7°   dziś 8°   jutro
Wtorek, 16 kwietnia Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
4270

Porady

Gdzie zoperować żylaki??

Milka 2012-07-30 14:11:53
Chcę zoperować żylaki. Czy ktoś wie gdzie najlepiej, ile mnie to może kosztować, czy może podchodzi to pod NFZ? Pomóżcie!! I oczywiście wolę unikać limanowskiego szpitala...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
Doradca 2012-07-30 15:08:04
Szpital Limanowski cieszy się bardzo dobrą renomą w kwestii operacji żylaków. Są bardzo dobrzy specjaliści i wszystko na umowę z NFZ.
Polecam Szpital w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
mari 2012-07-31 13:12:47
A to ciekawe Doradco, bo właśnie dziś zadzwoniłam by zarejestrować się do chirurga naczyniowego w Limanowskim Szpitalu (w sprawie żylaków podudzi) i powiedziano mi, że żaden z chirurgów nie specjalizuje się w "żylakach". Zaoferowano mi chirurga ogólnego i Dopplera:)
Będę musiała kogoś w Krakowie poszukać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
konto usunięte 2012-07-31 13:54:23
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno Zabiegowe MEDICINA Sp. z o.o. Kraków ul. Barska 12 tel. 122669665 . To są Dębniki w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
Milka 2012-07-31 14:16:52
Dzięki za pomoc :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
konto usunięte 2012-08-01 07:21:31
Szpital BONIFRATÓW w Krakowie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
mari 2012-08-01 10:09:08
trt: a co tam dokładnie robią? "Kroją" czy stosują jakieś inne mniej inwazyjne metody.
Z jednej nogi już miałam chirurgicznie usuwane żylaki i wiem, że przez kilka tygodni są poważne trudności z chodzeniem dlatego szukam inne metody.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
konto usunięte 2012-08-01 14:11:18
Decyzja o tym jaka metoda jest stosowana w leczeniu danego przypadku nalezy do lekarza prowadzącego (tj. zazwyczaj tego, do którego się rejestrujesz na pierwszą wizytę i z którym masz konsultację). Oprócz operacji "klasycznych", są też zabiegi laserowe i oczywiście metody mniej inwazyjne, np. skleroterapia (usuwanie żylaków kończyn przez ich zasklepia - do uszkodzonego naczyńka podaje się specjalny środek farmakologiczny, który powoduje obkurczenie i zasklepienie uszkodzonych naczyń) przy zastosowaniu USG.
Jak tak miałam leczone teleangiektazje, czyli tzw. pajączki. Przy leczeniu żylaków dużych skleroterapia jest jedną z alternatywnych metod leczenia - decyzję podejmuje chirurg w zależności od wieku pacjenta, jego preferencji oraz zaawansowania choroby. Wiem, że żylaki kończyn leczy się także innymi metodami, jak: miniflebektomia, stripping, stosuje się także metody kriochirurgii. Decyzję o wyborze właściwego sposobu leczenia podejmuje lekarz wspólnie z pacjentem, po zapoznaniu się z danym przypadkiem. Zadzwoń, zapytaj - może Ci pomogą:).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
guciak 2013-04-23 19:35:45
A czemu od razu operować? Może wystarczą jakieś maści na żylaki http://www.apteka.magiczna.com/zylaki,298,0,5. Ja stosowałam Diohespan Max i mi to pomogło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
akarlik 2017-07-28 10:22:31
Odświeżam temat, czy ktoś z Was wie, czy laserowe leczenie żylaków jest skuteczną metodą? Warto leczyć się za pomocą laseroterapii?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
Wera012 2017-09-15 10:33:37
Ja zauważyłam, że zaczęly mi pękać naczynka na nogach (po wewnętrznej części uda), a na łydce zrobił mi się żylak. Zastanawiam się nad laserowym usunięciem, ale słyszałam, że to duży wydatek, a i tak za kilka lat znów się może pojawić, jeśli ktoś ma do tego predyspozycje. Myślicie, że warto skorzystać z takiego zabiegu? Gdzie w powiecie limanowskim można taki zabieg przeprowadzić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
maxwell_2525 2018-09-17 15:26:58
Hej, ostatnio mam duży problem z żylakami, w związku z ciążą. Szukam tego "idealnego" leku może nie w całkowicie
obiektywny sposób, ale takiego - który pozwoli mi pozbyć się moich żylaków. Przeglądając internet natknęłam się na Varosin Forte Max na tej stronie: [usuwaniezylakow.pl] i ogólem ludzie bardzo dobrze się o nim wypowiadają. ALE, kosztuje bardzo dużo i boję się go kupić. Czy któras z was z niego korzystała? Bo się bardzo mocno stanawiam, a żylaki czekają! A nie chce marnować czasu pieniędzy i energii na nieudaną kurację sad smiley
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
sydney 2018-09-17 20:10:59
Zwiększyć ilości spożywania wit.c oraz masować oliwą z oliwek tylko dobrej jakości
Mnie pomaga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie zoperować żylaki??
jolittaa 2020-09-28 19:28:25
Jednym z lepszych miejsc w jakich możesz zoperować żylaki jest klinika https://orawczyk.com/ Prowadzona przez swego założyciela Pana Tomasza Orawczyka chirurga z 20 letnim doświadczeniem leczenia chorób krążenia. Z całą pewnością udając się tutaj trafisz w odpowiednie ręce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in