Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
1205

Hyde Park

DUDA DO DYMISJI

DRKidler 2016-08-06 15:34:32
Nie glosowalem na PIS , a co chodzi o ocene p,prezydenta ,to oceny brak>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-06 21:03:55

Czekamy na dymisję Panie Duda , wszak sam Pan obiecywał, ze jeżeli nie obniży w ciągu roku wieku emerytalnego poda się Pan do dymisji https://www.youtube.com/watch?v=uGKKZ27cBLM , a rok minął

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
PR1 2016-08-07 00:33:03
Duda maliniak trybunał stanu czeka jak pis przegra następne wybory
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-07 10:43:43
No czekamy na Trybunał Stanu ,,,, tymczasem poziom propagandy w wczorajszym wydaniu Wiadomości bliski wzorcom z Korei Płn ,,, Duda niemalże ojcem narodu ,,, nigdy nie byłem jego zwolennikiem, jednak rok temu na początku kadencji dawałem mu szansę, którą w moich oczach zaprzepaścił już w pierwszych tygodniach sprawowaniu urzędu,,, zarzucał poprzednikowi, że jest notariuszem rządu, tymczasem to co sam teraz wyprawia przyprawia o zawrót głowy, łamie konstytucje, jest krytykowany nawet przez kolegów z UJ, twierdził, że będzie rozmawiał z każdym, a po objęciu urzędu nawet nie raczył podać ręki premierowi z przeciwnej opcji ,, taki to prezydent wszystkich Polaków,,, a i jeszcze ułaskawienie Kamińskiego ,,,, zal
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
34607szczawa 2016-08-07 11:20:18
Jak narazie Najlepszy Prezydent jakiego mielismy po 89. Macie może lepszego kandydata czy tylko chaos chcecie wprowadzić i zamieszanie w Polsce jak KOD?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-07 12:00:49
Człowieka, który jawnie łamie konstytucję nazywasz najlepszym Prezydentem ? Możesz mnie za chwilę obrzucić błotem, niemniej jednak Prezydent podobnie jak wszyscy urzędnicy winni postępować zgodnie z obowiązującym prawem i powinni pamiętać o podstawowej zasadzie państwa demokratycznego jakim jest trójpodział władzy, no chyba, że masz ochotę żyć w państwie autorytarnym, gdzie łamane są podstawowe wolności i prawa obywateli (patrz Rosja, Białoruś). Duda miał zakichany obowiązek powołać trzech sędziów Trybunału !!! Poza tym w kampanii wyborczej nie powinien był składać czczych obietnic, że on obniży wiek emerytalny, czy podwyższy kwotę wolną, bo po prostu nie dysponuje takimi uprawnieniami!!!! Duda to największa porażka w historii nie tylko III ale i II RP
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
34607szczawa 2016-08-07 13:46:09
Możecie go postawić przed trybunal ale przed nim jest spora kolejka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
daniel393 2016-08-07 14:06:45
To Ty jeszcze oglądasz Wiadomości ? Proszę Cię :) Co spodziewałeś się tam, usłyszeć/zobaczyć :) No chyba, że w celach ,,badawczych/naukowych" :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-07 19:40:48
Nie wiem kto będzie przed, nie mam pojęcia kto będzie po, ale mam nadzieję, ze Duda stanie przed Trybunałem, mam nadzieję, że już nigdy nikt nie powierzy mu jakiegokolwiek urzędu i wierzę, że ludzie przejrzą na oczy, bo to co wyprawia Duda i jego koledzy z PiS-u to pogwałcenie wszelakich zasad.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
34607szczawa 2016-08-08 06:29:16 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-08 06:38:13
Panie 34607szczawa dlaczego na załączonym przez Pan obrazku nie ma do kompletu jeszcze Pana Kaczyńskiego ,,, dorobek Lech Kaczyński miał bardzo wątpliwy, gdyby nie katastrofa w której zginął w wyborach poniósłby sromotną klęskę, wszak jego poparcie było nikłe, a dorobek żaden,,,niemniej PiS robi teraz z niego męża stanu, którym niestety nie był i podobnie jak Ty opluwa wszystkich poprzedników ,,, wywodzących się poza Kwaśniewskim z tego samego obozu politycznego ....Dziś tak zawzięcie PiS krytykuje wszystko i wszystkich zapominając gdzie i z kim byli w 1997, zapominając kto tworzył dziś tak chetnie krytykowane reformy ( chociażby edukacji czy emerytalna,,, pamieć jak widac krótka u naszych polityków
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
34607szczawa 2016-08-08 09:08:02
Sam sobie Pan odpowiedzial po częsci. Zgodze się też co do "męża stanu". Ale za co chcialby Pan go postawić przed trybunał? Co do klęski w wyborach wypowiada się Pan jakby był wróżbitą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-10 20:09:45
Pyta Pan za co ... za łamanie konstytucji ,,, Panu Dudzie może się ona nie podobać,,, jego zapleczu politycznemu także, ale póki co ona obowiązuje i zakichanym obowiązkiem Dudy jest jej przestrzeganie ,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
marekmintal 2016-08-10 23:02:15
34608szczawa nie wiem czy jesteś bucem czy stroisz buca, bo sie pytasz za co postawić Dude przed trybunał!!! Duda miał obowiązek powołać trzech sędziów do Trybunału, nie zrobił tego, złamał konstytucje to mamy obowiązek postawić go przed Trybunał Stanu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-11 20:22:46
Gdyby Duda stanął na wysokości zadania, gdyby strzegł i przestrzegał konstytucję to przyjąłby ślubowanie od trzech poprawnie wybranych sędziów i sporu by dziś nie było, tymczasem swoim zachowaniem, swoją uległością wobec prezesa i partii sprawił, że spór się toczy i końca nie widać ,,,, a tak pięknie w kampanii Pan Duda krzyczał, że bezie prezydentem wszystkich
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
34607szczawa 2016-08-12 10:56:58
34607szczawa 2016-08-08 09:08:02
Sam sobie Pan odpowiedzial po częsci. Zgodze się też co do "męża stanu". Ale za co chcialby Pan go postawić przed trybunał? Co do klęski w wyborach wypowiada się Pan jakby był wróżbitą.

Ta wypowiedź odnosiła się do prezydenta L.K. a nie A.D.
W sprawie obecnego Prezydenta napisalem że jest kilku przed nim najpierw do rozliczenia i podalem link.
I bucem nikogo nie nazywam ani nie pienię się jak wy. Proponuje 100 zimnej wódki na wyluzowanie.

A co do trybunalu to tu macie moje zdanie:
https://youtu.be/EJXUY3M_HPk
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
34607szczawa 2016-08-12 11:09:05
Jeszcze dodam że jakby udało się rozwalić ten postkomunistyczny twór to byłoby super.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-12 13:33:32
Przecież ja piszę, że Duda kwalifikuje się pod Trybunał, a nie Lech Kaczyński ... do Kaczyńskiego nawiązałem tylko w kontekście tego linka z okładką z byłymi prezydentami ,,, powtórzę też po raz wtóry, że nie interesuje mnie ile osób ustawia się w kolejce do Trybunału, ja piszę i wskazuję, że działania Pana Dudy to jawne łamanie ustawy zasadniczej, Pan Duda, który miał być prezydentem wszystkich Polaków zachowuję się jak notariusz PiS-u , jego działania ograniczają się do podpisywania wszystkiego co mu pod nos podłożą , ponadto przypisuje sobie zasługi, które są wątpliwe jak choćby szczyt NATO, który jakby nie patrzeć "wychodził" dla Polski poprzednik Pana Dudy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-12 13:38:06
A i kaki postkomunistyczny twór chcesz Ty rozwalać ? Wszak teraz rządzą podobno Prawi i Sprawiedliwi, których zasługi dla niepodległości Polski są przeogromne, a Kaczynski byl takim bohaterem i postrachem, że komuna bała się go internować, mimo, że on sam chcial iść do więzienia :) .... no chyba, że nawiązujesz do tego, ze w szeregach Prawych i Sprawiedliwych tez czasem robi się czerwono, choćby za sprawą senatora Piotrowicza, komunistycznego prokuratora
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
zajec 2016-08-16 21:43:37
Religijnosc rozumu nie zastapi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
Cooba000 2016-08-16 21:50:04
Dlaczego najlepszy?

A kogo mieliśmy wcześniej?
Agent Bolek
Kwaśniewski i afera Orlen
Komorowski przestępca
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
zajec 2016-08-16 22:36:38
Kubus, badz obiektywny
Kaczynski Telegraf
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
34607szczawa 2016-08-16 23:02:22
Normalny a dlaczego nie chcesz żeby rozliczono w kolejnosci? Boisz sie czy co? Mi to nie będzie preszkadzać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
zajec 2016-08-19 09:42:48
W Sztokholmie jest Muzeum Nagrody Nobla.
O Gorbaczowie pisza, ze nagrode otrzymal za obalenie muru berlinskiego i demontarz komuny.
O Walesie pisza, ze byl Przewodniczacym Solidarnosci.
Moze dobrze byloby, gdyby spoleczenstwo troche poznalo prawdziwej prawdy, ale widac, ze kazdy chce byc u nas bohaterem, co wlasnom piersiom itd itp a nie zwylkym facetem co wskoczyl na stanowisko skutkiem koniunktury. lub popchniecia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
konto usunięte 2016-08-19 16:13:12
34607szczawa ja się niczego nie boję, bo prawa nie złamałem, jeżeli są dowody, że Komorowski, Kwaśniewski i jakikolwiek polityk popełnił przestępstwo to osoba, która takowe dowody posiada niech składa doniesienie do prokuratury i niech ich rozliczą,,,, ja w moim wpisie skupiam się na osobie Andrzeja Dudy, którego działania są jawnym łamaniem konstytucji ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
wacek58 2016-08-20 17:10:06
jesteś kobuchem i SB
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
wacek58 2016-08-20 17:11:10
WY STARZY KOMUNIŚCI
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
34607szczawa 2018-07-27 07:59:45
Normalny: Po podpisaniu ustawy z oczywistymi błędami i świadomości tego uważam że Pan Prezydent powinien podać się do dymisji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
a2z 2018-08-14 01:16:52
@Normalny: Weź wyłącz te Wiadomości, Wydarzenia, Fakty, itp. i włącz myślenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
wartownik1 2018-08-17 14:45:46
Prezydent Duda twarzą reklamy firmy cateringowej!
dramat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DUDA DO DYMISJI
zajec 2018-08-17 18:01:15
Wałęsa- twórca naszej niepodległości i zmian ustrojowych.
Kwaśniewski- Unia Europejska i NATO. Niestety konkordat też, chociaż uchwalony bez wymaganej dla umów międzynarodowych większości i zatwierdzony przez odwołany juz rząd Suchockiej.
Kaczyński- Schengen
Komorowski - nic
Duda- nic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in