10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?

goga123 2015-07-14 10:35:35
hej :) Gdzie mogę ubezpieczyć najtaniej samochód ?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
konto usunięte 2015-07-15 14:42:46
Kalkulujemy w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, wyszukujemy najkorzystniejsze oferty dla każdego klienta. Serdecznie zapraszamy na ul. Piłsudskiego 20 w Limanowej, mieścimy się w budynku Galerii Tip-Top na I piętrze pok. 22. Wrazie pytań tel. kontaktowy: 666-997-644. Zapraszamy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
Jinxx 2015-07-15 22:51:24 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
Doradca 2015-07-16 10:49:17
Monika BB chyba już wyszła z pudła będą tanie ubezpieczenia :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
chmielu 2015-07-16 16:03:43
liberty direct tez ma w miare tanie ubezpieczenia
skoda fabia 2003 1.9tdi zaplacilem niecale 350zł
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
konto usunięte 2015-08-26 12:50:15
Poszukaj oferty na porównywarkach ubezpieczeń, można się dowiedzieć tak gdzie najtaniej.

______________
http://www.auto24parts.com/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
sweetfocia 2015-08-26 13:28:56
Ja za OC z NNW w AXA direct zapłaciłem 240 zł. dla auta z silnikiem 1,9 D.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
limka3 2015-08-27 21:37:24
Na necie są takie strony, na których można porównać ubezpieczenia. Są też multiagencje, które maja wszystkie oferty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
konto usunięte 2015-09-29 07:13:47
Ja już trzeci raz przedłużałam ubezpieczenie w towarzystwie Proama:
http://www.proama.ubezpieczenie.com.pl/ - na stronie znajdziecie informacje o ich ofercie. Ubezpieczenie bez problemu mozna wykupić sobie na ich stronie internetowej. Mają tam kalkulator, dzieki któremu wyliczycie sobie ile mniej więcej będzie kosztowało. Można tam również znaleźć agenta.

Jestem zadowolona.Składka nie jest taka wysoka oraz samo towarzystwo ubezpieczeniowe jest duże oraz pewne. Jest to ważne bo była pewna zmiana przepisów w tym roku. Jeśłi zdarzy Wam się wypadek to pieniądze na naprawę daje Wam Wasz ubezpieczyciel a nie ubezpieczyciel sprawcy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
konto usunięte 2015-12-30 20:07:55
Ja polecam przede wszystkim skorzystać z porównywarki ubezpieczeń http://superpolisa.pl/
Dzięki temu co roku oszczędzam niezłe pieniądze, bo zwykle okazuje się, że to, co mi ubezpieczyciel proponuje jako ofertę na przedłużenie wcale nie jest takie korzystne. Więc jeśli u konkurencji dostanę więcej za mniej to chętnie się zamieniam.
Tobie także radzę skorzystać z tej wskazówki, bo możesz całkiem sporo zaoszczędzić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
colo 2017-08-26 08:16:05
W tych internetowych kalkulatorach i porównywarkach OC to głównie chodzi o to żeby wyciągnąć nasze dane a ich obliczenia to mijają się z prawdą. Ja parę dni temu opłaciłem OC za 612 zł. a wg. tych porównywarek to najtańsze znalazłem za 1000 zł. więc najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u agentów i wybrać ubezpieczenie tam gdzie najtaniej się trafi, drugi sposób to zakup auta z silnikiem o małej pojemności bo czasy taniego OC już minęły.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
Tomala22 2017-08-28 15:04:19
Do porównania ofert lepiej wybrać się do stacjonarnych punktów z ofertami róznych towarzystw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
KatarzynaB 2017-10-23 10:54:43
Jeżeli wypełniając internetowy formularz w porównywarce ubezpieczeń poda się prawdziwe dane, składka która wyjdzie w kalkulacji będzie prawidłowa. Nie trzeba wtedy tracić czasu na wizyty w stacjonarnych punktach.
A co do danych - wszystko zależy od danej porównywarki. Dla przykładu w kalkulatorze OC Ubea nie trzeba wcale podawać peselu czy telefonu, by otrzymać propozycję składki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
miki789 2018-04-25 14:42:07
Zawsze lepiej rzucić okiem na kilka ofert niż podpisywać umowę w pierwszej z brzegu. Pomocne są porównywarki online, w niektórych to nie trzeba nigdzie chodzić, można wszystko zdalnie załatwić. Mi się udało zaoszczędzić na OC znalezionym przez Rankomat – rankomat.pl. Polecam, szybko działają, weryfikują kilkadziesiąt różnych ofert.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
Limka28 2018-04-26 11:27:23
Rankomat to totalna ściema. Zawyżał cenę OC o min. 230 zł w stosunku do tego ile zapłaciłem ostatecznie. Najlepiej iść do dobrego pośrednika.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupie tanie ubezpieczenie na samochód?
miki789 2018-05-04 15:52:44
Zawsze lepiej rzucić okiem na kilka ofert niż podpisywać umowę w pierwszej z brzegu. Pomocne są porównywarki online, w niektórych to nie trzeba nigdzie chodzić, można wszystko zdalnie załatwić. Mi się udało zaoszczędzić na OC znalezionym przez Rankomat – rankomat.pl. Polecam, szybko działają, weryfikują kilkadziesiąt różnych ofert.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in