8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!

pietrovna 2016-01-11 23:28:08
Temat skierowany do młodych mam, także do tych przyszłych ;) mój termin zbliża się wielkimi krokami a ja mam wątpliwości. Limanowa? Nowy Sącz? Roztoka? 8o To będzie mój pierwszy poród,chciałabym jak najwięcej się dowiedzieć, by jak najmniej się denerwować oraz jak najlepiej przygotować.

Jakie wrażenia i opinie o tych miejscach ? Jak wygląda opieka w czasie porodu i po nim? / Gdzie planujecie rodzić i dlaczego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!
Spawacz 2016-01-12 07:52:19
Polecam Roztokę świetna opieka miłe pielęgniarki i lekarze bardzo fachowa opieka. W porównaniu z Limanowskim oddziałem różnica jakiś 50 lat rozwoju i podejścia do pacjenta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!
mamaja 2016-01-12 08:17:29
ja rodziłam trzy razy, pierwsze dziecko na Ujastku w krk 7 lat temu - opieka bardzo dobra, darmowe zoo, mozliwosc korzystania z prysznica w celu złagodzenia bólu, piłka, osobny pokoj dla mnie i męża , wg mnie ocena na db+, drugie dziecko poród w Roztoce 4 lata temu - spokojna dobra i przyjazna atmosfera, zoo darmowe, ale wiekszosc porodu polozna przypieła mnie do ktg, czyli leżałam, zero pilki, chodzenia, innych metod łagodzenia bólu, poród oczywiscie w fotelu, no i jakos brakowało mi tam intymnosci, takie odczucie - może tam się coś zmieniło, trzecie dziecko - 5 miesiecy temu - rodziłam w Medikorze w Sączu. Wg mnie najlepszy szpital jak dotąd. położna tylko dla mnie, pokoiki małe ale wygodne zarówno dla mnie i męża, możliwosc dostania zoo, gazu rozweselającego, łazienka w pokoju wiec mozliwosc korzystania z imersji wodnej nawet cały czas, położne i lekarze bardzo mili i komptetentni. Cały czas pytali o samopoczucie i informowali o zabiegach . Ten ostatni poród wg mnie był w najlepszy ze wzgledu na personel i ogolne wrazenia. Polecam !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!
misiek2121 2016-01-12 09:12:40
Ja również polecam Medikor rodziłam tam 5 miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chcesz jakieś szczegółowe informację pisz na priv
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!
Shell 2016-01-12 18:02:36
Ja w czerwcu rodziłam w Limanowej i nie mam ani 1% zastrzeżeń super opieka znieczulenie już od 4cm rozwarcia dalej nic nie czułam bólu opieka świetna ciągle ktoś był pokoje z łazienkami tak jak mówie ja warunki porodowe w limaanowej oceniam na 6 ale kazdy ma inne doświadczenia i dużo zalerzy od personelu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!
mosia 2016-01-12 20:59:30
Ja rodziłam dwa razy w Limanowej i również polecam. Drugie dziecko rodzilam 10 miesięcy temu. Opieka super. To jest tak, że ile mam zapytasz to tyle będzie opinii. Życzę powodzenia :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!
ara2 2016-02-03 14:07:02
a czy w limanowej znieczulenie dostaje sie na zyczenie tak jak w medikorze w saczu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!
aia 2016-02-03 17:03:36
Polecam szpital w Limanowej, jestem świeżo upieczona mama i nie mam nic do zarzucenia, panie pielęgniarki od noworodków chodzące anioły, sam poród wspominam bardzo dobrze, na każdym etapie byłam informowana o postępie porodu, znieczulenie nie brałam, prysznic, piłka, położne, ekarze, pediatrzy pierwsza klasa, dodam że był to mój pierwszy poród, opieka po porodzie była nanajwyzszym poziomie a cierpliwość, życzliwość, chęć pomocy, dobre słowa ( dla mnie było to ważne bo hormony szalały jak wściekłe) że strony Pan pielęgniarek od noworodków uważam za bezcenne!!! Ps. Sorka za błędy ale córka śpi na mnie i pisze jedna reka:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie rodzić? Młode mamy- pomocy!!
katexdxd 2019-02-27 12:08:24
zdecydowanie polecam MEDIKOR :) Opieka bardzo dobra ,warunki w początku personel medyczny również :) Pielęgniarki bardzo miłe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in