7°   dziś 8°   jutro
Wtorek, 16 kwietnia Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
1205

Hyde Park

gdzie zatankować dobry gaz LPG

junak83 2013-07-17 20:12:59
jak w temacie gdzie w limanowej i okolicach tankować dobre LPG
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
clemenza 2013-07-19 21:04:01
Ogólnie na naszym terenie nie ma dobrego gazu... wiem co pisze bo jestem w temacie :) Im bliżej wschodu tym gorzej. Jedyne co mogę potwierdzić to ze na wesołej (wiadomo u kogo) w tamtym roku były czyszczone zbiorniki, gaz nie jest na tyle syfiasty. Nie jest to reklama. O reszcie zamilczę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
M44 2013-07-19 22:13:03
ecco oil od chyba miesiąca ma gaz więc zbiorniki sa nowe xD smiem stwierdzic ze warto tam ale to moje zdanie nie jestem uzytkownikiem podtlenku lpg więc najlepiej aby sie uzytkownicy wypowiedzieli
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
konto usunięte 2013-07-20 10:06:39
Najlepszy LPG posiada BP, jest również dystrybutorem dla niektórych stacji paliw. Na ORLEN i SHELL też możesz spokojnie zatankować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
djdeejay 2013-07-20 12:40:41
Przy poprzednim samochodzie z moją super kapryśną instalacją po zatankowaniu na większości stacji gaz lubił się rozłączyć, bo coś sterownikowi nie pasowało. Po zatankowaniu na Orlenie na Krakowskiej takie cuda działy się tylko przy rezerwie w butli, a według mnie najlepszy gaz jest w Iwkowej - Gas Full, kiedy tam zatankowałem na pustą butlę, nigdy nie rozłączyło ani nie szarpło samochodem. Obecnie jeźdzę Mondeo i również przy tankowaniu w Iwkowej samochód nie faluje na wolnych obrotach jak się zagrzeje, przy tankowaniu w Piekiełku też niema żadnych niespodzianek, ORLEN przy starym Kwapie (na Tarnowskiej?) tankował mi na pustą butlę, to lubił zgasnąć, ale wtedy tankowałem tylko 5 litrów do sprawdzenia ustawień gazu.

Ale przy moim 1.6 nie czuć większej różnicy, a przy poprzednim smaochodzie z tym kapryśnim gazem problematyczny sterownik nie może być wyznacznikiem jakości gazu.

I proszę kilku Panów o nie obrażanie mnie za to że się wypowiedziałem na temat samochodów i że "szkodzę stacjom" moimi opiniami, oraz że przedstawiłem swoją głupotę, bo to nie jest miłe, a wyrażam swoją osobistą opinię.

___
Mariusz ze srebrnego Mondeo MK1 LB
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
konto usunięte 2013-07-20 14:23:33
Mondeo 1.6 z LPG? Rany Boskie :) Kupiłbyś sobie Diesla. Ten 1.8 TD bardzo fajnie chodził w Mondeo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
djdeejay 2013-07-20 15:51:45
Ja to samo powiedziałem jak go oglądałem przed zakupem :D
Miałem Mondka 2.0, później Scorpio 2.9 i teraz przesiadka na 1.6 i to w dodatku Zetec-E z 88KM to porażka, ale o dziwo ten silnik na niskich obrotach ciągnie całkiem żwawo, myślałem że będzie gorzej.
Kupiłem go za grosze na okres chwilowy, bo potrzebuję samochodu do przemieszczania się, a narazie poszukuję pracy, zatem muszę chwalić to co mam ;)

A 1.8 w TD kupiłbym, tylko podobno problemu z nimi są, a po drugie u mnie lato czy zima, wiecznie stoi pod chmurką :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
heavenshallburn 2013-08-08 07:44:31
rozłączanie falowanie w zależności od pochodzenia gazu, to trochę trąci szamanizmem i wiarą w zabobony.
Jeśli tak si dzieje to jest coś nie tak z instalacją LPG i tylko tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
lesnydz 2014-01-29 17:55:02
ja tankuje u Zielińskiego za imą na Wesołej i nie narzekam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie zatankować dobry gaz LPG
konto usunięte 2014-01-29 18:18:23
@junak83

Gaz podrożał! Nie zmartwienie.
Zaraz zrobimy ulepszenie.
Stara w dupę kołek wsadzi,
Dużo gazu nagromadzi.
Potem pierdnie w słoik raz.
I masz bracie własny gaz :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in