17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

INTERNET TELEBESKID

ano 2014-05-13 22:54:30
Czy ktoś korzysta z internetu TELEBESKID? Jak się sprawdza w rzeczywistości?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: INTERNET TELEBESKID
przemekp3 2014-05-14 22:32:33
Szczerze to do kitu. Przez 3 lata za 1mb płaciłem prawie 70 zł (i jeszcze łaskę robili, a jak odchodziłem to kazali płacić 3 miesiące do przodu, że niby wypowiedzenie musi być 3 miesiące wcześniej złożone, walić ich i tak lepiej wychodze teraz) ostatnio jestem w Intersieć tez z Limanowej 3mb śmiga aż miło i to za 55zł/mc, co więcej pierwsze 3 miechy za free, obsługa klienta miła i profesjonalna w przeciwieństwie do konkurencji, serio warto ! B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: INTERNET TELEBESKID
staszekk 2014-05-15 19:46:02
Podobnie jak wyżej tylko że czekam na koniec umowy i papa. Kasuja ludzi nie wiadomo za co. Ja mam 2mb/s, ale niestety nie zwróciłem uwagi iż na umowie przed 2mb pisze do " przez co jestem jesnym słowem w dupie bo internet chodzi jak chce ( zapewniali telefonicznie ze 2mb/s to minimum ). Czekam poprostu na koniec umowy i później biore też w tej intersieci bo słyszałem ze jest właśnie bardzo dobra i nie tną tak ludzi jak w telbeskidzie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: INTERNET TELEBESKID
Arwen 2014-05-15 20:32:20
mam neostrade i nie narzekam naprawdę śmigaO:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: INTERNET TELEBESKID
konto usunięte 2014-05-15 23:27:06
Radiówka działa dobrze tylko przez jakis czas. Miałem kiedys internet z firmy Intersiec przez 2 lata, na poczatku chodzil znosnie ale potem to tragedia było sie polaczyc a co dopiero właczyc strone. Nie ma lepszego internetu jak ten po "kablu" ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: INTERNET TELEBESKID
filutek 2014-05-16 12:32:20
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
http://limanowa.in/forum/wydarzenia,7752.html

Radiowcy wykorzystują do maksimum tych co zrezygnowali z telefonu stacjonarnego. Nie masz kabla to cię wystrugamy.
Najlepsze są w radiówce przerwy spowodowane wyłączeniami prądu w punktach przekaźnikowych. Nigdy nie wiesz czy jak włączysz komputer to net będzie, czy nie będzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: INTERNET TELEBESKID
ano 2014-05-26 22:56:19
No to sie wpakowałam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: INTERNET TELEBESKID
ano 2014-05-26 23:00:48
Teraz mają za 29,90 ale skoro do kitu to nawet tych 30 zł szkoda
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in