pierdoły. Panowie i panie na motocykle!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
smo 2015-04-11 20:40:23
Na otwarcie sezonu do Częstochowy ktoś się wybiera?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
junak83 2015-04-21 10:36:09
hmmm katolik ty chyba Nic współczulnego z bogiem nie masz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
mloda84 2015-04-25 01:00:22
Panowie,
zachowajcie swoje poglądy religijne dla siebie!!! nie chodzi o nie tylko o dobrą całą ja niestety nie będę w stanie przyjechać ale mam nadzieję, że zabawa wypali!! i to z całą pompą!! bo o to chodzi!!! a nie jakieś kłótnie o przynależności klasowe, pracową itp. fajnie by było stworzyć jakąś grupę reprezentującą wszystkich motofanów z powiatu bo w skali kraju wypadamy słabo, bardzo słabo; rejestracja KLI na motorze budzi wyrazy zaskoczenia nawet na otwarciu sezonu w Częstochowie:( straszne pracujmy nad tym aby to zmienić:) i czuć się jako wspólnota motocyklowa bo o to chodzi w całej jeździe pozdrawiam wszystkich czujących wiatr pod kaskiem:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
TommyG17 2015-05-01 10:26:11
Ave.

Dzięki za zaproszenie - postaramy się z Ewikiem dotrzeć - ale może być ciężko. Czemu wszystkie otwarcia sezonu w okolicy zachodzą na siebie ? Mamy Mników tego samego dnia. Jeżeli po wożeniu 120 dzieciaków i wydaniu im kiełbas z grilla nie padniemy na pysk to postaramy się dotrzeć na wieczorną imprezę :-). Jakby co - trzymajcie nam miejsce na końcu stołu.

pozdrówka
Tommy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: IV ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO LIMANOW 2015
ryhu 2015-05-04 21:10:13
Witam wszystkich.

Wprowadziliśmy kilka zmian:

1. Zmiana trasy przejażdżki: Limanowa - Laskowa - Kamionka - Żegocina - Trzciana - Kamionna - Żegocina - Rozdziele.

2. W związku ze skróceniem trasy przesuwamy godzinę zbiórki na 14.45, wyjazd ok 15.00.

Reszta bez zmian.
Zapomniałem również napisać o możliwości noclegu ( wynajęcie pościeli ok 7zł lub własny śpiwór).

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in